Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj
mam dotaz doktorka sice tvrdi ze holka, ale vsichni ostatni i ja vidim kluka. Co myslite vy?
@Soraka tohle jsem měla na posledním UZ. A je to holka jak lusk.
klasické kávové zrno. ![]()
Já tam vidím jasnou holčičku, tam kde máš? to má být co? Vždyt je to pohled pěkně mezi nohy
To na co koukáš je někde na boku ne ![]()
Věřila bych doktorovi, přeci jen těch ultrazvuků viděl určitě víc než vy. Já mám dva kluky a vypadalo to trochu jinak.
Myslím že to co považujete za varlátka jsou spíš velké pysky. ![]()
@Markéta80 přesně, souhlasím. Zakladatelko, tam, kde je to zakroužkované, to je správně. Hezká fotka. ![]()
Jasné kávové zrno, měli jsme to na UTZ stejně. Gratuluji k holčičce ![]()
@Crystal87 píše:
Jasná holka..kde by jako měl být ten Kluk??
a co ty, už víš?
Je tam holka. Koukni na utz na netu jak vypadá holka a jak kluk.
Doktorka tomu přece nerozumí, lepší je zeptat se holek na emiminu…
Já myslím, že doktorka vám určitě schválně kecala a pravdu máte vy ![]()