Mám kolem hlavy mimo normálních vlasů takové chmýří, jemňounké vl

Anonymní
30.12.19 17:36

Dvě otázky pro ženy

Ahoj, potřebovala bych znát názory na dvě věci. Jsem blondýnka a mám světle řasy, nanasite si řasenku jednom na horní řasy nebo i na spodní, když si ji nanesu i na spodní, připadá mi že vypadám jak mrkací panna.
A za druhé. Mám kolem hlavy mimo normálních vlasů takové chmiri, jemnonke vlasy, které nikdy nedorůstají délky těch ostatních. Vy kteří je máte, co děláte, abyste měli uhlazený účes a vlasy vám netrceli všude?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

258
30.12.19 17:39

Jakou používáš barvu řasenky? Zkoušela si hnědou? A s těma vlasama : přestříknu lakem a uhladím dlaněmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10733
30.12.19 17:41

Jsem tmavá bruneta s kudrnatymi vlasy. Řasenku vždy i na spodní řasy, efekt mrkaci panenky se mi líbí. To chmiri neřeším, protože mám kudrnaté vlasy tak mám to chmiri všude. Ale co jsem viděla tak někdo dá vlasy do culiku, hlavu nastrika lakem a přejede to kartackem na zuby a to chmiri položí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3598
30.12.19 17:48

Spodni řasy natru jen 1×, a chmiri buď lakem nebo spíš nechám, ono to stejne nedrzi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1339
30.12.19 17:50

Řasenka je líčidlo, co používám denně, ale na spodních řasách ji nesnesu. Stačí zaslzet a jde to dolů o dost rychleji než ty horní. A já v zimě slzím pořád. Navíc mi přijde, že to ani zvlášť dobře nevypadá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5891
30.12.19 17:51

Řasenku bych dávala i na spodní a chmýří jemně nastříkat lakem na vlasy. Ale ono se to stejně během dne zase „odloupne“ a bude to trčet do stran.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
30.12.19 18:19

Zkus hnedou rasenku.
Chmyri resim tuzidlem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15006
30.12.19 18:38
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych znát názory na dvě věci. Jsem blondýnka a mám světle řasy, nanasite si řasenku jednom na horní řasy nebo i na spodní, když si ji nanesu i na spodní, připadá mi že vypadám jak mrkací panna.
A za druhé. Mám kolem hlavy mimo normálních vlasů takové chmiri, jemnonke vlasy, které nikdy nedorůstají délky těch ostatních. Vy kteří je máte, co děláte, abyste měli uhlazený účes a vlasy vám netrceli všude?

rasenku nanasim jenom na horni rasy, mam totiz ten stejny pocit z toho jako ty.

Chmyri na spancich neresim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama