Doktorka říká, že je to holka - my vidíme kluka

1
3.10.19 13:15

Doktorka rika ze je to holka my vidime kluka co myslite vy?

Ahoj :) mam dotaz doktorka sice tvrdi ze holka, ale vsichni ostatni i ja vidim kluka. Co myslite vy?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4019
3.10.19 13:19

@Soraka tohle jsem měla na posledním UZ. A je to holka jak lusk. :srdce: klasické kávové zrno. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59410
3.10.19 13:20

Já tam vidím jasnou holčičku, tam kde máš? to má být co? Vždyt je to pohled pěkně mezi nohy :lol: To na co koukáš je někde na boku ne :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1142
3.10.19 13:22

Věřila bych doktorovi, přeci jen těch ultrazvuků viděl určitě víc než vy. Já mám dva kluky a vypadalo to trochu jinak. :lol: Myslím že to co považujete za varlátka jsou spíš velké pysky. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4019
3.10.19 13:23

@Markéta80 přesně, souhlasím. Zakladatelko, tam, kde je to zakroužkované, to je správně. Hezká fotka. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27014
3.10.19 13:24

Jasná holka..kde by jako měl být ten Kluk??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1615
3.10.19 13:24

Jasné kávové zrno, měli jsme to na UTZ stejně. Gratuluji k holčičce :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10680
3.10.19 13:30

To je holčička :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
3.10.19 13:33

@Soraka kávové zrno - holčička :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
3.10.19 13:34
@Crystal87 píše:
Jasná holka..kde by jako měl být ten Kluk??

a co ty, už víš?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
45743
3.10.19 13:42

Jsou to velké pysky zespoda. Jasná holka :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6886
3.10.19 13:46

Je tam holka. Koukni na utz na netu jak vypadá holka a jak kluk.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
smurfka
3.10.19 13:48

Holka..ty nepoznáš pindu? dyt tam nic netrčí..

  • Citovat
  • Upravit
2045
3.10.19 13:50

Doktorka tomu přece nerozumí, lepší je zeptat se holek na emiminu…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4421
3.10.19 13:56

Já myslím, že doktorka vám určitě schválně kecala a pravdu máte vy :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty