Špatně ustřihlá micro SIM pro apple

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Koty
Závislačka 3814 příspěvků 29.10.14 19:24
Špatně ustřihlá micro SIM pro apple

Ahoj,
dostala jsem apple. Potřebovala jsem šmiknout SIMku, tak jsem si zašla do O2. Paní mi SIMku střihla nějakýma kleštičkama, jenže já zaboha tu SIMku nemůžu do nového telefonu dostat :zed: Ten rozměr prostě nesedí na nástavec pro SIM. Dokonce mi ustřihla i kousek toho zlatého :cert: Zítra se tam chystám znovu, tak snad nebudu za blbce :roll: Máte někdo zkušenost s tím, že Vám střihlá SIMka nepasovala do telefonu?

Reakce:
ka-tka
Generální žvanilka 22315 příspěvků 29.10.14 19:31

Neboj, pokud to blbě ustřihla, dá ti na počkání novou simku- rovnou micro sim.

Předpokládám, že jde o iphone 4, u 5tky a 6tky už jde o nano sim, a ta se dává automaticky nová- nestojí to nic, je to na počkání, akorát cca 20 minut až hodinu budeš bez signálu.

michee
Závislačka 3589 příspěvků 29.10.14 19:31

A strihla to na micro nebo na to jeste mensi? Od iPhone 5 a vyse jsou ty prtavejsi simky. Ja bych si teda simku nechala radsi vymenit, nez smikat.

Koty
Závislačka 3814 příspěvků 29.10.14 19:32

@ka-tka nooooooo, tak v tom bude asi zakopaný pes :mrgreen: Mám 5S :oops:

ka-tka
Generální žvanilka 22315 příspěvků 29.10.14 19:36

Tak to je jasné :-)

Ale pokud jsi jen řekla že máš iphona, tak jste si jen nemusely rozumět.

Navíc, z microsim na nanosim se už stříhat nedá, jen nová karta.

Držím palec a užívej, je to skvělý telefon

Koty
Závislačka 3814 příspěvků 29.10.14 19:36

Ještě mám jeden blbej dotaz :oops: Ta stará SIM už se nebude dát používat? Mám na mysli - co když budu potřebovat ji dát do jiného typu telefonu?

Koty
Závislačka 3814 příspěvků 29.10.14 19:37
@ka-tka píše:
Tak to je jasné :-)

Ale pokud jsi jen řekla že máš iphona, tak jste si jen nemusely rozumět.

Navíc, z microsim na nanosim se už stříhat nedá, jen nová karta.

Držím palec a užívej, je to skvělý telefon

Moc díky :kytka:

ka-tka
Generální žvanilka 22315 příspěvků 29.10.14 19:39

Stará sim bude na vyhození.

Na novou sim se dá přikoupit redukce, a pak to strčíš do většiny telefonů

Koty
Závislačka 3814 příspěvků 29.10.14 19:41

@ka-tka ještě jednou díky. Jsem telefonní nevzdělanec :P

Eemii
Neúnavná pisatelka 17275 příspěvků 29.10.14 19:46

@ka-tka mela jsem 4S, na petku mi mikro simku smikli na nano, nevyhazovala jsem ji :think:

mončís
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.14 19:46

Takhle mi to doma ustříhnul manžel..špatně :lol: podle videa.. jela jsem na pobočku a měla jsem do minuty novou za poplatek 90,– který jsem měla na vyúčtování za paušál ;)

ka-tka
Generální žvanilka 22315 příspěvků 29.10.14 20:02

Tak já nevím, ale mne u Vodafonu nic neučtovali, navíc jsem už měla novou micro sim a pak mi dali novou nano sim.

Babe007
Neúnavná pisatelka 17518 příspěvků 29.10.14 20:15
@Koty píše:
Ahoj,
dostala jsem apple. Potřebovala jsem šmiknout SIMku, tak jsem si zašla do O2. Paní mi SIMku střihla nějakýma kleštičkama, jenže já zaboha tu SIMku nemůžu do nového telefonu dostat :zed: Ten rozměr prostě nesedí na nástavec pro SIM. Dokonce mi ustřihla i kousek toho zlatého :cert: Zítra se tam chystám znovu, tak snad nebudu za blbce :roll: Máte někdo zkušenost s tím, že Vám střihlá SIMka nepasovala do telefonu?

no smikaj dva rozmery, ja mela ten nano a prej se to nekdy nepovede a ztrati se data…

Azeretereza
Závislačka 2648 příspěvků 29.10.14 20:44

A klasicka simka jde zaridit u operatora ne? Ja kdysi davno byla ve vodafonu, protoze mi sim odrovnala telefon a normalne mi dal novou kartu s mym cislem, nejak to nastavil. To jen k tomu jinymu druhu telefonu :-)

EDIT: Telefon odrovnal SIMku :-)

Koty
Závislačka 3814 příspěvků 15.06.15 14:32

Ahojte :kytka:
Prosím vzdělanější a zkušenější opět o radu 8) Jsem přihlášená na účtu na iCloudu, v telefonu mám nastavené vše pro poslání fotek na iCloud, ale když najedu v PC na tyto stránky, fotky tam prostě nejsou. Co s tím? Kontakty se mi tam objevily bez problému. Už z toho celkem nervím :cert: Poradíte někdo?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >