Doporučení ovulačních testů

98
17.1.21 12:46

Doporučení ovulačních testů

Ahoj, doporučíte mi prosím vámi odzkoušené a kvalitní ovulacni testy? Já si koupila ovulacni testy, nevím teď název, ale nebýt ultrazvuku tak bych stále čekala na ovulaci. Dle testu ovulace pořád nikde, ale na ultrazvuku bylo jasne vidět druhý den ovu.
Předem děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
638
17.1.21 13:29

Ahoj nevím jestli ti to pomůže ale já na to měla aplikaci jménem WOMANLOG.
Podle ní jsem otěhotněla. V listopadu jsem ji stáhla a v lednu jsem byla těhotná. Podle menstruace to spočítá plodné dny :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
936
17.1.21 13:38
@KKikina píše:
Podle ní jsem otěhotněla. V listopadu jsem ji stáhla a v lednu jsem byla těhotná. Podle menstruace to spočítá plodné dny :lol: :lol:

Takovych aplikaci je spousta, ale vsechny vychazi z nejakeho prumeru.
Pokud pani neukazal ovulaci ani ovulacni test a zjistila ovulaci az na gynde, tak ji tezko pomuze apka.

Jinak s dotazem asi nepomuzu, ja ovulacni testy sice pouzivala drive, ale vzdy mi ukazaly ovulaci v pohode…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4486
17.1.21 14:44
@KKikina píše:
Podle ní jsem otěhotněla. V listopadu jsem ji stáhla a v lednu jsem byla těhotná. Podle menstruace to spočítá plodné dny :lol: :lol:

To funguje, pokud máš stoprocentně pravidelný cyklus. Pokud máš jen nějakou odchylku, žádná aplikace ti ovulaci přesně nespočítá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4486
17.1.21 14:50

Používala jsem Livsane ovulační testy a nikdy nebyl problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3515
17.1.21 14:52

Já myslím, že v podstatě všechny běžné ovulační testy mají velmi vysokou spolehlivost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat