Monitor mění barvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
peluani
Extra třída :D 10549 příspěvků 22.10.14 09:49
Monitor mění barvy

Ahoj holky, mám menší problém a potřebovala bych poradit nebo aspon vysvětlit co se stalo. Dcery hráli na stolním pc hru a najednou monitor zrůžověl ale světle, holky dál hráli hru protože ta se normálně dál zobrazovala na monitoru, nic mi neřekli, pak jsem se na ně šla podívat do ložnice a najednou na to koukám. Tvrdí mi že na monitoru nic nemačkali. Kontrolovali jsem kabely a najednou monitor zmodral, ale ta hra i přes to byla pořád vidět, tak jsem restartovala pc vytáhla kabel a pořád to je modré, tak jsem se snažila podívat na menu na monitoru je to anglicky tak tomu moc nerozumím ale myslím si že to je tam udělaní dobře. Tak mě napadlo že je bud v háji monitor nebo tam holky něco přepli a mění se barvy co myslíte vy? Já se v tom vůbec nevyznám a pokud by to udělali děti musím to dát do pořádku než se mi chlap vrátí z práce nebo se zblázní. Díky za všechny rady.

Reakce:
Uživatel je onlinekočkodlak
Ukecaná baba ;) 1800 příspěvků 22.10.14 10:02

@peluani Nám se tohle stalo v práci a bylo to tím, že na jedné straně kabel nebyl úplně zastrčenej, tak to zkus zkontrolovat ;)

Vokaju
Ukecaná baba ;) 1465 příspěvků 2 inzeráty 22.10.14 10:03

To bde kabelem, co vede z pc do monitoru. Zkus ho do obojiho poradne zastrcit a zasroubovat t sroubky po stranach.

peluani
Extra třída :D 10549 příspěvků 22.10.14 10:08

@kočkodlak @Vokaju to jsem právě už udělala, tak mě tak ted napadlo že může být teda kabel v háji, ted se tam nedostanu abych to ještě vyzkoušela protože jsem ted dala spát malou do ložnice, ale až se vzbudí zkusím to ještě jednou děkuji :hug:

Uživatel je onlinekočkodlak
Ukecaná baba ;) 1800 příspěvků 22.10.14 13:54

@peluani Není zač, snad to pomůže :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >

Adekvátní trest pro Terezu? Státní zástupce říká minimálně 25 let a plánuje odvolání!

Představa, že v pákistánském kriminále stráví následujících osm let života,... číst dále >