Operační systém v mobilu - Windows

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jana.49
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 28.10.14 14:08
Operační systém v mobilu

Ahoj chci si koupit nový mobilní telefon, ten který jsem si vybrala ma operační systém win. 8.1 momentálně jsem zvyklá na android. Chci se zeptat jestli je tento operační systém podobný androidu, kvůli stahování aplikací?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
nozu
Extra třída :D 12216 příspěvků 28.10.14 14:16

Ne. Je to uplne jiné. Já bych do Windows v mobilu nesla ani kdyby mi platili. Pomáhala jsem kolegyni nastavovat mobil s win a tak neintuitivní a spatne ovládatelný systém jsem dlouho neviděla.

omites
Extra třída :D 12799 příspěvků 28.10.14 14:17

Manželovi se zas líbí :nevim:

Saaliyah
Kecalka 148 příspěvků 28.10.14 14:28

@Jana.49 jde o zvyk, jen android má jiné aplikace než windows…

jitka.84
Kecalka 145 příspěvků 28.10.14 14:43

Taky se mi s windows pracuje mnohem líp než s androidem. Android se strašně seká. Ale souhlasím, že je to o zvyku

Jana.49
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 28.10.14 14:49

Já se právě nemohu rozhodnout

Tinuvien
Generální žvanilka 23544 příspěvků 28.10.14 14:53

Já jsem s Windows 8,1 v mobilu maximálně spokojená :) S Androidem jsem se nikdy moc nenaučila dělat. Chvíli to trvá, ale je to jen o zvyku. ;)

Verunecka289
Závislačka 3430 příspěvků 28.10.14 14:59

Kamarádka má telefon s win. a nekomunikuje s Androidama a je dost nespokojená, takže by do toho znovu už nešla :nevim: taky jsem měla vybraném telefon s win. a byl mi velice nedoporučen :lol:

purcel
Kecalka 169 příspěvků 28.10.14 15:07

@Jana.49 Tak záleží, co od telefonu chceš. Pokud chceš hrát hry nebo spíše potřebuješ telefon na volání, sms, aby byl tzv. trochu pracovní stroj. Pokud na hry, tak Android. Pokud chceš plynulý systém bez sekání a stále stejně svižný tak Windows. Ono Androidy jako takové se vcelku sekají. U androidu nemá smysl kupovat nic pod cca 6000. Za to i levnější windows telefony jsou krásně plynulé. U Androidu plátí, čím víc aplikací nainstalovaných, tím pomalejší. U windows můžeš mít kolik chceš aplikací a telefon je stále stejně rychlý. Můžu se zeptat jaký by to měl být telefon s Windows?

purcel
Kecalka 169 příspěvků 28.10.14 15:08
@Verunecka289 píše:
Kamarádka má telefon s win. a nekomunikuje s Androidama a je dost nespokojená, takže by do toho znovu už nešla :nevim: taky jsem měla vybraném telefon s win. a byl mi velice nedoporučen :lol:

V jakém smyslu nekomunikuje?

Saaliyah
Kecalka 148 příspěvků 28.10.14 15:13

@purcel jeee, a já si zrovna chtěla koupit nový tel za 5 tisíc, tak to mám asi našetřit na lepší, co? :think:

purcel
Kecalka 169 příspěvků 28.10.14 15:22

@Saaliyah Tak záleží na parametrech toho telefonu. Ale pro android minimálně 1GB RAM a aspoň 4jádro. Čím vyšší RAM, tím líp (Záleží i jaký typ procesoru je použit). U windows tak vysoké parametry být nemusí, protože jsou plynulejší.

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 15:23
@Jana.49 píše:
Ahoj chci si koupit nový mobilní telefon, ten který jsem si vybrala ma operační systém win. 8.1 momentálně jsem zvyklá na android. Chci se zeptat jestli je tento operační systém podobný androidu, kvůli stahování aplikací?

nedavno jsem zakládala tuhle diskuzi, tak jukni třebas ti taky pomuze :kytka:

https://www.emimino.cz/…dows-206811/

andrea.sb
Kelišová 5854 příspěvků 28.10.14 15:49

@Jana.49 já jen doplním odpověď na otazku, jestli je podobný kvůli stahování aplikací. Tak ANO, aplikace lze také stahovat ze storu a jsou tam skoro všechny jako na androidu. A NE, aplikace nelze krást a instalovat z neznámých zdrojů jako na androidu.

Verunecka289
Závislačka 3430 příspěvků 28.10.14 19:41
@purcel píše:
V jakém smyslu nekomunikuje?

Nejdou otevřít fotky poslané mezi sebou atd :nevim: celkově je to divnej OS 8)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >