Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Pudloslava dík. To je pravda, kouknu i na bazar, dětem je to fuk.
@Gloci píše:
Taky pěkná, ty kuličky se strkají do toho otvoru ve střeše?
Buď se dá kulička tam u střechy do placky s otvorem, není to moc na fotce vidět nebo ji dá děcko, kam se mu zrovna zadaří:-)
@pajasa1 píše:
Buď se dá kulička tam u střechy do placky s otvorem, není to moc na fotce vidět nebo ji dá děcko, kam se mu zrovna zadaří:-)
Máme přesně tuhle, koupila jsem ji v akci v penny nebo lidlu kdysi dávno, všichni nám ji závidí a nemůžou ji sehnat. Malý tam dokázal dát kouli už v 10 měsících a baví ho pořád. Doporučuji
@Lama Lama píše:
já bych zas obráceně, na plast šlápnou a byl šmitec. Dřevěná drží.
Zatím teda nešláply. Dřevěná je v krabici, plastová teda aktuálně taky, ale věřím, že zítra ji zase vytáhnou…