Reklama

Dovolená - problém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 09:05
Dovolená - problém

Ahoj, obracím se na Vás s problémem, který nevím jak řešit…Můj problém - bojím se létání a to tak, že z toho mám hrozné nervy a jsem schopná zrušit let, fakt hrůza (už jsem jednou zrušila)…poslední roky jsme jako rodina s malými dětmi jezdili do Itálie, Chorvatska a vše bylo ok…až letos si chlap postavil hlavu, že už nechce jet na stejná místa, ale chce jet jinam, třeba letět do Řecka…takže já teď řeším, jestli to letadlo dám, nebo raději pojedu s dětmi zase na jih, ale tentokrát sama, z čehož je chlap hotovej a nemluví se mnou. Jak to ale budu řešit příští rok a příští fakt nevím…chci aby děti k moři jezdili alespoň jednou ročně, když to jde…fakt nevím co s tím :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Elen8
Extra třída :D 12978 příspěvků 20.07.18 09:10

Co nejake jednorazove leky na uklidnění ?

solip
Kecalka 401 příspěvků 20.07.18 09:12

A uz jsi nekdy letela? Nebo je to strach prave z toho, ze nevis, do ceho jdes?

Lublrn
Kecalka 234 příspěvků 20.07.18 09:13

Moje rada (a nemyslím to zle) je obrátit se na psychiatra. Je to prostě jedna z fobií (někdo se bojí třeba pavouků).

Tichošlápek
Echt Kelišová 9641 příspěvků 20.07.18 09:15

Koupila bych bytelně drahou dovolenou, abys to proste zrušit nemohla, protože by to stalo mraky peněz. Dr můžeš požádat o léky na uklidnění nebo se na letišti trochu picnout. Manžela chápu, létání je o tolik pohodlnější než auto a navíc ti to otevře nove možnosti

Šarlota4
Echt Kelišová 9640 příspěvků 20.07.18 09:15

Nech si predepsat leky na spani nebo neco. Nebo i kinedryl pry uspava

Příspěvek upraven 20.07.18 v 09:16

mamkasl
Kelišová 6356 příspěvků 20.07.18 09:16

já už letěla před x lety, od té doby ne........vím, že je to fóbie a asi bez léků to nepůjde, ale jestli to vůbec dám i s tím nevím

arinecka
Závislačka 4599 příspěvků 20.07.18 09:22

Tak to udělej jako doktor od jezera hrochů :mrgreen: na letišti si dej pár panáků a bude ti to jedno. Nebo léky na uklidnění.

Bubla_Bučková
Závislačka 3095 příspěvků 20.07.18 09:22

@mamkasl já mám fobii z braní krve a taky se musím přemoct no. Psychoterapie nepomohla, ani hypnóza. Cítím se, jak prase před porážkou, ale musím no :nevim: Brečím tam, klepu se, ale vydržím. Tobě v podstatě taky nikdo nebude dělat nic hrozného, chce se po tobě 2 hodiny sedět v letadle (čekání na oggt :mrgreen: ).Manžela příprav na to, že budeš mimo a je potřeba, aby všechno s dětmi na letištiřešil on. Bude tě při vstupu držet za ruku a uvidíš šťastné výrazy děti, co se těší na moře. Přece nezkaziš dovolenou, musíš letět :kytka:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1866 příspěvků 20.07.18 09:23

Moje rada je obratit se na psychologa, pokud jsi nezazila nejakou katastrofu, tak takova fobie není úplně normální. Plus omezuje celou rodinu. Oblbovaky, co si sama nekde koupis bez receptu, podle mě nevyřeší nic, akorat bys na palubě mohla dostat hystericky zachvat

smajlik345
Kecalka 391 příspěvků 20.07.18 09:24
@Anonymní píše:
třeba letět do Řecka…takže já teď řeším, jestli to letadlo dám, nebo raději pojedu s dětmi zase na jih, ale tentokrát sama, z čehož je chlap hotovej a nemluví se mnou. Jak to ale budu řešit příští rok a příští fakt nevím…chci aby děti k moři jezdili alespoň jednou ročně, když to jde…fakt nevím co s tím :nevim:
Proč by za tvůj problém měli pykat dětí a měli by mít dovolenu tam kde chceš ty jen proto že nechceš nebo se bojíš letět. Chápu, ale tak to řeš léky nebo psychologem, ale neber dětem možnost letět někde kde ještě nebyli a zažít let který ještě nezažili. To bych je radši pustila s otcem, než poslat otce někam a jet d ó itálie s dětmi jen kvůli tvé fobii.....

Ivana 85
Závislačka 2990 příspěvků 20.07.18 09:27
@Anonymní píše:
Ahoj, obracím se na Vás s problémem, který nevím jak řešit…Můj problém - bojím se létání a to tak, že z toho mám hrozné nervy a jsem schopná zrušit let, fakt hrůza (už jsem jednou zrušila)…poslední roky jsme jako rodina s malými dětmi jezdili do Itálie, Chorvatska a vše bylo ok…až letos si chlap postavil hlavu, že už nechce jet na stejná místa, ale chce jet jinam, třeba letět do Řecka…takže já teď řeším, jestli to letadlo dám, nebo raději pojedu s dětmi zase na jih, ale tentokrát sama, z čehož je chlap hotovej a nemluví se mnou. Jak to ale budu řešit příští rok a příští fakt nevím…chci aby děti k moři jezdili alespoň jednou ročně, když to jde…fakt nevím co s tím :nevim:

Muj chlap ma taky hroznej strach z letani.Vyresili jsme to tak ze jeden rok jedem autem,druhej rok letime.Kdyz letime tak jde k dr a ta mu napise leky na uklidneni.Nervozni je i tak,ale zvladne to a rika ze je to mnohem lepsi.

Eule
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 20.07.18 09:28

tchánovci jezdí do Řecka busem, párkrát jsme s nimi byli a na pohodu :-) Ale asi je zbytečné trávit několik hodin v buse, když dětem létání nevadí…

Ivana 85
Závislačka 2990 příspěvků 20.07.18 09:31

@Eule ty jo ja jela do Recka busem v 19ti letech a myslela jsem ze chcipnu :mrgreen: neco tak dlouhyho jsem v zivote nezazila :mrgreen:

nenivolnynick
Kecalka 462 příspěvků 20.07.18 09:37

No jestli chcete vzdy 1× za rok k mori, tak bych to fakt vyresila, protoze chapu manzela… prcat se nekam busem a autem xy hodin a jeste k tomu s detmi, kdyz tam muzu byt za 2 hodiny.. nic to neni, zkus nejake leky, po prvnim letu se to urcite zlepší, ja se taky bála poprve a pak si to zamilovala. Letela bych hned

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama