Dotaz ohledně strachu z otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NikolaQuial
Povídálka 11 příspěvků 24.04.19 18:01
Dotaz ohledně strachu z otěhotnění

Ahoj holky..
Tak ráda bych se zeptala
Měli jsme s přítelem nechráněný pohlavní styk… Stihl vytáhnout a udělal se mi na záda… Avšak mám strach jestli to vážně stihnul ???? Přítel má fimózu.. A říkal že anižby si sám pomohl sperma se mu odtamtuď nedostane… Nejsem však doktor.. Tak netušim ???? Co se týče toho sexu.. Beru již 3 měsícem antikoncepci Ayreen.. Ale i tak mam strach jestli se něco nemohlo pokazit…
Myslíte si že se mam obávat zbytečně?
Děkuji a přeji hezký den ❤

Reakce:
Niki Ku
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 24.04.19 18:07

@NikolaQuial jestli máš antikoncepci, tak by to mělo být v pohodě :) nespolihala bych, jestli včas vytáhl. Ale antikoncepce jsou celek spolehlivé, hlavně ber pravidelně a včas

NikolaQuial
Povídálka 11 příspěvků 24.04.19 18:11

@Niki Ku dobře děkuju moc, mám z toho děsnej strach :joy:
Každou chvilku si myslim že jsem těhotná… Přítel by mě nejradši přerazil:smile:

Jitka236
Povídálka 33 příspěvků 24.04.19 18:17
@NikolaQuial píše:
@Niki Ku dobře děkuju moc, mám z toho děsnej strach :joy:
Každou chvilku si myslim že jsem těhotná… Přítel by mě nejradši přerazil:smile:

Buď v klidu, pokud bereš antikoncepci každý den ve stejnou hodinu a neměla jsi v nedávné době průjem nebo si nezvracela, nebo nebrala antibiotika, pravděpodobnost úspěšnosti je 99,9 % pokud ti nepřijde menstruace, udělej si těhotenský test. Ale podle mě nejsi těhotná :) :*

Niki Ku
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 24.04.19 18:32

@NikolaQuial buď v klidu :) já jsem kolikrát antikoncepci zapomněla vzít, nebo jsem si brala pokaždé v jinou hodinu, ráno večer a otěhotněla jsem, až když jsem antikoncepci vysadila úplně

NikolaQuial
Povídálka 11 příspěvků 24.04.19 19:35

@Niki Ku nejdeljší spoždění co jsem zatim měla je půl hodiny :joy:
Děkuju ještě jednou, aspoň trochu jsem se uklidnila :heart:

Váš příspěvek
Reklama