Imunologie Plzeň - MUDr. Ulčová-Gallová

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ejbinka
Extra třída :D 11898 příspěvků 23.12.16 14:00
Imunologie Plzeň - MUDr. Ulčová-Gallová

:mavam: Zdravím holky, má tu někdo čerstvou zkušenost s imunologickými testy? Za jak dlouho byly výsledky? Kolikrát se tam musí na odběry? Pro výsledky si člověk jede také tam nebo zasílají do CAR? Děkuji :kytka: :andel:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Susan23
Kelišová 5996 příspěvků 23.12.16 14:08

Ahoj Ejbi, brali krev obema a partnerovi sperma, vysledky si rekni ze chces poslat domu. A vysledky byly myslim si za 6 tydnu. Jelikoz mi neco nasli, jela jsem tam myslim za 3 mesice znovu. Nyni chodim ve vedlejsim meste na hematologii, kde mi vse hlidaji. Budu tam chodit co 6 tydnu na kontroly.

ejbinka
Extra třída :D 11898 příspěvků 23.12.16 14:11

@Susan23 Teda to je doba těch 6 týdnů :roll: no co se dá, ale dělat. Fajn, že mi je pošlou domu. Děkuji za informace.

Ginuš
Hvězda diskuse 37934 příspěvků 23.12.16 14:12

@ejbinka výsledky jsme měli za 6 týdnů a přišly poštou. Byli jsme tam asi 3× max 4×. Už si nevzpomenu. Držím palce, ať se přijde na to kde je problém

ejbinka
Extra třída :D 11898 příspěvků 23.12.16 14:14

@Ginuš Děkuji. Z jakého důvodu tolikrát? kvůli léčbě?

Velmi slabě pozitivní protilátky proti vajíčku
Mutace C677T a A1298C v genu pro MTHFR v hetero
Polymorfismus v genu pro PAI varianta 4/5

toto ti našli vše na imulogii?

Omlouvám se jsem neznaboh :oops:

Ginuš
Hvězda diskuse 37934 příspěvků 23.12.16 14:19

@ejbinka první byla konzultace, pak odběr ovulačního hlenu + spermií a krev, pak nasazení vitamínů + léky a pak se řešilo co se mnou.
No ty mutace má prý hodně lidí a zjistili to na genetice-hematologii asi, nevím přesně kde, ale nabíralo se to u prof. U-G. U mě byl problém v potrácení. Potratila jsem 4×. Po dvou potratech se to začalo řešit, pak přišly další 2 potraty a nic se léky a vitamíny nevyřešilo, takže jsem pak šla na umělé s vyšetřením chromozomů miminka. (IVF/OGS) no a zavedli zdravé miminko, nasadili kortikoidy a plno ostatních léků a vyšlo to.

ejbinka
Extra třída :D 11898 příspěvků 23.12.16 14:21

@Ginuš Děkuji, zkusím se jí na ty mutace také poptat jestli by nabrala i to :think: pokud se nebude striktně držet jen žádanky z CAR

Ginuš
Hvězda diskuse 37934 příspěvků 23.12.16 14:23

@ejbinka no mě dělali imunologii, hematologii, karyo typ, štítku, genetiku :think: to je asi vše, ale bylo to na základě těch potratů

ejbinka
Extra třída :D 11898 příspěvků 23.12.16 14:24

@Ginuš právě, my máme nevydařené IVF, tak asi nebudou ochotni udělat tolik testů, ač by to člověk mohl vzít při jednom :cert:

Avele
Závislačka 2768 příspěvků 2 inzeráty 23.12.16 16:13

@ejbinka Já byla s mužem teď v listopadu, oběma nám brali krev (a muž dával sperma), pak jsme si jeli pro výsledky z imunologie k paní profesorce. Bylo to měsíc po odběru krve, muž má nález tak bude brát léky a kontrolu mám v únoru. Výsledky z genetiky ještě nemáme, ty pošlou poštou.

ejbinka
Extra třída :D 11898 příspěvků 23.12.16 16:14

@Avele a na testy z genetiky jste se domlouvali přímo s ní a nebo i na to jste měli žádanku z CAR? z jakého důvodu jste byli?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 16:15

@ejbinka My jsme byli 1.8. a na konci srpna jsme meli vysledky. Byla jsem tam jednou, nic se nezjistilo-teda nic noveho. V zadance z CAR jsem mela jen, ze na moji zadost prosi o vysetreni, zadny rozsah vysetreni nepsali :nevim:

ejbinka
Extra třída :D 11898 příspěvků 23.12.16 16:18
@Anonymní píše:
@ejbinka My jsme byli 1.8. a na konci srpna jsme meli vysledky. Byla jsem tam jednou, nic se nezjistilo-teda nic noveho. V zadance z CAR jsem mela jen, ze na moji zadost prosi o vysetreni, zadny rozsah vysetreni nepsali :nevim:

Děkuji za zkušenost. Já se s doktorem pokusím domluvit jestli by tam nedal i mutace a něco z genetiky, když už tam pofrčíme a budeme čerpat dovolenou :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 16:33

@ejbinka Ja ani nevim, co vsechno testovali :mrgreen: Nakonec ivf nebylo treba a zadarilo se normalne po 5ti letech…

Ginuš
Hvězda diskuse 37934 příspěvků 23.12.16 16:58
@ejbinka píše:
@Ginuš právě, my máme nevydařené IVF, tak asi nebudou ochotni udělat tolik testů, ač by to člověk mohl vzít při jednom :cert:

nejspíš se budou ptát na „strom vaší rodiny“ to je kdo měl jaké nemoci, zda máte sourozence atd. To se nás ptali na první návštěvě. No je pravda, že ty testy moc nedělají, ale máš štěstí, že jdeš po 1 nevydařeném IVF. Kamarádku poslali až to 3 nevydařených no a díky léčbě mají ze 4IVF miminko, ale bohužel nemají peníze na to hradit si IVF celé bez pojišťovny, takže budou mít jedináčka. Držím palce :hug: :hug: :hug: :hug:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >