Druhé dítě jedině přes ivf - šly byste do toho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 20:59
Druhé dítě jedině přes ivf-šly byste do toho?

Kdybyste už jedno dítě měly (přirozeně) a druhé byste mohly mít jedině přes ivf, šly byste do toho? Nebo ne a dítko by bylo radši jedináček?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 23.12.16 21:02

Naštěstí to u mě tak není, ale asi šla, ale s co nejmenší dávkou hormonů.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15480 příspěvků 23.12.16 21:03

Ano, sla. Ne kvuli sobe, ale kvuli tomu prvnimu diteti, pro ktere chci do zivota to nej. A to je z meho pohledu sourozenec.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 23.12.16 21:06
@Anonymní píše:
Kdybyste už jedno dítě měly (přirozeně) a druhé byste mohly mít jedině přes ivf, šly byste do toho? Nebo ne a dítko by bylo radši jedináček?

měla jsem jít, nešla… druhý zázrak za 8 let :think:

Sany80s
Kelišová 6572 příspěvků 23.12.16 21:07

Ano šla, šance na sourozenecký vztah je něco, o co bych dítě vědomě neochudila.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 21:13

Ne nešla bych

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 21:15
@Doe_Jane píše:
Ne nešla bych

Proč jestli můžu vědět?

ixule
Vesmírná mluvilka 34972 příspěvků 23.12.16 21:18

Ne nešla, první jsem měla přes IVF, u druhého jsem byla rozhodnutá, že to necháme na přírodě. Do čeho bych šla, by byly inseminace, tam není zátěž pro tělo, resp. není taková, ale nevím, z jakého důvodu bys musela na IVF, tak možná inseminace není možná :nevim: Ono se ne vždy podaří hned první transfer, také nemusí být nic na zamražení, takže znovu hormony, odběr pod narkozou, transfer.. není to jen tak :nevim:

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 23.12.16 21:18

Nesla, radsi bych adoptovala.

Kelsey
Hvězda diskuse 44786 příspěvků 23.12.16 21:20

Ano sla.

Lekninka91
Extra třída :D 10378 příspěvků 23.12.16 21:20

Nešla bych do prvního ani do druhýho..

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 21:21
@Anonymní píše:
Proč jestli můžu vědět?

já myslím, že některé věci by se neměly pokoušet a mít aspoň to jedno dítě je zázrak, který by mi mohlo x lidí závidět… pokud se nám druhé dítě nepodaří tak určitě nepůjdu cestou umělého oplodnění, hormonů apod.
jsem připravená si nějaké dítě osvojit nebo být pěstoun na přechodnou dobu až k tomu budu mít předpoklady.. Nemyslím si že sourozenecký vztah je nenahraditelný, mám kolem sebe až moc lidí, kteří si se sourozencem nerozumí ani z poloviny tak dobře jak s kamarádem. Nechci mít druhé dítě kvůli prodloužení rodičáku nebo kvůli nutnosti pořídit sourozence a poslední dobou mi dost vadí jak mi tím každý argumentuje, jak kdyby byl pro jedináčky konec světa…

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 5 inzerátů 23.12.16 21:22
@Anonymní píše:

nějaký čas bych to i přesto zkoušela přirozeně, zázraky se dějí, a pak bych do toho šla :)

Rakosnicek1983
Závislačka 2883 příspěvků 23.12.16 21:24

Nesla nechtela bych si huntovat telo hormony ani podstupovat veškeré procedury a vnímám to trochu jako proti přírodě. Dalsim důvodem je, ze nemam problem mit jedninacka-dokonce bych rekla, ze jsem typ, ktery by byl schopen prožít kvalitní život i bez ditete/deti. Nikdy mi biologické hodiny netukali ani jsme nezavidela bricha a kočárky s miminama.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22858 příspěvků 23.12.16 21:24
@Anonymní píše:
šla bych, ale zároveň bych zažádala i o adopci.
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >