Domácí přesnídávky a jejich uskladnění
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Já tam asi nemám možnost přidání teploty…Mám tam prostě jen programy přednastavené. A jinak jen vaříš ovoce a už nic nepřidáváš?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Brokianaa My měli letos opravdu hooodně sladká jablka tak jsem nic nepřidávala, dělala jsem je takhle. Jablka zbavit slupek, nakrájet na kostky, do hrnce, přilít trochu vody, 20minut dusit a pomixovat ponorným mixérem. To byl základ a v dalších (menších) kastrůlkách jsem si povařila jahody, mrkev, pomeranč, ostrižiny, maliny a už nevím co. A míchala jsem to s těmi jablky. Do skleniček a pak myčka.
- Citovat
- Upravit
jooo, takový mám taky … ale ještě tam mám tlačítko na přidání teploty (na našem mydlifouskovi se schovává pod obrázkem dětských lahviček a přidá 10°C). jinak myslím, že těch 70 bude taky stačit, přecejen se to „mydlí“ docela dlouho
- Citovat
- Upravit
@MishaSAD píše:
jooo, takový mám taky … ale ještě tam mám tlačítko na přidání teploty (na našem mydlifouskovi se schovává pod obrázkem dětských lahviček a přidá 10°C). jinak myslím, že těch 70 bude taky stačit, přecejen se to „mydlí“ docela dlouho
- načítám...
- Citovat
- Zmínit