Reklama

Dopis od úřadu práce. Co by to mohlo být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.18 08:41
Dopis od úřadu práce. Co by to mohlo být?

Dobrý den. Od včerejšího večera jsem docela na dně. Včera jsem našla ve schránce lístek od pošty. Že mě nezastihli doma. (Blbost).

A dále Poučení s červeným pruhem. Jde o dopis od krajské pobočky. Kam nechodím. Jediné co vyčtu, tak že se doručování řídí zákonem c.500/2004 sb.,správní řád.

Nic jiného. Co by to, prosím, mohlo být??? Nesetkal jste se někdo s tímto? Pritom na úřadu práce u nás jsem tento týden byla a žádný problém nebyl. :nevim: Tak snad má zprostředkovatelska by něco řekla, ne? Je pravda, že mi z krajského úřadu ASI volali před 14 dny. Volala jsem zpět. Nikdo to nebral. Podle čísla nevím přesně o jaké oddělení jde. Ale podle prvních 6 čísel vím, že jde asi o tento úřad práce po který spadá ten náš, protože jsme Středočeský kraj.

Pravidelné na schůzky chodim, doporučenky nosím, práci si hledám. :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Alkata
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 10.02.18 08:49

Moje je v servisu, ale mozna nekdo dalsi tu bude mit funkční křišťálovou kouli.

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 10.02.18 08:53
@Anonymní píše:
Dobrý den. Od včerejšího večera jsem docela na dně. Včera jsem našla ve schránce lístek od pošty. Že mě nezastihli doma. (Blbost).

A dále Poučení s červeným pruhem. Jde o dopis od krajské pobočky. Kam nechodím. Jediné co vyčtu, tak že se doručování řídí zákonem c.500/2004 sb.,správní řád.

Nic jiného. Co by to, prosím, mohlo být??? Nesetkal jste se někdo s tímto? Pritom na úřadu práce u nás jsem tento týden byla a žádný problém nebyl. :nevim: Tak snad má zprostředkovatelska by něco řekla, ne? Je pravda, že mi z krajského úřadu ASI volali před 14 dny. Volala jsem zpět. Nikdo to nebral. Podle čísla nevím přesně o jaké oddělení jde. Ale podle prvních 6 čísel vím, že jde asi o tento úřad práce po který spadá ten náš, protože jsme Středočeský kraj.

Pravidelné na schůzky chodim, doporučenky nosím, práci si hledám. :,(

Tak pokud si nejste vědoma žádné chyby kterou byste mohla udělat, tak bych se nebála.
Bohužel tady nikdo z nás neví co v dopise je. Budete muset počkat než jsi dojdete pro dopis no.. ;)

Lychee13
Závislačka 3047 příspěvků 10.02.18 08:59

Když mi došel z pracáku dopis s červeným pruhem, tak to byla doporučenka do zaměstnání.

Lekninka91
Extra třída :D 10265 příspěvků 10.02.18 08:59

Uz to tady bylo vcera a dost tam lidi odpovidali  :think:

majdulacek
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 10.02.18 09:01

Takhle mi prisla doporucenka do zamestnani :)

Včelička992
Závislačka 3345 příspěvků 10.02.18 09:13

A z toho si jako na dne jo? Si to bez vyzvednout a dozvis se to…

Janasas
Kelišová 5244 příspěvků 10.02.18 09:15

Tak to může být cokoliv, oni z uřadu posílají t všechon červeně- aspoň u nás..
Končila jsem rodičovksou, přišlo s červeným, že budu končit, že mi nebudouposílat dávky.. přihlásila jsem se na UP, tak mi přišel dopis, že jsem s přihlásila na UP, podmínky, a kolik bude podpora..
Záleží jak si tam dlouho a co si řešila v týdnu..
Třeba, já mám jít za týden na kurz, a kdybych se tam neobjevila náhodou- pro manžela něco do práce, tak mi poslali opět dopis, o oznámení o kurzu..
Jestli třeba bereš podporu, tak může to být, že už brát nebudeš- bere se jenom 5 měsíců.. takže těžko říct..
Myslím, kdyby to bylo něco vážného, a mají číslo z UP, tak ti zavolají

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.18 09:21

@Janasas

Neřeším nic. Jen jsme se s mojí zprostředkovatelkou domlouvaly na kurzu nebo VPP. Ale to bylo ten den co mi odeslali dopis. Tak že pochybuju, že to s tím souvisí, že by to bylo tak rychle. Když jsme na UP byla odpoledne.

Jinak jsem na úřadu práce, nečekaně, něco přes rok. Děti nemám, podporu neberu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.18 09:22

@Janasas

Právě, že mi z toho Up volali. Jednou. Volala jsem, asi za 7 minut zpět a nikdo to nebral a pak se už neozvali. To bylo 22.1

Janasas
Kelišová 5244 příspěvků 10.02.18 09:24

Je možné, že ti právě volali ohledně toho kurzu..
Unás máme Krajskou pobočku, která toto všechny vymýšlí a, kde chodím, tak se domlouvám..
Tam se všechno podepise atd, ale i tak mi všechyn tyto dopisy posílají z Krajské…
Tam ti místo určitě nezařizují…
Aspoň to tak bylo před před dětmi, já jsem na Up ted jenom 3 měsíce, ale i tak, mi už přišel jeden z Krajského Up nějaké vyjádření o něčem, co jsem řešila u nás… na UP-OZZ, kvůli zdraví..
Ale tak oni jsou porojeni počítačem,,, klidně to ženská tam někde mohla poslat ten den a nebo na druhý jako rychlé psaní.. klidně by ti do mohlo dojí následující a nebo ob den co si byla na UP.. U nás teda když řeknou, že je tam kurz- jako mě, tak se očekává, že to člověk neodmítne, takže je možné, že si byla už tam někde zařazená a na UP, ti to jenom oznámily, že si dlouho na UP, tak je nabídka kurzu

Příspěvek upraven 10.02.18 v 09:33

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.18 09:32

@Janasas

Ale to jsem řešila odpoledne. Ve tři. A dopis mi přišel ráno druhý den. Teb krajský úřad je daleko. Tak že silně pochybuji o tom, že by tak rychle se to rozjelo.

Navíc má zprostředkovatelska řekla, že mě zařadí. Nic jiného. Tak že toto asi ono nebude. :nevim:

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 10.02.18 09:33

A dneska má u vás pošta zavřeno, že by sis to vyzvedla a měla klid? To bude nějaká blbost..

Janasas
Kelišová 5244 příspěvků 10.02.18 09:35

Anonymní, mě se stalo, že jsem si od jedné firmy objednala ve 4 odpoledne zboží a druhý den jsme to okolo oběda měla :nevim: a je na druhém konci republiky tak těžko říct, ale věř, že kdyby něco tak ti hned ženská volá z UP, kdyby to bylo něco tak důležitého

Příspěvek upraven 10.02.18 v 09:36

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.18 09:36

@Janasas

22.1 nevím proč mi volali z toho krajskeho.

Minulý tyden, je to dva dny, jsme žádala o kurz a hlavně o VPP. Bylo mi řečeno, že mě zařadí nic jiného a to se řešilo na našem UP. A druhý den došel ráno dopis z krajského úřadu. Hodně divné a mám nervy na pochodu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >