Doporučte výukové programy pro tablet (android)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34550 příspěvků 02.11.14 07:07
Doporučte výukové programy pro tablet (android)

Doporucte mi nejake vyukove programy na tablet - pismena, cisla, logopedicke, jakekoli - pro triletaka a petiletaka. Aby to bylo hodne zabavne, starsi uz se jen tak dobrovolne ucit nehodla.
Existenci pocitacovych her jim zatim tajim.
 Dikes.

Reakce:
Run
Generální žvanilka 20654 příspěvků 02.11.14 07:21

S dovolením budu sledovat. Moje si myslí, že PC je jen na Prasátko Peppa :mrgreen:

Vcielka
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 02.11.14 07:54

Doporučuji výukové kartičky, Dětska explorer, joulinku, Dopravní výchova pro deti, Abeceda pro deti, ABC pro deti = je to výuka psaní hravým způsobem jestli k tomu mate i el. Tužku

nonina
Závislačka 4102 příspěvků 02.11.14 08:39

Ahojda Google play - PMQ. Tam najdeš jak abecedu, tak čísla, nebo dopravní značky. I ty volné (zdarma)části aplikace jsou pro začátek dostatečné ( a celé stojí 99,–). Zabaví se tím i moje malá a to je co říct, že to chápe. :-) ;)

Barča73
Stálice 83 příspěvků 02.11.14 10:36

U nás se osvědčila Brumíkova školička a všechny možné hry od Hedgehog, např. Ježkovo dobrodružství

vikki.v
Kecalka 149 příspěvků 02.11.14 12:14

U nás zaručeně cokoliv od Babybus, Fun4kids, AR Entertainment, Animals for Toddlers Lite, Dr. Panda´s od TribePlay, Kids Puzzle: Vehicles, Kidsgamesproject: Hospodářská zvířata pro děti (to je super hra, jak to chodí na farmě).
Jinak má rád i Lego Duplo, Car Wash and Design a My talking Tom :)

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34550 příspěvků 03.11.14 10:53

Holky diky vsem, kluci uz parej.
Jsem s Androidem uplna panna, takez jsem netusila, ze si vlastne vsechno musim stahnout na google play, myslela jsem, ze si to normlane najdu na ulozto, nebo na slunecnici :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel Dan Nekonečný (†52): Co zabilo milovníka slunce, třpytek a žhavých rytmů?!

Proslul jako zpěvák, tanečník, velký šoumen, a hlavně fanatik do ohně,... číst dále >

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >