Poradna duly
Jana Čurdová
Tak naše Elinka oslavila 10.4 také už svůj první rok.
Přidávám pár foteček. ![]()
Děkuji holky
Jo jo jde si po sobě uklidit bordel
Je vidět, že bude po mamince blázen na úklid
![]()
@KačenkaU
Krásné fotky. A malá je úžasná. Vám trošku závidím, co máte holčičky, že si užijete ty holčičí šatičky a sponečky. ![]()
Ahojky holky tak Vás bohužel zdravíme z nemocnice
Jsme tady od včera večer ale zatím nevím co nám je. malá měla prujem tak cca 10krar za den, teplotu a objevila se i krev ve stolici tak jsme vyrazili na pohotovost a tady si nás nechali. Tak až budu vědět víc ozvu se. Pa
Ja kvuli holcicce premyslim, jestli to jeste jednou nezkusit:-).
Boztka, at jste brzy v poradku. Teploty a prujmy, to byvaji rotaviry, ne?
@KačenkaU
chuděrka malá… Řádí všude střevní chřipky, u nás to teď proběhlo ve dvou školkách, tak se dětem radši vyhýbáme… Ať jste brzy v pořádku! ![]()
Aj u nas riadi v okoli riadi zapal prudusek…nam sa zatial vyhyba..ale my sme toho uz mali akurat tak dost.
Ako tie choroby…ved uz je duben…nech idu do certa
a nechaju nas si uzivat krasne pocasie ![]()
Díky holky zatím stále nic nevím
čekám až přijde dr. A něco mi řekne.
@KačenkaU
Držte se. Taky jsme průjmovali, ale už ok, asi zuby, pořád ale nejsou venku.
Krásné fotky. My si ještě chvilku na dortík počkáme, ale už je objednaný. Malej jak byl šikula tak najednou má na cjození čas za ruku chodí krásně samotnému se mu nechce. S mluvením taky žádná hitparáda. Tak akorád máma, táta, ne, a pár zvuků. Nočník také zatím neslaví úspěch tak nevím jak jsou na tom ostatní dubňáci? Jo abych nezapomněla máme zasebou první vztekací scénu. Jediné co je úspěch je pití konečně se mi rozpil hurá. Marodům přeji brzké uzdravení.