Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
No na Praze 11 jsem byla asi třikrát a vždy se koukaly. Myslím, že to byl katastr nemovitostí, ale jednou to vypadalo divně a pak se dostala tam, kam já, takže to klidně mohl být ten RUIAN. Každopádně se dívaly vždy a řešily i metry čtvereční.
Ještě mě hrozně zaráží ta poslední věta: „Souhlas s užíváním rodinného domu nebyl dohledán a toto sdělení souhlas nenahrazuje.“
@vikon píše:
Dobrý den, pokud vím, tak při přiznání příspěvku na bydlení čerpá úřad informace z tzv. systému RUIAN. Jsou v tomto systému bytové jednotky zapsány? Pokud ne bude s přiznáním příspěvku pravděpodobně problém.
Dobrý den chci se zeptat kdys v nahlížení katastru nemovitostí je zapsání v ruianu počet bytů 0, a na informací pozemku je zapsaný vymezený jednotky 39 každý vlastník tam má číslo jednotky bude to mot vliv na žádost o příspěvek na bydlení? Píšu to ohledně toho ruianu že tam je napsaný počtu bytu 0 moc tomu nerozumím děkuji klidně předložíme dokumenty který mám po ruce