Dobrá barva na vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petrushca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.14 12:24
Dobrá barva na vlasy

Ahoj holky, už nějakou dobu si doma barvím vlasy tmavě hnědou. Používám Color Mask od Schwarzkopf odstín 400 tmavě hnědý. V poslední době mám ale vlasy bez lesku a chtěla bych vyzkoušet odstín 560 sytý nugát ale nevím jak mi to chytne. 8o Docela se bojím. Zajímalo by mě jaké barvy používáte vy, s kterýma jste spokojené a klidně i poradit nějaký přípravek na lesk vlasů. Dík :)

Nejnovější recenze z kategorie Péče o tělo

Reakce:
Krakatice88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.14 12:27

Přípravky na lesk vlasů jsou třeba ty na olejové bázi. Např. Gliss Kurr, ale co já vím, má to hodně výrobců. Promneš v rukou a vetřeš do vlhkých vlasů. Dá se i do suchých, třeba než máš jít na nějakou akci a chceš mít vlasy lesklé víc. Jinak s barvou neporadím, chodím ke kadeřnici, která má kvalitní barvy a vždycky jsem spokojená, výsledek je vždy super :)

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1204 příspěvků 05.09.14 12:42

@Petrushca Jen bych jako kadeřnice chtěla upozornit, že odstín 400 je tmavší než odstín 560..a barvu barvou nikdy nezesvětlíš, takže ti to nechytne spíš jen hodí odstín..ale pokud chceš barvu na lesk tak třeba garnier olia dělá lesk..

Petrushca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.14 12:55

@Leniczka23 Kouknu na Garnier olia jaké má odstíny, děkuji! @Krakatice88 Mě se i hodně rychle mastí vlasy takže asi na lesk bude pro mě lepší vetřít jen lehce do suchých vlasů, že?

Krakatice88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.14 13:34

@Petrushca Možná ano, já mastící účinek nikdy nesledovala, protože taky trpím na extra rychle mastné vlasy a musím je umývat denně nebo obden bez ohledu na to, co si na vlasy naplácám :)

Petrushca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.14 13:43
@Krakatice88 píše:
@Petrushca Možná ano, já mastící účinek nikdy nesledovala, protože taky trpím na extra rychle mastné vlasy a musím je umývat denně nebo obden bez ohledu na to, co si na vlasy naplácám :)

Přesně tak, taky musím vlasy umývat denně! :roll: Od kořínků to mám mastné ale zbytek bez lesku a konečky suché. No jsem teď objednaná ke kadeřnici na stříhání (mám dlouhé vlasy) chci to jen zastříhnout a taky chci ofinu, chci změnu. Dřív jsem se taky nechala barvit u kadeřnice ale děsně to leze do poněz. Tak teď válčím doma. :D

Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.14 14:03

@Petrushca Castingy od Lorealu maji moc hezke hnede odstiny a lesk jako blesk.

Sue.Ellen
Ukecaná baba ;) 2396 příspěvků 05.09.14 22:05

@Petrushca Pokud mas sanci nejak „obejit“ IC pri koupi profi barev, tak se vykasli na drogerkove barvy a kup si na netu profi barvu - ja kupuju Selective a max. spokojenost. Pouzivam 4.00 (stredne hneda) a co se tyce lesku, tak jedine olej, napr. Matrix.

Petrushca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.14 08:03

@Chocoloco @ne-silenamatka Děkuju moc za rady. Kouknu i na profi barvy, ale jsem zvyklá na barvu co se nanáší jako maska tak se toho bojím! Ale když tak můžu říct mamce, samotné se to hůř dělá.

Váš příspěvek
Reklama