Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@Jahru píše:
Není nutné, aby dítě bylo ve všem skvělé. Důležitější podle mého je, aby se rozvíjelo v tom, co mu jde a baví ho a zbytek byl ucházející. Samé jedničky nejsou zárukou budoucího úspěšného a šťastného života, takže na nich nelpím.
Známky zatím nemá, a do 9. třídy také nebudou. Dál uvidíme.
Já budu ráda, když na učňáku, střední, bude mít nejlepší známku za 3.