Reklama

Doporučte prosím profesionální barvy do kadeřnictví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

amandab
Povídálka 32 příspěvků 14.12.16 21:04
Doporučte prosím profesionální barvy do kadeřnictví

Ahoj holky, ráda bych poprosila o radu. Od ledna si otvírám kadeřnictví, jsme malé město a já stále přemýšlím jakou kosmetiku zvolit, hlavně tedy barvy. Vím které jsou nejlepší, ale nemůžu si dovolit používat loreál atd., protože to tady u nás nikdo nezaplatí. Potřebuji nějakou střední cestu, aby byli spokojené zákaznice s výsledkem a nebylo to příliš drahé. Můžete mi prosím ty z Vás, které jsou také kadeřnice poradit, jaké barvy používáte a jak jste s nimi spokojené? A popřípadě jestli děláte keratin, jaký je o něj zájem a jak jsou s ním zákaznice spokojené? Moc děkuji za každou zkušenost a radu :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4706 příspěvků 14.12.16 21:13

Ahoj ja kdyz zacina delala sem s londou cenove je na tom hodne dobre a pekne chyta :) keratin nevim ten jsem nedelala :mavam:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 14.12.16 21:14
@amandab píše:
Ahoj holky, ráda bych poprosila o radu. Od ledna si otvírám kadeřnictví, jsme malé město a já stále přemýšlím jakou kosmetiku zvolit, hlavně tedy barvy. Vím které jsou nejlepší, ale nemůžu si dovolit používat loreál atd., protože to tady u nás nikdo nezaplatí. Potřebuji nějakou střední cestu, aby byli spokojené zákaznice s výsledkem a nebylo to příliš drahé. Můžete mi prosím ty z Vás, které jsou také kadeřnice poradit, jaké barvy používáte a jak jste s nimi spokojené? A popřípadě jestli děláte keratin, jaký je o něj zájem a jak jsou s ním zákaznice spokojené? Moc děkuji za každou zkušenost a radu :hug:

moje kadeřnice nedá dopustit na Matrix..

Alčák1
Závislačka 2731 příspěvků 14.12.16 21:26

@amandab bydlíme taky na malém městě a moje kadeřnice používá SUBRINA, má moc hezké barvy, vypadají přirozeně. Druhá kadeřnice ke které jsem dříve jezdila do většího města, ta používala MATRIX. Nevím jak se tyto barvy cenově pohybují - oni mají asi nějaké dodavatele nebo vebovky pro kadeřnice ;)

amandab
Povídálka 32 příspěvků 14.12.16 21:59

Jee to je rychlost, dekuji :) Tak s Londou uz jsem pracovala, byla fajn, ale pry uz je to ted horsi a hodne zdrazila, tak nevim. O Matrixu hodne premyslim, dodavatele uz mam sehnaneho, ale ceny jednotlivych znacek jeste nevim, zacnu objednavat az v lednu, proto hledam co nejvic info dopredu.

Adebe
Kecalka 163 příspěvků 14.12.16 22:05

@amandab
zdravim ja z pohledu zakaznice- matrix za me katastrofa! Subrina ma docela pekne odstiny. vzdy jsem se ale pokorne vratila k welle :)

amandab
Povídálka 32 příspěvků 14.12.16 22:11

@Adebe A co ti na Matrixu vadilo? Wella je super, ale draha :(

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 14.12.16 22:12

Alcina

Adebe
Kecalka 163 příspěvků 14.12.16 22:16

@amandab tak zaprve jsem nenasla jediny odstin ktery by mi stopro vyhovoval (ale je to opravdu konkretne na moji osobu a mela jsem konkretni predstavu), za druhe: kdyz jsem teda vybrala tak mi kadernice tvrdila ze to nechytne - pritom wella mi chyta uplne v pohode v BLOND odstinech a ten matrix byl o nekolik (hodne nekolik :mrgreen: ) odstinu tmavsi takze uz to me zarazilo, a za posledni: vydrz v podstate zadna a to mam od vice lidi vazbu…
jeste k tem odstinum mi vadilo ze jsou vsechny takove „vyblite“. nosim svetlou blond medenou a takovy podobny nebyl ani jeden…

veria
Generální žvanilka 23220 příspěvků 1 inzerát 14.12.16 23:02

Mne vyhovuje Alcina ale nevim jak na tom cenově. Moje kadernictvi ma celkove ceny prumerne.

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 14.12.16 23:52

Matrix stoji 120-130Kc Loreal Inoa 150-170Kc to uz neni takovy rozdil ale kvalita je jinde, pokud si reknes za barvu +-460,– mas to akorat, za vic jak 500,– ti tam nikdo na malem meste, vesnici nepujde bohuzel, radeji si to pak naplatlaji doma, tech 500,– je fakt hranicnich, vim svoje:D zalezi za. kolik barvi konkurence…

lauraka
Závislačka 2842 příspěvků 15.12.16 00:14

Spis zalezi na konkurenci. Znam kadernici na malem meste cca 3000 obyvatel a bezne tam nechaji zakaznice 700 Kc. Jo a rozhodne to neni zadna extra kadernice, proste se jim nechce jezdit jinam, navic tahle to ma ve svem dome, takze se muzou objednat prakticky kdykoliv.

amandab
Povídálka 32 příspěvků 15.12.16 08:40

@AndelaCerna Ahoj, děkuji za názor, ty jsi asi kadeřnice, že? Já když koukala na ceny matrixu na internetu, tak mi to ukazovalo 150-200Kc za krabičku. O Alcině jsem taky slyšela velkou chválu, ale nemůžu nikde najít jak se cenově pohybuje:( Ty děláš s loreálem a neni možný, že máš takový odběr, že ti vychází tak krásná cena? Protože když jsem se bavila s holčinou, co si po ní beru kadeřnictví, tak ta právě dělala s Matrixem a říkala, že by chtěla loreál, ale ta cena je šílená :think: Máš tip ještě na jiné značky, které jsou dobré? Jinak co se ceny týče, nevím jak se co teď pohybuje, přece jen jsem už 7let na mateřské, ale střih si představuji tak 250-290Kč, střih, barva, foukaná 500-600Kč a melír třeba 600-750Kč, myslíš že je to moc? A ráda bych jako doplňkovou službu ten keratin, abych se odlišila od ostatních, ale názory na něj se dost liší, tak to ještě zvažuji!

amandab
Povídálka 32 příspěvků 15.12.16 08:40

@veria A mohu se zeptat kolik platíš za barvu, střih, foukanou? Děkuji..

amandab
Povídálka 32 příspěvků 15.12.16 08:42

@Adebe On ten Matrix má prý ty odstíny hodně přírodní, že třeba echt červenou s ním neuděláš, takže to mě taky odraďuje :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama