Etotalk - tablety a telefony

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lavergne
Kecalka 326 příspěvků 31.10.14 18:41
Etotalk - tablety a telefony

Nakupovali jste někdy na Etotalk.com? Jak jste spokojené?

Pokud ano, prosím o informaci, jaký tablet nebo telefon máte a zkušenosti s ním.

Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lucciaaa
Echt Kelišová 7586 příspěvků 19.12.14 18:42

Taky by me to zajimalo, chtela bych telefon.. :think:

Jannnča
Závislačka 3772 příspěvků 19.12.14 19:09

@Lavergne @Lucciaaa Přečetla jsem snad milion diskuzí ohledně nákupu na etotalk.com - někdo chválí, jiný ne…je to spíše o štěstí při nákupu.

Citace: Reálná recenze mluví za vše. Několikrát vyzkoušeno, je zde možnost platit Paypalem, doma je telefon do 7 dnů. Takřka bez jediného problémů. Jako další velké plus může být brána velmi dobrá komunikace – reagují prakticky ihned na jakýkoliv dotaz. Shop nabídne chytré telefony, tablety ale i zajímavé příslušenství k nim. Nabídka se samozřejmě specializuje na další chytrá zařízení, kamery, chytré hodinky, MP3 přehrávače či FM transmittery.

Nakupovali jsme zatím spíše na jiných serverech.

Lucciaaa
Echt Kelišová 7586 příspěvků 19.12.14 19:42

@Jannnča ty jo, fakt do sedmi dnu? A co musim zadat, abych to mela tak brzo a ne za ten mesic a vice, netusis? Jinak dekuji za reakci :-)

Jannnča
Závislačka 3772 příspěvků 19.12.14 21:33

@Lucciaaa Nevím přesně, ale známý si teď nechával posílat tablet z Číny a byl to s dopravou docela fičák ;-). V pondělí to bylo odesláno, v pátek už rozváženo DHL po Ostravě. Balík bylo možno sledovat online (cestoval přes Hong Kong a Německo letecky).
Vzhledem k období před Vánocemi, kdy je balíků nepočítaně, opravdu překvápko.

Jen u telefonu nezapomeň, že zaplatíš DPH - 21% z ceny.

Lucciaaa
Echt Kelišová 7586 příspěvků 20.12.14 09:45

@Jannnča jasan,tak to je super :-). A to DPH u tech telefonu psano neni? Ja se prave bojim, ze mi to pozastavi na celnici, otevrou a este budu muset nejen zbytecne platit, ale i dlouho cekat… By me zajimalo, jak to ten tvuj znamy udelal :think:

Jannnča
Závislačka 3772 příspěvků 20.12.14 11:47

@Lucciaaa Ne, DPH je vypočítáno z ceny, kterou uvede prodejce na balíčku. Ono to ale stejně projíždí skenerem, čili nízká cena je na pováženou. Někdy je třeba předložit výpis z účtu nebo doklad o zaplacení.

My jsme z Číny teď objednávali jen drobnosti. Mobil jsem nakonec raději koupila dceři na Aukru - cena, když bych připočetla DPH zase o tolik vyšší nebyla (objednávali jsme čínskou značku) a nechtělo se mi jít do takového rizika.

Lavergne
Kecalka 326 příspěvků 20.12.14 23:24

Já jsem nakonec nakoupila a plná spokojenost - objednala jsem mobil a tablet - do týdne byl v ČR, nic navíc jsem neplatila. Jsou to dárky k Vánocům, takže ostrý provoz teprve bude, ale ozkoušela jsem je a supr

Jannnča
Závislačka 3772 příspěvků 20.12.14 23:34

@Lavergne Neplatila jsi ani DPH?…přes co to šlo?

Lavergne
Kecalka 326 příspěvků 21.12.14 09:10

@Jannnča Neplatila jsem nic navíc. Šlo to přes DHL

Lucciaaa
Echt Kelišová 7586 příspěvků 21.12.14 09:49

@Lavergne tyy jo tak to je divny teda… A kolik sis priplatila za to DHL?

Lavergne
Kecalka 326 příspěvků 21.12.14 09:53

Tuším, že ta doprava stojí kolem 30 dolarů - nejsem si jistá. Divný mi to nepřišlo - z téhle stránky objednávalo asi pět lidí ode mě z práce a neplatil nikdo nic

Jannnča
Závislačka 3772 příspěvků 21.12.14 10:18

@Lavergne Známý teď objednával tablet, šlo to přes DHL. Doprava byla sice uvedena zdarma, ale prodejce uvedl na balíčku vysokou cenu, takže má platit DPH 890 Kč…přitom cena tabletu byla 2200.-
Zatím jedná s prodejcem, tak jsem zvědavá, jak to celé dopadne. Každopádně se mu nákup krapet prodražil…takže pozor na to.
Objednával z aliexpress.com

Lucciaaa
Echt Kelišová 7586 příspěvků 21.12.14 11:55

@Jannnča no tak 30 dolaru je docela priplatek :-). Ja jak na to tak koukam, tak si to radsi koupim od nekoho, kdo uz ma zaplaceny dph atd a prodava tx mobili dal.. Aspon to budu mit hned a uz se nemusim o nic starat.. Na netu je toho spoustu..na aliexpress s tim nadavaji hodne, co sem cetla po diskuzich no

Jannnča
Závislačka 3772 příspěvků 21.12.14 12:08

@Lucciaaa Přesně tak jsem to udělala já…nejprve jsem byla nadšená, že objednám v Číně - nakonec jsem nový mobil s roční zárukou raději koupila na Aukru.

Z Číny budu objednávat, ale drobnosti - obaly na mobil, nabíječku apod…do větších akcí se raději pouštět nebudu :mrgreen:.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >