Dorůstání ofiny

17
29.6.20 12:19

Dorůstání ofiny

Ahoj,
Nechala jsem si ostříhat opravdu dlouhou ofinu. Mám ji přesně k obočí. Je hustější. Já se rozhodla změnit účes a už ji nechci. Jak dlouho vám odrůstala dlouhá ofina? Vlasy mi rostou 1cm za měsíc. Tak se chci jen tak orientačně poptat. Co jste dělaly než to odrostlo? Sponky/pinetky? Zatím nosím vysoký culík.
Moc díky :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12179
29.6.20 12:25
@adoreadore píše:
Ahoj,
Nechala jsem si ostříhat opravdu dlouhou ofinu. Mám ji přesně k obočí. Je hustější. Já se rozhodla změnit účes a už ji nechci. Jak dlouho vám odrůstala dlouhá ofina? Vlasy mi rostou 1cm za měsíc. Tak se chci jen tak orientačně poptat. Co jste dělaly než to odrostlo? Sponky/pinetky? Zatím nosím vysoký culík.
Moc díky :srdce:

U sebe jsem to řešila přestříháním na patku a jak odrůstala, prostě mi jen víc zakrývala jedno oko, pak šla už za ucho/do culíku. Sponky a pinetky notabene culík ala palma mi u dospělého přijdou vesměs ujeté. Aktuálně toto řeším s pětiletou dcerou, která už ofinku taky nechce, a tam v pohodě čelenka, sponka nebo pidiculíček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1487
29.6.20 12:26

Nosila jsem čelenku, odrůstalo to asi rok, ale mně rostou vlasy hodně rychle. Teď už mám zase pár let ofinu zpátky ostříhanou k obočí, víc mi to sedí, mám vyšší čelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
972
29.6.20 12:34

Můžeš ofinu pomoci tupírování vyčesat dozadu, udělat takovou tu “bouli”, uhladit a zafixovat lakem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
29.6.20 13:06

Já to řešila tzv. curtain bangs alá Brigitte Bardot - zkus vyhledat. Ofina rozpůlená přesně uprostřed, mozna taky trochu sestříhat na každé straně. (zvládněš sama) Je to hezké a navíc se to nosí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17036
29.6.20 13:34

Takhle dlouhá a hustá ofina by měla jít úplně v pohodě shrnout ke straně nebo vyfenovat do patky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3828
29.6.20 14:03

Mně očima očekává vždy tak rok cca. Řeším to celenkou, sponkama, lakem… Ale čím jsem starší, tím víc tato řešení na mě vypadají dementne. Doufám, že mě to zase nepopadne a opět si tu ofinu neostříhám :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
29.6.20 14:09

Tak 9 měsíců až rok, než to jde stáhnout do culiku. Řeším pinetkama, ale taky z toho bývám nešťastná (zatím jsem řešila 2× v životě). Pokud je ofina už delší, udělám nad čelem takovej hrbolek (asi je lepší trochu natupirovat) a přípnu dvema pinetkama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama