Reklama

DPD - chodí vám sms?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jasminium 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 11:09
DPD - chodi vam sms?

Ahoj holky, ma nekdo info o tom, jak to chodi uvnitr DPD?..nakupuju hodne pres net a tahle sluzba zrovna spolupracuje s tim mym oblibenym obchodem..jenze nikdy neprijde zadne upozorneni, az najednou vola kuryr, ze je dole..nenapisou ani den-natoz hodinu..uz jsem je samozrejme taky zmeskala, nemuzu cele dny po objednani sedet doma, ze..kuryr se brani, ze za to nemuze (urcite uz me nema rad po vsech mych vytkach na jejich sluzbu)..no a kdyz volam na zak. linku, tak me automat po dlouhem hovoru vzdy nakonec odkaze velice vtipne na jejich web.str…achjo­oo…neresil uz nekdo neco podobneho + vite, jak ty sms zaridit + chodi/nechodi sms od DPD vam?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10843 příspěvků 09.01.17 11:15

@jasminium já myslím, že záleží na tom co si odesílatel zaplatí

tezi
Hvězda diskuse 49339 příspěvků 1 inzerát 09.01.17 11:15

@jasminium mě chodí od DPD SMS i mail s hodinovým rozmezím, kdy balík dovezou. Občas se teda stane, že zpráva přijde buď v době, kdy už mi byl balíček doručený nebo v daném časovém rozmezí co je uvedené ve zprávě.

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 09.01.17 11:17

Od rana cekam, kdy mi DPD priveze balik, kdyby mi v patek neprisel mail z Mallu, tak o tom ani nevim a treba nejsem doma. To uz je jak Ceska posta, nevis dne ani hodiny :)

jasminium 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 11:17

Co to znamena?..jako ten obchod-jakou ma s nimi sluzbu?..ja nevim, jestli muzu jmenovat-nakupuju na mall.cz…a tam bud musim dopravu hradit, nebo je to od urcite vyse zdarma.

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 09.01.17 11:18

Soňa Zacharová
Závislačka 3363 příspěvků 09.01.17 11:22

@jasminium Mě vždy přijde email a sms kdy av kolik to přijde jelikož já hodně nakupuju přes mall.cz kde mám vip tak jeden den objednám druhý den přivezou

iiiv
Extra třída :D 10843 příspěvků 09.01.17 11:24

@jasminium ano, podle toho jakou s nimi má obchod smlouvu, jestli jim dá případně kontaktní informace.

jasminium 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 11:25

@Soňa Zacharová tak co delam jinak :lol:…neni za tim ten kuryr nakonec? :nevim:

jasminium 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 11:28

@iiiv …nooo…prece mi vola na mobil, ze uz prijel..a na jine adrese to bylo ok..pred Vanocema jsem to chapala, meli frmol…ale ted me to dost komplikuje dny..

Lekninka91
Extra třída :D 10212 příspěvků 09.01.17 11:31

Taky mi chodí sms a e-mail v kolik hodin přijedou (rozmezí jedné hodiny) a cca pět minut před příjezdem mi volá kurýr

smurfka
Nadpozemská drbna 29406 příspěvků 09.01.17 12:13

Mě přijde jen mail který den přijedou..je v něm napsané že se mi ten den ozvou smskou s přibližným časem, ale sms nepřijde, zvoní až je dole..takže vím jen den, hodinu ne

Heivka
Závislačka 2969 příspěvků 09.01.17 12:15

Mě od DPD přijde mail když převezmou zboží, den před doručením mi přijde sms s časovým rozmezím a kurýr volá tak hodinu předem jestli opravdu budu na adrese. Od DPD mi dokonce velké balíky donesou až k výtahu (máme tam jedny schody).
V práci jsem posílala balíky přes DPD a PPL a u obou dopravců musí e-mail a telefon zadat odesílatel.
Jinak jednu chvíli mi maily od DPD nechodily, ale to byla chyba příliš aktivního spamového filtru.

medunka23
Kelišová 6755 příspěvků 09.01.17 12:26

Tak si to nech uložit na ulozence, při objednávání u zpusobu vyzvednutí si rozličné osobni odběr a vyjede ti ve kterych mestech maji obchody na uložení a, tam je jen potřeba si to vyzvednout do 5 dnů, ale máš to bez komplikací s čekáním na kuryra

PetraJ
Kelišová 6687 příspěvků 09.01.17 12:29

Chodí mi mejly i SMS. Zrovna ráno mi přišla zpráva, že mi přivezou balík mezi
15.29 - 16.29.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama