Poradna dentální hygienistky
Pavla Pilneyová DiS.
Ahojky, uvažuju o koupi nějakého přístroje na domácí pedikúru, zajímají mě nějaké vyzkoušené typy. Co máte doma? Jste spokojené? Jde mi o odstranění ztvrdlé kůže hlavně na patách. Mechanický přístroj, na baterie, do sítě? Díky
@Aspera píše:
Mám toto a k tomu toto . Vždy tu nejhorší kůži vezmu tím hoblíkem a pak dohladím pilníkem a pohoda.
jsem si myslela, že tohle mechanické bude nakonec nejlepší, mám tu žiletkovou škrabku taky, ale myslela jsem, jestli nebude něco míň pracného, mě to děsně nebaví ![]()
@Aspera píše:
@Šája mě to taky nebaví, ale funguje to.
jo jo to jo, jen už se mi podařilo se říznout, tak se pokaždý trochu bojím… bych si představovala něco, co obrousí ty paty samo ![]()
@Šája - ahoj ja mam epilacni strojek a k tomu takovy nastavec na paty ![]()
Ja pouzivam skalpel, ale uz jsem se taky rizla.Tou skrabkou mi to vubec neslo
@xlenushkax píše:
@Šája - ahoj ja mam epilacni strojek a k tomu takovy nastavec na paty
ten mám taky, ale nástavec na paty k němu nemám ![]()
@tejuho píše:
Ja pouzivam skalpel, ale uz jsem se taky rizla.Tou skrabkou mi to vubec neslo
jo já pak nemohla tejden pořádně chodit, bolelo to jako sviňa ![]()
Vím o někom, kdo si občas škrábe šmirglpapírem, zní to teda děsně, ale prý je to super
jo a mě by zase zajímaly nástavce na domácí manikuru-brusky atd.,ty sety
a pak taky uv lampa a gel laky
vite o techto dvou vecech neco?
Smirglem
To je napad
To by pak slo pouzit takovou tu brusicku, ale nevim, jestli by mi pak z te nohy neco zbylo ![]()
@tejuho píše:
SmirglemTo je napad
To by pak slo pouzit takovou tu brusicku, ale nevim, jestli by mi pak z te nohy neco zbylo
@Šája píše:
ten mám taky, ale nástavec na paty k němu nemám
mam tento
http://www.datart.cz/…92-P503.html
@xlenushkax píše:
mam tento
http://www.datart.cz/…92-P503.html
to je super ![]()