Vitamíny - Drahé ale učinné?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
fantomas019
Povídálka 12 příspěvků 05.05.19 20:18
Drahé ale učinné?

Ahoj,
našla jsem tyto vitaminy + teda šampon a kondicionér. Je to poměrně dost drahé tak nevím jestli do toho jít. Zkoušel někdo? Děkuju

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 05.05.19 20:30

A další debilní reklama nenápadná jak hodiny na věži.

Verun83
Echt Kelišová 9593 příspěvků 05.05.19 20:50

Asi takhle, zadne vitaminy ani sampony a dalsi kraviny nezmeni geneticky danou vec. A to je hustota a pevnost vlasu. Zhruba 3r zkousim vse mozne, drahe levne, a vlasy jsou stale stejne.

Takze sorry, uz nikomu na spek neskocim…

sirikit
Nadpozemská drbna 29846 příspěvků 05.05.19 20:50
@smutny klaun2 píše:
A další debilní reklama nenápadná jak hodiny na věži.

A to v tomto případě ne, člověče. :think:
Mrkni jí na profil, trable nejen s vlasama, ale i s nervíkama. :?

@fantomas019 Možná spíš, než zkoušet všechny možný značky vlasové kosmetiky, zaběhni do lékárny a zkus se poradit na přípravcích s odborníky. Myslím spíš vnitřní výživu, než šampony a kondicionéry. Asi ani kožní by nebyla od věci, leccos je jenom na předpis.
Držím palce, ať se dáš do kupy. :kytka:

fantomas019
Povídálka 12 příspěvků 05.05.19 21:22

Jako reklama je že se zeptám jestli stím má někdo zkušenost? Fakt chytrý :lol: :lol: :lol:

Zwetta
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 05.05.19 21:23
@fantomas019 píše:
Ahoj,
našla jsem tyto vitaminy + teda šampon a kondicionér. Je to poměrně dost drahé tak nevím jestli do toho jít. Zkoušel někdo? Děkuju

Tohle jsou jen reklamní oblbováky, kde mají xxxx%tní marži, nebrat..

Knihomyš
Extra třída :D 10677 příspěvků 05.05.19 21:26

@Verun83 Dispozice je samozřejmě dispozice, ale osobně se mi kvalita vlasů v průběhu života mění. Ne nějak extrémně, ale rozdíl je znát - je to životosprávou, stravováním, stresem (a těhotenstvím :) ). Jako „umělé“ řešení mi dost pomohly tabletky Biosil Plus - v lékárně bez receptu ca 80 Kč, tuším.
S šampony bych nepočítala - pokud na wiki nekecají, tak většina vlasu je z neživých buněk, takže kvalitu je jaksi potřeba pořešit dřív/jinde.

sirikit
Nadpozemská drbna 29846 příspěvků 05.05.19 21:30

@fantomas019 Já mám problémy spíš s nehty na rukou, než s vlasy (nehty lámavé, vlasy spíš suché, ale rostou v pohodě cca 1,5-2 cm měsíčně) a pár let jim na přilepšenou kupuju v lékárně přípravek „Vlasy - kůže- nehty“, fakt se to jmenuje takhle, výrobce netuším, teď zrovna to doma nemám. :nevim:
Přijde mi, že je to lepší, ale těžko říct, jestli to není jenom placebo. :think:
Kadeřnice mi svého času doporučovala Biosil, ten je za pár korun, nebo ještě něco docela drahého (a bylo mi po tom blbě :roll: ), když jsem měla vlasy zničené od předchozí kadeřnice (moc chemie, moc moc :oops: :oops:
Chce to se fakt poptat u odborníků. :kytka:

sirikit
Nadpozemská drbna 29846 příspěvků 05.05.19 21:31
@Knihomyš píše:
@Verun83 Dispozice je samozřejmě dispozice, ale osobně se mi kvalita vlasů v průběhu života mění. Ne nějak extrémně, ale rozdíl je znát - je to životosprávou, stravováním, stresem (a těhotenstvím :) ). Jako „umělé“ řešení mi dost pomohly tabletky Biosil Plus - v lékárně bez receptu ca 80 Kč, tuším.
S šampony bych nepočítala - pokud na wiki nekecají, tak většina vlasu je z neživých buněk, takže kvalitu je jaksi potřeba pořešit dřív/jinde.

Souhlas. :pankac: :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 21:47

Nevím mě například venira pomohla dost! já bych ten hairburst zkusila :)

Russet
Neúnavná pisatelka 15842 příspěvků 05.05.19 22:01
@fantomas019 píše:
Ahoj,
našla jsem tyto vitaminy + teda šampon a kondicionér. Je to poměrně dost drahé tak nevím jestli do toho jít. Zkoušel někdo? Děkuju

Jako fantomas stejně šamponek nepotřebuješ

sirikit
Nadpozemská drbna 29846 příspěvků 05.05.19 22:04
@Russet píše:
Jako fantomas stejně šamponek nepotřebuješ
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jogo-Bela
Stálice 64 příspěvků 05.05.19 22:37

Lepší než Biosil mi přijde Selzink, případně i jejich kombinace není problém… plus nějaký dobrý šampon, třeba na hustotu vlasů (jen jako doplněk, pro lepší pocit), já navíc používám i přírodní barvy na vlasy, rozmarýnové tonikum od weledy… no o něco se zlepšily, žádný zázrak, ale lepší než nic… genetika no :nevim:

Knihomyš
Extra třída :D 10677 příspěvků 05.05.19 23:04

@Jogo-Bela Selzink neznám, díky za tip!

Ms.Ragdoll
Závislačka 2975 příspěvků 05.05.19 23:21

Nez zkouset vselijake sampony a doplnky stravy, tak bych se spíš obratila na nejakeho trichologa.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama