Dudlíček

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Allya
Povídálka 42 příspěvků 04.11.09 20:12
Dudlíček

Ahoj,mám dotaz na maminky s miminkama,která mají dudlíček.Matymu budou 10. tři měsíce.Od narození má dudlíček,bez něj neusne.Ale ještě stále se nenaučil ho udržet v pusince.Přes den to jde,položím ho do postýlky,dám mu dudel vedle plínku,která mu dudlík částečně i přidržuje a on během pěti minut usne.No ale večer sebou mele,neustále si ho buď ručičkou(zatím neúmyslně)vyn­davá,nebo ho plive a musím mu ho rukou držet dokuď neusne.
Jo a ihned když mu vypadne,tak si začne do papulky strkat ručičky.Naučí se to ještě?Děkuji za odpovědi

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 04.11.09 20:15

ahoj
nauci,nase mala si taky ze zacatku neumela udrzet dudinka v pusince ale po par tydnech se to naucila.
Mmch jakou mas velikost?Treba je malinky a spatne se mu v pusince udrzuje.

Allya
Povídálka 42 příspěvků 04.11.09 20:23

No to jsem si myslela také,proto jsem mu koupila jeden větší a když mu dám ten do pusinky,tak se tváři divně,joko že toho má v té pusince zase moc.Já právě stále čekám a čekám a ono je to stále stejné.No a kdyby ten dudlík nechtěl tak s ním neusne že?

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 04.11.09 20:29

no ja si pamatuji ze Emca mela problem si udrzet v pusince dudinek od Nuk,byl tvarovany a sice dudala ale padal ji tak jsem poridila od Aventu a byl klid.

Allya
Povídálka 42 příspěvků 04.11.09 20:36

No a je možné,že ve třech měsících je ještě maličký a že to jen chce čas,protože máme asi pět tvarů jiných značek a dělá to tak se všema?Ono přes ten den je to ok,ale v noci je to vážně šílené.Možná až začne spát klidněji?

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 04.11.09 20:47

Tak pokud to tak dela se vsema tak mu jen dej cas a ono to prijde samo a nebo treba dudinka chtit vubec nebude a nauci se spat bez nej.
Ja vim ze jsem obcas mela malou na rukach,ona usinala a ja ji dudinka drzela aby nevypadl.

Allya
Povídálka 42 příspěvků 04.11.09 20:55

Děkuji moc za odpovědi a rady :-)

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 04.11.09 20:59

Nemas vubec zac,uvidis co ti jeste napisou ostatni holky.
Jinak se divam ze maly ma hracku skoro vetsi nez je on sam :-D

Allya
Povídálka 42 příspěvků 04.11.09 21:10

No jo to je jeho kámoška opička,ale je moc chlupatá a nerad s ní spinká,tak dostane od Ježíška usínáčka :-P

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 04.11.09 21:13

jeeee usinacek je super,mala mela od miminka,ted uz ma sice i kocicku ale usinacka ani tak neda vecer v postylce z ruky :wink:

ivuna
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 05.11.09 12:22

Já dávám večer prcka do zavinovačky, jinak by se tam snad umlátil:) dudlíka mu zašpéruju plínkou a za chvíli usne. Jinak si ho sám vůbec neudrží, max.2minutky. Přes den usne u koja nebo v kočárku, tak to ani nemusím řešit.
Tak ať se zadaří :palec:

ixa
Kecalka 222 příspěvků 05.11.09 14:02

Ahoj, když měl můj syn tři měsíce, tak mu dudlík taky pořád padal, myslela jsem, že to tak zůstane. Teď bude mít čtyři měsíce a už ho umí pěkně držet v pusince :-) , ani jsem si nevšimla, kdy nastal ten zlom :think: .
Přeji pevné nervy :-) .

Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 05.11.09 20:09

ahoj, malá si dudlík taky často vystrkovala ručičkama nebo plivala. Ale naučila se ho udržet. Teď si ho už vyndavá rukou a zase vrací zpátky. Občas se stane že usne i bezněj ale to vyjímečně. Neboj chce to čas, naučí se to. :wink:

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 05.11.09 20:26

Ahoj, tak u nás je to uplně stejné B dudlík taky pořád vypadává :) když vypadne je řev :) Na noc ji zavinuju a to si ho tam celkem udrží :)
Jo jinak co je to usínáček? :-o

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 05.11.09 21:37

usinacek je neco jako pritulnicek…da se koupit i v HM,CA,Chicco nebo v jakemkoliv detskem obchode.
Deti si jen chytnou a prituli se k nemu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >