Dolní Morava a okolí stojí za to

Anonymní
27.3.21 19:29

Dolní Morava a okolí stojí za to

Plánujeme dovolenou v Česku… stojí za něco Dolní Morava? Bude se tam líbit školním dětem? Asi je tam dost frmol, že…
Nějaké nekomerční tipy na výlet? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5018
27.3.21 19:44

No nevím, zrovna Dolní Morava je celá o komerci. Zábavy je tam spousta, ale pěkně se prohnete. Pak už jsou tam jen poměrně náročné výšlapy do kopce a zkopce. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5350
27.3.21 19:45

Tak za nás stezka korunami stromů, Mamutíkův park, sportovní využití - kolo, koloběžka, bobovka…, ale to jsou dost komerční tipy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10448
27.3.21 19:49

Je to takova masovka typu Lipno.

Ale jinak masiv Kralickeho Snezniku je nadherny, jen stoji za to ho navstivit z druhe strany, od Stareho mesta. Jestli mate radi tury.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
341
27.3.21 19:52

Jestli mate radi Disneyland, tak ano. S prirodou uz to bohuzel nema spolecneho nic. :(

Da se jit na Kralicky Sneznik, ale s malymi detmi je to dlouha tura. Jinak kolem toho centra priroda nic moc. Spis nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4074
27.3.21 20:04

Stejny cirkus jako Lipno. Za me ani jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10641
27.3.21 20:06
@Ijen píše:
Stejny cirkus jako Lipno. Za me ani jedno.

Souhlas. Lipnem jsem za posledních pár let vždycky projížděla jen autem a i tak mi to bylo nepřijemné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48506
27.3.21 20:06
@Anonymní píše:
Plánujeme dovolenou v Česku… stojí za něco Dolní Morava? Bude se tam líbit školním dětem? Asi je tam dost frmol, že…
Nějaké nekomerční tipy na výlet? Děkuji.

Děti tam pravděpodobně budou nadšené. Doporučuji koupit si balíček ubytování, kde máte k noclehu ještě zdarma neomezeně lanovku a vstupy do zážitkových parků. Jinak se pěkně prohnete.

My jsme byli před dvěma roky, děti měli 6 a 10 let a líbilo se jim. Jinak jsme tedy netrávili v areálu celé dny, přes den jsme si vyšli na túru nebo na výlet a pozdní odpoledne trávili odpočinkem v parcích.. přírody je tam dost a je moc pěkná :srdce: Stačí vytáhnout paty ze vsi. Šli jsme na Králický sněžník, na rozhlednu Klepáč, prošli jsme si pevnostní oblast. Jeden den jsme si udělali delší výlet na Dlouhé stráně a na Praděd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3303
27.3.21 20:07

V létě je tam narvano a je tam pěkně draho. Kdyz jsem viděla ceník toho velkého aquaparku Moravia, tak na mě šly mdloby. Jinak je ale krásná. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48506
27.3.21 20:10

@Serpentini neplete se ti to krapet? Moravia je v Pasohlávkách

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6156
27.3.21 20:17

@Serpentini jenze ten park je na Morave, Pasohlavky, Dolni Morava je jinde. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
496
27.3.21 20:29

@Serpentini to jsi trochu mimo na mapě 😂
Ale jinak ano, ten aquáč je za mě hrozný, vůbec nás nenadchl.

Ale kdyby chtěl někdo adrenalin, tak Energylandia v Polsku - za mě mega pecka!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48506
27.3.21 20:33

Jinak co se týká té drahoty, tak draho tam opravdu je. Zejména vstupy do zážitkových parků (tomu se dá ale předejít koupí rodinného balíčku), vyloženě předražená je bobová dráha. Najíst se tam dá ale celkem v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 20:36

A kde bych sehnala takové ubytování, kde je ten balíček vstupů nebo lanovka k tomu?

• Citovat
  • Nahlásit
48506
27.3.21 20:41
@Anonymní píše:
A kde bych sehnala takové ubytování, kde je ten balíček vstupů nebo lanovka k tomu?

https://www.dolnimorava.cz/…yt-na-horach?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat