Dobrý gynekolog v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Callipo90
Závislačka 3704 příspěvků 30.09.14 09:43
Dobrý gynekolog v Praze

Hledám dobrého gynekologa v Praze, někoho kdo vás i vyslechne a nestrčí vám jen tak jiné antiko, nebo vám neřekne mykozu si vylečte sama, nevíte o někom??? Jsem z toho opravdu zoufalá :( začínám doktory nesnášet víc a víc a hledám někoho hlavně kvůli změně bydliště.

Reakce:
harpyje
Extra třída :D 10690 příspěvků 30.09.14 09:47

@Callipo90 - ženskou? chlapa? je to jedno?

Ya-ya
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 10:14

@Callipo90 Marek Krupša. byla jsem spokojená :palec:

Salome22
Nováček 3 příspěvky 30.09.14 10:15
Také hledám opravdu dobrého gynekologa

Hledám opravdu dobrého gynekologa v Praze - Chodov, Háje, Petrovice, možno i jinde…Mudr. Šmeral z Chodova již nepřibírá nové pacientky :(. Moc děkuji za případný kontakt…

Ladie
Závislačka 4656 příspěvků 30.09.14 10:16

@Callipo90 Nadám dopustit na Natalínu (Praha 4, mezi M Budějovická a Pankrác).

sokolova.marticka
Závislačka 2787 příspěvků 30.09.14 10:37

Já můžu doporučit ADC Sanatorium na Pankráci, hned vedle Arkád, je jich tam víc a všichni jsou teda moc příjemní :)

LinduleK
Ukecaná baba ;) 1917 příspěvků 66 inzerátů 30.09.14 10:43

Ja chodim do gyncentra Hloubětín Mudr Katerina Bollardt a jsem velice spokojena

fidela
Kecalka 207 příspěvků 30.09.14 10:57

Já chodila k paní doktorce Vondruškové na polikliniku Ukrajinská Praha 10. Sice to není Praha 10, ale paní doktorka je pečlivá a pohodová. A sestřička je taky skvělá.

Callipo90
Závislačka 3704 příspěvků 30.09.14 11:21
@harpyje píše:
@Callipo90 - ženskou? chlapa? je to jedno?

To je mi jedno, po mé poslední návštěvě u stávající gynekoložky jsem byla absolutně znechucená a byla to poslední kapka.

Callipo90
Závislačka 3704 příspěvků 30.09.14 11:23

Holky děkuji moc za všechny typy, projdu v klidu a rozmyslím se, doufám, že budu spokojená. Teď jsem měla období kdy jsem byla víc u doktorů než bych chtěla a tak nějak jsem si udělala obrázek a je mi z toho až smutno jak to funguje a lituju opravdu nemocné lidi, kteří jsou donuceni být v nemocnicích a ordinacích více než doma.

anluy
Stálice 93 příspěvků 22.01.16 09:06

Ahoj holky, hledám v na Praze 10 ve Strašnicích nebo v okolí opravdu dobrého gynekologa. Když se kouknu na znamylekar.cz tak mám takový smíšený pocity, protože tam mají lékaři hodnocení nahodu dolu. Za dobrým dokktorem si i zajedu, ale nejlépe ty strašnice a okolí. Moc děkuji

Malto
Kecalka 458 příspěvků 22.01.16 11:28

Já ti bohužel, neporadím v této části Prahy. Jedině v centru, můj gynekolog MUDr. Konstantin Inkov je moc fajn. Ale pro tebe to asi bude moc daleko.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30159 příspěvků 22.01.16 18:13

MUDr. Libor Novák. Gynekolog snů :palec:

anluy
Stálice 93 příspěvků 25.01.16 08:38
@Burj Chalifa píše:
MUDr. Libor Novák. Gynekolog snů :palec:

moc děkuji, právě jsem se objednala

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >