Podvodnice Bazoš

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Natalya
Nováček 5 příspěvků 01.11.14 15:59
Podvodnice Bazos

Dobry den. Davajte pozor na pani ktera ma cislo uctu 1015773465/6100 a telefoni cislo 604763279 pise pod jmenem marketa. skalinkova@sez­nam.cz a Ivetka. Botkova@atlas.cz.Ja poptavala kocarek x lander ona se ozvala a nabidla kocarek v super stavu a za dobru cenu ale pozadala platbu pradem pri ze ma spatnu zkusenost z dobirkou a ma strah ze kocarek ne prevezmu.Ja poslala penize a uz se pani neozvala a ma vypnuty mobil.Uz znam 3 maminky kteryh taky podvedla.Kdo ma nejaku informace prosim napiste diki

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Bugaboo
Závislačka 2807 příspěvků 15 inzerátů 01.11.14 16:10

Dobrý den,

dejte to na FB na ZUB, tam je větší šance, že Vás je víc a můžete podat trestní oznámení:) Hodně štěstí

Levandulina
Kelišová 6291 příspěvků 21 inzerátů 01.11.14 17:48
@Bugaboo píše:
Dobrý den,dejte to na FB na ZUB, tam je větší šance, že Vás je víc a můžete podat trestní oznámení:) Hodně štěstí

Co to je ZUB? :nevim:

Bugaboo
Závislačka 2807 příspěvků 15 inzerátů 01.11.14 17:53

Stránky na FB, kde píšou lidi jakékoli podvodníky a hledají další, které podvedli a je jedno, zda jde o firmy, jednotlivce, prodejce oblečení, staveb, cokoli, lidi se tam dávají dokupy a podávají hromadná trestní oznámení, taky si tam můžete třeba zjistit, když dáte vyhledat jméno, jestli už se tam dotyčný nepropírá, já si tak kontroluji, když s někým obchoduji, zda tam není daný jako špatný prodejce či nakupující…ta skupina se přesně jmenuje!!!STOP zlodějům!!! Aneb staronový Zub…má to kolem 10tis členů, doporučuji to tam dát

Levandulina
Kelišová 6291 příspěvků 21 inzerátů 01.11.14 17:56

@Bugaboo Dekuju,to jsem neznala.To se hodi, takova stranka :palec:

Natalya
Nováček 5 příspěvků 01.11.14 18:31

Skusim to tam dat. Tresni oznameni podala ale policie myslim ze to zahodi :( uvidim

Bugaboo
Závislačka 2807 příspěvků 15 inzerátů 01.11.14 18:44

@Levandulina mě se to hodilo několikrát, chtěla jsem něco prodat, ale našla jsem si, že ty maminy jsou dost nespolehlivé a spousty mamin jim naletěly, tak jsem si ušetřila peníze třeba za dobírku:) a spousty jiných firem jsem tam našla, kterým nenaletět, za mě super stránky a jsem ráda, že jsem poradila :)

@Natalya nic se tím nezkazí, spousty lidí se tam takhle hledají a hromadná oznámení pak už policie moc smést nemůže, pokud to přesáhne 10tis

JFrancova
Nováček 5 příspěvků 23.03.15 11:34
AUTA NA BAZOSI

Ahoj, to se člověk dozvídá věci… zatím jsem kupovala na bazos.cz 2× autosedacku a vzdy spokojenost… chce to intuici… i když u dražších věc, třeba auto - má smysl kupovat na na bazosi? Prý je tam dost inzerátů falešných, překupníci se rádi vydávají za soukromé inzerenty a původní majitele - nevíte co je na tom pravdy?

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 23.03.15 11:41

@JFrancova např auto kupujem vždy jen přes bazoš a v pohodě. To poznáš, že je to překupník.

jakanas
Kelišová 6330 příspěvků 23.03.15 12:41

Teď je na sbazaru spousta falešných inzerátů. hlavně na dražší auto a vše tak za třetinovou cenu. A nedávno jsem našel na bazoši mazdu 6 pěknou za rozumnou cenu a když jsem tu fotku projel googlem tak jsem zjistil že byly použity před třemi roky na nějakém francouzkém inzerátu.

lovecpampalini
Nováček 7 příspěvků 24.03.15 14:19
Holt inzeráty a reklamy..

Nákup na inzeráty například na serverech bazoš (bazos.cz, bazos), annonce (annonce.cz, auto annonce, auto.annonce.cz), cars.cz, otomoto (otomoto.cz), sauto (sauto.cz), tipcars (tipcars.com, tipcars.cz), mobile.de a mnohé další servery pro prodej ojetých vozů, jsou nebezpečné. Naučte se dobře vybrat ojetinu a nenaletět na triky „soukromníků“. Lepší je fakt zvolit jistotu tam, kde Vám garantují původ auta, že není zatíženo EXEKUCÍ, někde je ho možno vyměnit do týdne. Bohužel znám pár co tam takhle naletěl a celkem je to pak zbrzdilo, dovolená nic, nová výbava bytu nic…

lovecpampalini
Nováček 7 příspěvků 26.03.15 17:59
stojí to za to??
jaroslavmazel
Nováček 5 příspěvků 28.03.15 21:46

Podvodníků je plný internet a co se týče automobilů tam to platí dvojnásob, hlavně v čechách. Raději při koupi vozu zajdu do prověřeného bazaru kde mi dají alespoň nějakou záruku na původ vozu než pak koukat jak mi kriminálka auto odváží. To sdružení SOVA mi připadá celkem fajn.

jakanas
Kelišová 6330 příspěvků 28.03.15 22:06
@jaroslavmazel píše:
Podvodníků je plný internet a co se týče automobilů tam to platí dvojnásob, hlavně v čechách. Raději při koupi vozu zajdu do prověřeného bazaru kde mi dají alespoň nějakou záruku na původ vozu než pak koukat jak mi kriminálka auto odváží. To sdružení SOVA mi připadá celkem fajn.

k čemu je ti nějaká záruka? když ti ho kriminálka odtáhne tak se stejně můžeš s bazarem tak maximálně soudit…

jaroslavmazel
Nováček 5 příspěvků 28.03.15 23:27

Tou zárukou jsem měl na mysli záruka prověření vozu jestli není kradený který mi dobrý bazar doloží spíš než inzerent který ani nemusí být tím za koho se vydává.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >