Duch v domě?

Anonymní
19.3.16 09:23

duch v domě?

Radši anonymně, jsem více méně realistická takže se za toto téma docela stydím..
včera večer se mi stalo něco co je…divný. Přítel má odpolední takže přichází kolem 11té večer z práce. Dceru dávám spát v půl osmé, v osm jak to vyjde. V 7 jsem se šla sprchovat s tím že dcera koukala v obýváku na pohádku, při sprchování mám vždy otevřené dveře kvuli dceři a vidím do chodby a části obýváku abych jí měla trochu pod kontrolou. Když jsem si myla vlasy a měla zavřené oči, dcera přišla za mnou do koupelny tak jí po slepu říkám proč se nekouká na pohádku a jestli nechce čůrat. Nic. Otevřu oči a nikde nikdo, tak na ní volám a ona se ozve z obýváku :nevim: už se chystám jít ze sprchy a utřít se když dcera začne strašně řvát a běží za mnou. Řikám co je? Co se stalo ty si se bouchla? Prej ne, že prej jí táta straší…já řikám že nestraší že je v práci. (on si s ní hraje když je doma na schovku a když ho nemůže najít tak někde něčim zachrastí zakašle a tak a pak na ní někdy bafne dcera to miluje) no nemohla jsem jí utěšit pořád mi řikala že je schovanej že jí straší… 8o kdyby přišel z práce dřív stejně by se nemohl dostat do baráku protože mám klíč v zámku vždy když má odpolední, vyndám je až když se blíží 11tá aby si mohl odemknout. A takhle blbě by nás nikdy nestrašil..no vyděsila mě tim dost. Prohledala jsem dům ale nic co by jí mohlo vyděsit. Pak šla spát…pořád se bála musela jsem nechat svítit ale po chvilce usnula. Asi za půl hodiny mě vyděsila kočka která spala v jídelně na židli..koukám na televizi a kočka najedou vystřelila utíkala do rohu a tam se naježená krčela, koukala směrem do jídelny (máme spojený obývák s jídelnou a kuchyňským koutem) a začala prskat jak kdyby se k ní něco blížilo…to už jsem nevydržela a totálně podělaná běžela do ložnice k dceři, přikryla se peřinou až po uši a snažila se to celé zaspat. No neusnula jsem, musela jsem se ještě odvážit a jít v 11h vyndat klíč ze zámku aby se sem mohl dostat přítel, tomu jsem se svěřila, bral to s úsměvem, hledal vysvětlení, ještě jsme prošli dům jestli se sem nezaběhlo třeba nějaké zvíře ze zahrady nebo tak, no celou noc jsem nespala… jako nevím co si mám myslet, nikdy jsem se tu nebála, bydlíme v novostavbě první majitelé, u lesa, sousedů asi 6, začínají se tu dělat nové sítě na velké ploše takže cca za rok-dva už nebude o sousedy nouze…ale jak to tu do té doby přežiju..nevím co si o tom myslet

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
19.3.16 09:48
@Anonymní píše:
Radši anonymně, jsem více méně realistická takže se za toto téma docela stydím..
včera večer se mi stalo něco co je…divný. Přítel má odpolední takže přichází kolem 11té večer z práce. Dceru dávám spát v půl osmé, v osm jak to vyjde. V 7 jsem se šla sprchovat s tím že dcera koukala v obýváku na pohádku, při sprchování mám vždy otevřené dveře kvuli dceři a vidím do chodby a části obýváku abych jí měla trochu pod kontrolou. Když jsem si myla vlasy a měla zavřené oči, dcera přišla za mnou do koupelny tak jí po slepu říkám proč se nekouká na pohádku a jestli nechce čůrat. Nic. Otevřu oči a nikde nikdo, tak na ní volám a ona se ozve z obýváku :nevim: už se chystám jít ze sprchy a utřít se když dcera začne strašně řvát a běží za mnou. Řikám co je? Co se stalo ty si se bouchla? Prej ne, že prej jí táta straší…já řikám že nestraší že je v práci. (on si s ní hraje když je doma na schovku a když ho nemůže najít tak někde něčim zachrastí zakašle a tak a pak na ní někdy bafne dcera to miluje) no nemohla jsem jí utěšit pořád mi řikala že je schovanej že jí straší… 8o kdyby přišel z práce dřív stejně by se nemohl dostat do baráku protože mám klíč v zámku vždy když má odpolední, vyndám je až když se blíží 11tá aby si mohl odemknout. A takhle blbě by nás nikdy nestrašil..no vyděsila mě tim dost. Prohledala jsem dům ale nic co by jí mohlo vyděsit. Pak šla spát…pořád se bála musela jsem nechat svítit ale po chvilce usnula. Asi za půl hodiny mě vyděsila kočka která spala v jídelně na židli..koukám na televizi a kočka najedou vystřelila utíkala do rohu a tam se naježená krčela, koukala směrem do jídelny (máme spojený obývák s jídelnou a kuchyňským koutem) a začala prskat jak kdyby se k ní něco blížilo…to už jsem nevydržela a totálně podělaná běžela do ložnice k dceři, přikryla se peřinou až po uši a snažila se to celé zaspat. No neusnula jsem, musela jsem se ještě odvážit a jít v 11h vyndat klíč ze zámku aby se sem mohl dostat přítel, tomu jsem se svěřila, bral to s úsměvem, hledal vysvětlení, ještě jsme prošli dům jestli se sem nezaběhlo třeba nějaké zvíře ze zahrady nebo tak, no celou noc jsem nespala… jako nevím co si mám myslet, nikdy jsem se tu nebála, bydlíme v novostavbě první majitelé, u lesa, sousedů asi 6, začínají se tu dělat nové sítě na velké ploše takže cca za rok-dva už nebude o sousedy nouze…ale jak to tu do té doby přežiju..nevím co si o tom myslet

AhojkY a nemeli jste ted nekdy umrti v rodine? ja na tyhle veci verim. bydlimd ve starem dome kde je par bytu.vse puvodni. puda jak z hororu.rika se ze za valky tu nemci mucili na pude vezne.na dverich ktere jsou puvodni jsou i data z te doby nevim co ale znamenaji. a jak jsme se sem nastehovali tak kazdy vecer kolem 11na pude nekdo chodil. a lide pred nama nam to taky potvrdili ze to slichavali :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.3.16 10:29

Jako když bych si teda měla připustit že to je duch, tak mě jedině napadá to, že bydlíme na kopci a prý tu kdysi stála šibenice, ale co je na tom pravdy nevím, to tvrdí místní starousedlíci v hospodě po pár pivech…ale dohledat jde jen informace že před 20lety tu býval někde sad. Mohla bych se jít zeptat na úřad, ale já to snad radši na 100% vědět nechci..asi by mi to nepomohlo, naopak, má mysl by jela na 150% a kdejaké šustnutí by byl rázem oběšenec. No a úmrtí v rodině nemáme, ale babička nám bohužel 3 neděle leží v hospicu a více méně jen spí, tam to nevypadá dobře, ale nemyslím si že to má souvislost.

• Nahlásit
  • Citovat
19.3.16 10:40

Ahoj, je možné, že se něco stalo kdysi na místě, kde nyní máte postavený dům. Já na tyhle věci věřím a vím že jsou, že nás občas navštěvují. Také mám zkušenost. Pokud neškodí, nestraší, nevadí mi.
Ve vašem případě bych řekla, že to opravdu byla duše. Ta reakce vaší kočky je jednoznačná. Moje kamarádka bydlí v domě. Kdysi na tom místě zemřeli nějací vojáci a jeden jí tam chodí. (nechala si vyložit senzibilkou kdo to je-ta jí řekla, že voják). Slyší zřetelně kroky po schodech, třesou se jí někdy hrnce v lince, tukají o sebe. Její kočka párkrát v noci vyletěla, prskala a letěla se schovat jinam.
Pokud se to bude opakovat, dala bych do místnosti do každého rohu misku s mořskou solí. To je první krok. mělo by to pomoci.
držím palce, aby se už situace nestala a že to byla jen jednorázová návštěva. Nebojte se. Bude to dobré. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.3.16 10:49
@Anonymní píše:
Jako když bych si teda měla připustit že to je duch, tak mě jedině napadá to, že bydlíme na kopci a prý tu kdysi stála šibenice, ale co je na tom pravdy nevím, to tvrdí místní starousedlíci v hospodě po pár pivech…ale dohledat jde jen informace že před 20lety tu býval někde sad. Mohla bych se jít zeptat na úřad, ale já to snad radši na 100% vědět nechci..asi by mi to nepomohlo, naopak, má mysl by jela na 150% a kdejaké šustnutí by byl rázem oběšenec. No a úmrtí v rodině nemáme, ale babička nám bohužel 3 neděle leží v hospicu a více méně jen spí, tam to nevypadá dobře, ale nemyslím si že to má souvislost.

Tak snad babicka bude v poradku. s nama se sel pry tak rozloucit deda a pak volali ze umrel :( pry sli slyset kroky a muj bratr byl miminko a hrozne zacal plakat pak ty kroky a byl klid :nevim: a pak na to volali.on brachu nevidel :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.3.16 18:43

To jsem já zakladatelka. Pokračuje to a už jsem vážně zoufalá. Vzala jsem si pár věcí a jela k rodičům 8km vzdálených (jak malá holka) no oč jde.. seděla jsem v obýváku koukám na tv a někdo si sednul vedle mě, jako vážně, beze srandy normálně jsem cítila závan a periferně viděla jak se udělal důlek v sedačce. To je na mě vážně moc, necítím se tam vůbec dobře, budím se uprostřed noci bez důvodu a je mi hrozně úzko, dnes jsem měla pocit že mi někdo sedí na hrudníku, vzbudila jsem se a nemohla se pořádně nadechnout, pak jsem asi usnula já si to dál vůbec nepamatuju, vlastně nevím jestli se mi to nezdálo ale myslím že ne, že jsem normálně ve 2ráno byla vzhůru. Každopádně mi z toho neni dobře, mám pocit že mě někdo pozoruje přitom jsem doma třeba v tu chvíli sama. Jsem teda s dcerou u rodičů a snažím se nějak dát dohromady, normálně se tam vážně bojim vrátit. Přítel už kroutí očima, já vim já vim, taky bych kroutila, ale když on to ještě nezažil, prostě se bojím. Dnes mi psal že je tam vše ok ale kocourovi že hráblo a že to neznamená že je tam hned duch, že se kocour nudí…naposledy co se „nudil“ byl k smrti vydešenej zahnán do kouta a prskal naježenej jak o život…

• Nahlásit
  • Citovat
1171
21.3.16 19:58
@Anonymní píše:
To jsem já zakladatelka. Pokračuje to a už jsem vážně zoufalá. Vzala jsem si pár věcí a jela k rodičům 8km vzdálených (jak malá holka) no oč jde.. seděla jsem v obýváku koukám na tv a někdo si sednul vedle mě, jako vážně, beze srandy normálně jsem cítila závan a periferně viděla jak se udělal důlek v sedačce. To je na mě vážně moc, necítím se tam vůbec dobře, budím se uprostřed noci bez důvodu a je mi hrozně úzko, dnes jsem měla pocit že mi někdo sedí na hrudníku, vzbudila jsem se a nemohla se pořádně nadechnout, pak jsem asi usnula já si to dál vůbec nepamatuju, vlastně nevím jestli se mi to nezdálo ale myslím že ne, že jsem normálně ve 2ráno byla vzhůru. Každopádně mi z toho neni dobře, mám pocit že mě někdo pozoruje přitom jsem doma třeba v tu chvíli sama. Jsem teda s dcerou u rodičů a snažím se nějak dát dohromady, normálně se tam vážně bojim vrátit. Přítel už kroutí očima, já vim já vim, taky bych kroutila, ale když on to ještě nezažil, prostě se bojím. Dnes mi psal že je tam vše ok ale kocourovi že hráblo a že to neznamená že je tam hned duch, že se kocour nudí…naposledy co se „nudil“ byl k smrti vydešenej zahnán do kouta a prskal naježenej jak o život…

Páni, to je teda síla. Na tom gauči bych se asi strachy po… Třeba se najde někdo, kdo poradí, jak se návštěvy zbavit. Určitě by se dalo něco nebo spíš někdo - nějaký odborník najít na netu… Co jsem zatím slyšela, nemělo by se jednat o nic nebezpečného, ale jak říkám… Až za ušima bych byla. ;) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1162
21.3.16 20:27

JEstli je babička už jen ležící a spící schránka, její duše ještě může být tady a může být takhle u vás. Možná bych se za ní zašla a poprosila ji, aby vás nechala být, že na ni stále myslíš, ale že se bojíte. Doma bych tohle taky řekla nahlas. Rozmísti si po domě bílé svíce a hodně jimi sviť. Snad to bude dobré :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8853
21.3.16 21:48

Mazec 8o uz bych tam nevkrocila a dum nechala vykourit. Co dcera? Ta nic nevidela?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
22.3.16 10:34

Na to existuje jeden recept. Boží slovo - neboli Bible ukazuje, že ti, kdo jsou terčem útoků ze strany démonů, se mohou z tohoto vlivu vymanit. Nezastupitelnou roli přitom hraje modlitba - Marek 9:25-29

Je naprosto nezbytné, abyste se zbavila všech předmětů, které mají nějaký vztah ke spiritismu. K nim patří knihy, časopisy, filmy, elektronický materiál a hudební nahrávky se spiritistickým podtextem, ale také amulety nebo jiné předměty, které se nosí pro „ochranu“ nebo nějak souvisejí se spiritistickými praktikami.

Pokud chcete zůstat uchráněná před působením ničemného ducha musíte jednoznačně posilovat svojí duchovní obranischopnost. Jak a kde? Základem je, že musíte vycházet z Bible. Bible je knihou od Boha - Boha Lásky a ochrany. Pokud jí začnete číst a studovat, naleznete v ní rady jak duchovně posílit.

A teď konkrétní rada. Pokud jste terčem útoků ze strany démonů, měla by jste se okamžitě vroucně modlit o pomoc k Bohu. Nesmíte to vzdávat ale opravdově chtít. A nemusíte z nich už pak mít strach. Pokud si to budete opravdově přát - Bůh zamezí jejich moci dělat Vám zle.

Jakub 4:7,8 říká Podřiďte se tedy Bohu, ale postavte se proti Ďáblu, a uprchne od vás. 8 Přibližte se k Bohu a on se přiblíží k vám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1963
22.3.16 10:45

Zkus kontaktovat @Elata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
22.3.16 15:20

Ty vado démony do toho netahejte :D Strach je mocný a může vyvolávat i halucinace takže nejdříve bych hledala racionální vysvětlení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4012
23.3.16 19:24

@puntice :*

Zakladatelko, není problém se k tobě podívat, na prostor se napojuji i na dálku a můžu případné duše odvést, máme je na denním pořádku :D, případně pak taky vyčistit celý prostor, to je na domluvě. Kdyby náhodou, jsem k ruce ve zprávách. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2062
2.4.16 11:59

Tak jak to vypadá, nějaká změna? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.11.17 08:40

Máme v bytě ducha nebo mi hrabe?

Ahoj, oživuji diskusi a chci se zeptat, jestli nemáte zkušenost s duchy. Já popravdě ani nevím, jestli nás chodí nějaký navštěvovat nebo mi jen hráblo. Jde o to, že se mi stalo pár divných věcí v bytě, kde jsme dřív bydleli (vypínání televize nebo přepínání kanálů, věci byly ráno úplně jinde než když jsem šla spát atd.). Teď rok a půl bydlíme v jiném bytě a už se mi párkrát stalo něco co si neumím vysvětlit. Jednou to byly pootevřené dveře do pokojíčku mé dcery, které jsem jako každý večer zavřela a dcerka spala s námi takže je neotevřela ona, potom se kolem 3. ráno sama od sebe spustila digestoř a párkrát jsem našla věci v jiné poloze než jsem je dala. Naposledy se mi to stalo dnes.. včera jsem šla spát někdy před půlnocí a vyházela jsem synovi několik plyšáků z postýlky. Všechny jsem je položila k postýlce na zem a nijak jsem je nesrovnávala (ano, já bordelář :oops: :lol: ) a když jsem se ve 4 vzbudila tak jsem viděla, že ten největší plyšák sedí a „kouká“ směrem ke mně! 8o Jsem si jistá a vsadila bych se o cokoliv, že jsem ho večer neposadila. No byla jsem tak podělaná strachy, že jsem se přikryla až po oči :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama