Vlastní blog, kterou doménu vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
melitery
Stálice 80 příspěvků 26.10.14 20:24
vlastní blog

Ahjoj :D chtěla bych se zeptat kde bych si mohla založit blog. máte nějakou radu kde a jaký stránky jsou nej? děkuju :andel: :andel:

Reakce:
omites
Extra třída :D 12799 příspěvků 26.10.14 20:27

Mě vyhovuje blogger.com

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 26.10.14 20:30

blogger.com nejlepší…

Tate
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 22.09.15 20:36

Ahoj holky,
obnovuji téma, i když mám trochu jinou otázku…
Mám blog na bloggeru od Googlu a mám ho spíš jako osobní deníček, kde si ukládám recepty atd. V poslední sobě se mi stalo, že se mi líbilo, jak jsem sladila oblečení, řekla jsem si, že to si musím zapamatovat, ale příště jsem si nemohla vzpomenout… Takže mě napadlo, že bych ten svůj oblíbený outfit prostě vyfotila a uložila si ho na blogu… Ale o co mi jde… Můžu si tam jen tak ukládat svoje oblečení, nebo tam musím psát i značky a tak? Jde mi o to, abych si třeba nezavařila a blog mi nesmazali, že neuvádím, co mám na sobě… Nechci ale, aby to byla taková ta typická blogerská „módní policie“, spíš prostě inspirace.
Kdybyste náhodou některá věděla (nebo věděla, kde to zjistit), budu vám vděčná.

Jity-lovies
Kecalka 187 příspěvků 02.12.15 11:36

@Tate Osobně si myslím, že pokud na blogu nikoho nepoškozuješ, tak si tam více méně můžeš dávat co chceš :) Určitě tam můžeš dávat fotky, aniž bys uváděla odkud máš jaké oblečení :)

Klidně pošli odkaz na blog, ráda se podívám :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >