Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@Sofierules
cesty v Rumunsku známe, jsme na ně připraveni… a asi nás na nich (a nejen v Rumunsku) nějaká díra nebo nerovnost nezaskočí… naštěstí pojedeme svým autem, takže nemusíme spoléhat na místní dopravu…
Jiný svět to je, to je pravda… Balkán je Balkán… ale má své kouzlo… nádhernou přírodu… taková zase trochu jiná exotika… člověk si pak lépe uvědomí, jak se vlastně u nás máme fajn…