Můžu do slaného bazénu s kojencem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
happykate
Nováček 2 příspěvky 06.12.18 15:45
Do slaného bazenu s kojencem?

Ahoj holky…prosim vas nevite jestli muzu do bazenu se slanou vodou se čtyř měsíční holcickou? Konkretne do Gmundu. Mala miluje vodu, chodime na vanickovani ale sami mame jen sprchu, tak bych si s ni chtela uzit koupani a mam za to ze kdysi jsem v gmundu videla i miminka… diky za rady :palec:

Reakce:
Ajuše
Ukecaná baba ;) 1254 příspěvků 06.12.18 15:54

Ano, tam to neřeší. Jezdili jsme taky s dětma. Viděla jsem i miminka, co neudrželi hlavičku. Takže tak měsíční. Přišlo nám super, že tam mají i kočárky volně k půjčení a dokonce i postýlky u bazénu.

happykate
Nováček 2 příspěvky 06.12.18 16:12

@Ajuše tak to je super,dekuji moc za odpoved! Tak to pristi tyden vyrazime :)

stonožka12
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 06.12.18 20:23

Nooo, tak to já bych zase čtyřměsíční miminko rozhodně netahala do bazénu, kde se koupou dospělí. I když je voda slaná, tedy něco málo dezinfekce. Nemá ještě vůbec vyvinutou imunitu, bála bych se, a třeba aspoň do roku vydržela.

Ajuše
Ukecaná baba ;) 1254 příspěvků 07.12.18 08:34
@stonožka12 píše:
Nooo, tak to já bych zase čtyřměsíční miminko rozhodně netahala do bazénu, kde se koupou dospělí. I když je voda slaná, tedy něco málo dezinfekce. Nemá ještě vůbec vyvinutou imunitu, bála bych se, a třeba aspoň do roku vydržela.

Já myslím, že tohle každý řeší jinak a musí se rozhodnout podle sebe. Já přecitlivělá nebyla a někde tu imunitu nabrat musí. Z mého pohledu jsem udělala dobře. Kdybych do roka měla děti zavřené jako květinky, imunitu by nezískali. Navíc by to odneslo i starší dítě. Nám naopak koupání v Gmundu pomáhalo na zimní exem. Imunitu bych řešila jen v případě, že by dítě bylo vážně nemocné. Třeba problémy se srdcem apod. Pak chápu, že se rodiče snaží dítě zbytečně nevystavovat.

Váš příspěvek
Reklama