Dospělý, líný bratr

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.5.22 08:55

Dospely, liny bratr

Hezky den preji. Potrebovala bych se poradit. Mam 28leteho bratra, nepracuje a zivi ho rodice. Je liny jak ves, jen sedi u pocitace nebo spi. Nic si neumi sam zaridit, vybavit - nebo spis se mu nechce a tak vsechno hazi na me. Ja ziju s manzelem, mame vlastni domov. Mamka porad vola kdyz bratr neco chce. Treba tuhle napsat mu pruvodni dopis, zivotopis. Objednal neco z Ciny, ja to musela resit. Dokonce to objednal na me jmeno. Mamka mi vcera volala at s nim jdu k lekari a pomuzu mu najit jineho - pro dospele.
Ja jsem vyzdimana. Mamka z nej vychovala nesamostatnyho cloveka. Kdyz neudelam co chce, jeste je zla.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4331
14.5.22 09:03

Když se o něj chtějí starat rodiče, tak ať se starají. Ty nechceš a nemusíš, tak co řešíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12781
14.5.22 09:08

Ať se o něj starají rodiče a ty zdvořile odmitej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28709
14.5.22 09:09

Nestarala bych se, není to tvoje dítě a kdyby na mě kvůli tomu byl někdo naštvaný, tak taky jeho problém. Ať si s ním poradí sami, když si ho tak vychovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23379
14.5.22 09:12

Poslala bych je všechny někam a matce bych vysvětlila, co všechno způsobila svou opičí láskou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38932
14.5.22 09:16
@Anonymní píše:
Hezky den preji. Potrebovala bych se poradit. Mam 28leteho bratra, nepracuje a zivi ho rodice. Je liny jak ves, jen sedi u pocitace nebo spi. Nic si neumi sam zaridit, vybavit - nebo spis se mu nechce a tak vsechno hazi na me. Ja ziju s manzelem, mame vlastni domov. Mamka porad vola kdyz bratr neco chce. Treba tuhle napsat mu pruvodni dopis, zivotopis. Objednal neco z Ciny, ja to musela resit. Dokonce to objednal na me jmeno. Mamka mi vcera volala at s nim jdu k lekari apomuzu mu najit jineho - pro dospele.
Ja jsem vyzdimana. Mamka z nej vychovala nesamostatnyho cloveka. Kdyz neudelam co chce, jeste je zla.

to ve 28 zatím chodil k pediatrovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.22 09:18

@vokishka On k lekari vubec nechodi, proto tam je porad vedeny.

• Citovat
  • Nahlásit
1046
14.5.22 09:28

A z tebe udělala někoho závislého na jejím ocenění a citu. Takže zapracuj na sobě, obrň se vůči ní, ať se na takové šílenosti můžeš vykašlat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.22 09:31

@TO_IT Ja ji vcera rekla, ze nic resit nebudu no a jis co? Nazvala me pi…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.22 09:31
@Anonymní píše:
Hezky den preji. Potrebovala bych se poradit. Mam 28leteho bratra, nepracuje a zivi ho rodice. Je liny jak ves, jen sedi u pocitace nebo spi. Nic si neumi sam zaridit, vybavit - nebo spis se mu nechce a tak vsechno hazi na me. Ja ziju s manzelem, mame vlastni domov. Mamka porad vola kdyz bratr neco chce. Treba tuhle napsat mu pruvodni dopis, zivotopis. Objednal neco z Ciny, ja to musela resit. Dokonce to objednal na me jmeno. Mamka mi vcera volala at s nim jdu k lekari a pomuzu mu najit jineho - pro dospele.
Ja jsem vyzdimana. Mamka z nej vychovala nesamostatnyho cloveka. Kdyz neudelam co chce, jeste je zla.

I ma schizofrenicka chodi sama na injekce. Mame bych vycinila, je z nej nepotrebny clovek. A brachu vypoklonkovala

• Citovat
  • Nahlásit
14744
14.5.22 09:38

Odmítala bych a když by byla naštvaná tak ať si je tak akorát na sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4433
14.5.22 09:38
@Anonymní píše:
@TO_IT Ja ji vcera rekla, ze nic resit nebudu no a jis co? Nazvala me pi…

A je s ním možná komunikace, nebavila bych se o tom s mámou, ale s ním, má nějaký psychický problém? Fóbii?

Šla bych třeba s ním, ale pod podmínkou, že tam budu jen jako psychická podpora a on si vše vyřídí sám…postupně ho prostě naučit starat se o sebe, rodiče tu nebudou věčně a ty máš svojí rodinu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28677
14.5.22 09:39
@Anonymní píše:

Poslala bych ho i s maminkou slušně tam, kde slunce nesvítí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2612
14.5.22 09:41

Já bych ji řekla, že je to JEJÍ DÍTĚ tak ať se o něj stará ona. A když jí to nebaví, tak si má chuchnout.
A pokud by mě nazvala pí… tak bych jí odvětila, že to je leda tak ona a už bych ji nebrala telefony, dokud se neomluví. Tečka.
Ostatní si k nám dovolí jenom to co jim dovolíme my.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11577
14.5.22 09:41
@Anonymní píše:
@TO_IT Ja ji vcera rekla, ze nic resit nebudu no a jis co? Nazvala me pi…

Ale stastna pi…! :mrgreen:

No neni to uleva nenechat se vysavat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat