Vyžaduje dudlík xkrát za noc... Estivill?

547
23.8.11 09:42

dudlík xkrát za noc.....estivill?

Ahoj holky,
poraďte, prosím, co s naší malou. Bude jí 6 měsíců, jsme na UM, které vyžaduje tak ve 3 ráno. Co ale v noci vyžaduje to je dudlík. Večer jí položím do postýlky, dám dudlík, trošku brekne, tak třikrát jdu ještě podat dudlík a spí. Pak ale během noci se třeba 10× vzbudí a jakmile jí podám dudlík, spí dál. Ale tak jako tak musím vstát :roll: Přes den taky usne,ale třeba po půl hoďce brekne, podám dudlíka a zas chvilinku spí a tak dále.
Přemyšlela jsem o Estivillově metodě, ale to bych asi musela ten dudlík sebrat,že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

55778
23.8.11 09:45

Vydrž a začni trénovat samohledání a nasazování dudlíku. Syn to umí od necelých 8mi měsíců, trenovali jsme přes den od 6ti. Má jich v posteli 6-8 a nějaký vždy nahmátne. On má zas dudlík své výhody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7222
23.8.11 09:46

My máme dudlíky dva…tak zhruba od 7 měsíců si ho umí najít, takže většinou si pomohla sama, že si jeden z těch dvou našla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
882
23.8.11 09:48

jojo, máme něco podobného. :roll: Dám malé dudlík chvíli ho žužlá, pak vyplivne, tak jí ho vrátím do pusy a za chvíli ho zase vyplivne,… a furt dokola.. :cert: :pocitac: :zed: .tak jsem rezignovala, protože to bych mohla furt stát u postýlky a vrážet jí dudlík do pusy… :cert:
nám pomohla obyčejná plínka, malá si jí dá na obličej, chvili jí žužlá v ruce a cca do 10 min usne. Teď jsme koupili muchláček-usínáček a ten jí taky uchvátil, jinak :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
547
23.8.11 10:31

Tak začneme trénovat hledání dudlíku, ale vydím to bledě. Ona prostě ví, že maminka přijde a podá. Někdy mi přijde,že ho plive naschvál, abych tam šla. A v noci mě to táááák nevbaví. A plínu máme taky, jenže jak si s ní šmrdlá přes obličej, tak si většinou ten dudlík vyhodí :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22591
23.8.11 10:32

Vydrz, bude lip :wink: do postylky vice dudliku a cekej az si jej nauci davat sama :wink: a hlavne mantinel kolem hlavicky,at ji nevypadavaji z postylky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
547
24.8.11 08:16

Tak dneska jsem do 1hod. podávala dudlík každou půl hodinu, a to už jsem fakt nadávala i nahlas :twisted: A vzít si sama dudlík do ruky a dát do pusy? .....včera jsme trénovaly a NIC. Já už fakt nevim............ :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55778
24.8.11 08:28
evca82 píše:
A vzít si sama dudlík do ruky a dát do pusy? .....včera jsme trénovaly a NIC. Já už fakt nevim............ :cry:

Zedne na den se to nenaučí. u nás to trvalo měsíc dva. a i pak jsem občas musela jít já. a to jsme trénovali fakt intenzivně. měla jsem fakt motivaci, taky jsem jeden čas jen lítala dávat dudle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
547
24.8.11 08:38

Já vím, já vím :-) ale dneska jsem toho už fakt měla dost. Už jsem tam nadávala,že ji ho dávám naposled a že ji nechám křičet, ať se naučí usnout i bez něho. Jakmile jsem to řekla, dala jsem jí ho a zabrala a spala. Si ze mě dělala snad srandu :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22591
24.8.11 22:02
evca82 píše:
Já vím, já vím :-) ale dneska jsem toho už fakt měla dost. Už jsem tam nadávala,že ji ho dávám naposled a že ji nechám křičet, ať se naučí usnout i bez něho. Jakmile jsem to řekla, dala jsem jí ho a zabrala a spala. Si ze mě dělala snad srandu :twisted:

Mne na tohle pomohlo dat si malou k nam do postele.....najednou prestala porad hledat dudlik a kdyz ma spatnou noc,tak je hned vedle me a ja nevstavam a jen ji ho supnu…prvni jsme striktne nechtela do postele a behala jsem jako blazen snad rok a pul porad k ni......Izi dam pri prvnim probuzeni k nam a do rana mame klid…kdyz ma spatne dny,tak se obcas probudi a ja ji ten dudel pomuzu s radosti najit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2386
24.8.11 22:24

Tak u nás to bylo kol 7.měsíce, že se mi kluk budil i 20× za noc,já jen běhala a podávala dudel. Asi po 14ti dnech jsem rezignovala a při prvním probuzení jsme si ho vzala do postele - a spal až do rána, bez probuzení. To bylo před rokem a situace je stále stejná, prostě jeden spí pořád s námi........................ neví někdo jak ho zase naučit spát v postýlce :lol: Ptz až na to přijde jeho brácha, že spí s námi, tak bude chtít taky a pak asi tátu odstěhuju na gauč :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22591
25.8.11 09:18

Dolia ja myslim ze na to dozraje sam,ze se mu zachce treba vlastni postylky :nevim: mne mala nastesti usina sama ve svoji a v noci se probudi a jde ke mne. Nekdy zustane celou noc u sebe a nekdy ji musim dat k nam :nevim: A jen doufam,ze to bude lepsi a lepsi,ze s nama neude spat az do zakladky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama