dovolená v Poreči hotel Delfin

612
5.1.08 20:06

dovolená v Poreči hotel Delfin

Ahojky, nebyli jste někdo v Chorvatsku v hotelu Delfin v Poreči? Chceme tam jet s kamarádkou s dvouletými dětmi, tak jestli je to vhodný a vůbec celkově, jak jste byli s hotelem spokojení. Nebo třeba nemáte nějaký typ na dovču s dětma na Istrii? Předem díkkkkyy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1009
5.1.08 21:32

Pacinko,

v Delfínu jsem byla ještě za svobodna před 10 lety. Tenkrát jsme byli moc spokojení, s ubytováním i koupáním. Ale byli jsme bezdětní, takže jsme neřešili, že nám pod okny na terase vyhrává kapela do půlnoci a že pláž je kamenitá (bylo tam myslím pár vybetonovaných plácků na ležení), což je na Istrii běžné. Mám na tu dovolenou jen hezké vzpomínky :wink:

Snad se Ti ozve někdo s čerstvou zkušeností.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6909
6.1.08 23:58

Ahoj,

tak já přihodím ne uplně „čerstvé“ info, ale i tak by se postřehy mohly hodit. Před 6 lety jako bezdětní jsme byli s partou lidiček v Delfínu. Nazvali jsme to (po dalších dovolených v Chorvatsku) „vejvařovna turistů“. Velkej hotelovej komlex, tenkrát hodně hlasitých mladých němčourů, kapela každej den do půlnoci, všude hodně lidí a to jsme tam byli v červnu. Na vybavení pro malé děti si nevzpomínám, tenkrát jsme měli jiné požadavky, které tenhle hotel naprosto splňoval.
Dovča se nám tam skvěle povedla, je to blízko, Poreč je krásná, pláž s velkejma kamínkama (rozhodně boty) nebo rovnou z betonu do vody, hotel a okolí čisté, upravené, jo a naprosto super jídlo - švédský stoly jak ke snídani, tak k večeři. Cena parádní:-)
S malýma dětma bych se ale možná jukla po menším, klidnějším hotelu nebo si v Delfínu domluvila nějakej ten krajní klidnější pavilon. Myslím, že nějaké ty atrakce (klouzačky, prolejzačky, pískoviště) pro děti tam budou.
Já ale osobně s dětma preferuju sever Itálie, už 2× jsme tam byli a spokojenost maximální. Hlavně je to taky blízko, písečný pláže a na každým rohu něco pro děti (prolejzačky, klouzačky atd.). Chorvatsko si necháváme na pozdější léta:-)

Tak pěknou dovolenku

P.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
612
7.1.08 20:28

Díky moc za info, tak asi ten hotel necháme (kvůli té hudbě do půlnoci ;-) )a kouknem po nějakém větším apartmánu.
Takže díkkyy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6909
10.1.08 10:35

Pacinko, myslím, že uděláš dobře:-) Já bych do toho Delfínu jela až s většíma dětma. A ještě jsem si uvědomila, že tam byl nic moc vstup do moře na tý hotelový pláži, větší kameny (bez bot by to fakt nešlo) a brzo hloubka a pro to batolení se a plácání na břehu si to představuju trochu jinak. Ale jak jsem psala, děti jsme neměli, takže třeba by se dalo najít lepší místo… Jo a nebylo tam u bazénu brouzdaliště pro mrňata, což si myslím, že je dobrá věc. Ale třeba ho tam už udělali:-)
Tak dobře vyberte!
P.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama