DPD - chodí vám sms?

jasminium
9.1.17 11:09

DPD - chodi vam sms?

Ahoj holky, ma nekdo info o tom, jak to chodi uvnitr DPD?..nakupuju hodne pres net a tahle sluzba zrovna spolupracuje s tim mym oblibenym obchodem..jenze nikdy neprijde zadne upozorneni, az najednou vola kuryr, ze je dole..nenapisou ani den-natoz hodinu..uz jsem je samozrejme taky zmeskala, nemuzu cele dny po objednani sedet doma, ze..kuryr se brani, ze za to nemuze (urcite uz me nema rad po vsech mych vytkach na jejich sluzbu)..no a kdyz volam na zak. linku, tak me automat po dlouhem hovoru vzdy nakonec odkaze velice vtipne na jejich web.str…achjooo…neresil uz nekdo neco podobneho + vite, jak ty sms zaridit + chodi/nechodi sms od DPD vam?

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11800
9.1.17 11:15

@jasminium já myslím, že záleží na tom co si odesílatel zaplatí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55821
9.1.17 11:15

@jasminium mě chodí od DPD SMS i mail s hodinovým rozmezím, kdy balík dovezou. Občas se teda stane, že zpráva přijde buď v době, kdy už mi byl balíček doručený nebo v daném časovém rozmezí co je uvedené ve zprávě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
9.1.17 11:17

Od rana cekam, kdy mi DPD priveze balik, kdyby mi v patek neprisel mail z Mallu, tak o tom ani nevim a treba nejsem doma. To uz je jak Ceska posta, nevis dne ani hodiny :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
jasminium
9.1.17 11:17

Co to znamena?..jako ten obchod-jakou ma s nimi sluzbu?..ja nevim, jestli muzu jmenovat-nakupuju na mall.cz…a tam bud musim dopravu hradit, nebo je to od urcite vyse zdarma.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1085
9.1.17 11:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.17 11:22

@jasminium Mě vždy přijde email a sms kdy av kolik to přijde jelikož já hodně nakupuju přes mall.cz kde mám vip tak jeden den objednám druhý den přivezou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11800
9.1.17 11:24

@jasminium ano, podle toho jakou s nimi má obchod smlouvu, jestli jim dá případně kontaktní informace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
jasminium
9.1.17 11:25

@Soňa Zacharová tak co delam jinak :lol:…neni za tim ten kuryr nakonec? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
jasminium
9.1.17 11:28

@iiiv …nooo…prece mi vola na mobil, ze uz prijel..a na jine adrese to bylo ok..pred Vanocema jsem to chapala, meli frmol…ale ted me to dost komplikuje dny..

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
11533
9.1.17 11:31

Taky mi chodí sms a e-mail v kolik hodin přijedou (rozmezí jedné hodiny) a cca pět minut před příjezdem mi volá kurýr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33183
9.1.17 12:13

Mě přijde jen mail který den přijedou..je v něm napsané že se mi ten den ozvou smskou s přibližným časem, ale sms nepřijde, zvoní až je dole..takže vím jen den, hodinu ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6347
9.1.17 12:15

Mě od DPD přijde mail když převezmou zboží, den před doručením mi přijde sms s časovým rozmezím a kurýr volá tak hodinu předem jestli opravdu budu na adrese. Od DPD mi dokonce velké balíky donesou až k výtahu (máme tam jedny schody).
V práci jsem posílala balíky přes DPD a PPL a u obou dopravců musí e-mail a telefon zadat odesílatel.
Jinak jednu chvíli mi maily od DPD nechodily, ale to byla chyba příliš aktivního spamového filtru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
9.1.17 12:26

Tak si to nech uložit na ulozence, při objednávání u zpusobu vyzvednutí si rozličné osobni odběr a vyjede ti ve kterych mestech maji obchody na uložení a, tam je jen potřeba si to vyzvednout do 5 dnů, ale máš to bez komplikací s čekáním na kuryra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7307
9.1.17 12:29

Chodí mi mejly i SMS. Zrovna ráno mi přišla zpráva, že mi přivezou balík mezi
15.29 - 16.29.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...