Dvouleté dítě snědlo Ibalgin 400

Anonymní
12.2.13 09:10

Dvouleté dítě snědlo Ibalgin 400

Prosím vás, nechci trojčit, myslím si, že se nic nestane, ale i tak jsem docela vyplašená a neklidná…zatímco jsem si dávala věci do pračky, malá si vzala židli, vylezla na kuchyňskou linku, postavila se, otevřela skříňku a dosáhla až navrch do krabice s léky…podle růžových rukou jsem poznala, že snědla Ibalgin, vím jistě že jeden, měla růžový jazyk.
Může se stát něco vážného??? Mám zavolat raději i doktorce nebo malou stačí sledovat a kdyby něco, vyhledat pomoc???
Ach jo, jsem z toho vedle…netušila jsem, že i takhle vysoko jsou léky přístupné…teď jsem je dala úplně až nahoru na linku…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

872
12.2.13 09:13

Zavolej doktorce HNED a neptej se tady 8o, od toho ti doktoři jsou
každý děcko to může snášet jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6703
12.2.13 09:14
@jruz píše:
Zavolej doktorce HNED a neptej se tady 8o, od toho ti doktoři jsou
každý děcko to může snášet jinak.

Tý doktorce zavolej, a jinak jí hlídej zda nezvrací, chová se jako normální dítě :-), prostě nemá nějaké problémy, ale té mudře FAKt zavolej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20670
12.2.13 09:14

Raději bych zavolala.. Klidně sem, tam jsou na to zařízení http://www.tis-cz.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20670
12.2.13 09:15

Jinak je to lék co děti můžou, jde o to, že jich mohla sníst víc nebo ho taky mohla jen ocucat a někam zakopnout..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.13 09:17

Ježkovy, já mám asi štěstí, teď mě malá donesla ožužlaný Ibalgin :dance: to je on, takže ho nesnědla…bože, jak jsem ráda!
Mě bylo divné, celý by ho nespolkla a že by ho rozkousala, je chuťově hnusný než aby si na něm pochutnala…tak asi ho vyplivla. @jruz Kdyby jich snědla víc jak jeden, hned volám a tady se ani neptám, ale že byl jeden, tak vím, že žaludek by jí stejně „nevysáli“… Ale díky za radu :kytka:

Tak odvolávám polach, teda mě spadl kámen ze srdce…jsem šťastná, že je vše v pořádku, díky!

• Nahlásit
  • Citovat
872
12.2.13 09:24

Tak to je fajn; já to beru podle synátora- ten je velice citlivý na jakákoli „uspávadla a oblbovadla“, takže po pozření tohoto prášku by byl dle mého laického odhadu min. půl dne téměř v kómatu

jooo, a to mé zvíře již vyleze i nahoru na linku do skříněk - je jen otázka času, kdy tvá horolezkyně přijde na to, že si na linku může dát ještě nějakou krabici či něco a pokračovat v dobývání vrcholů, radši si to někam zamkněte

jsou to ale šikulky, ty děcka

@Anonymní píše:
Ježkovy, já mám asi štěstí, teď mě malá donesla ožužlaný Ibalgin :dance: to je on, takže ho nesnědla…bože, jak jsem ráda!
Mě bylo divné, celý by ho nespolkla a že by ho rozkousala, je chuťově hnusný než aby si na něm pochutnala…tak asi ho vyplivla. @jruz Kdyby jich snědla víc jak jeden, hned volám a tady se ani neptám, ale že byl jeden, tak vím, že žaludek by jí stejně „nevysáli“… Ale díky za radu :kytka:Tak odvolávám polach, teda mě spadl kámen ze srdce…jsem šťastná, že je vše v pořádku, díky!
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.13 09:49

Zakladatelko, vubec se neboj, meli jsme nedavno stejny pripad, mrnousek se dostal na Ibalgin, takze doktorka nam rekla, ze pokud snedl nejvys dva, je to v poradku, a nic se nedeje. Dva jsou maximum. My jsme nevedeli, takze jsme zustali v nemocnici pres noc na pozorovani, ale bylo to OK.

• Nahlásit
  • Citovat
35136
12.2.13 12:31

Je to jeji cca maximalni denni doporucena davka pro 11-Kg dite. Ale samozrejme se ma davat rozlozene. podle me se nestane nic. ibuprofen lepsi, nez paralen.

jo ale moje deti si na tabletkach primo pochutnavaji - i dithiaden, ktery stipe v hube, oba bez problemu snedej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.13 13:51
@jruz @Pudloslava
@Anonymní píše:
Zakladatelko, vubec se neboj, meli jsme nedavno stejny pripad, mrnousek se dostal na Ibalgin, takze doktorka nam rekla, ze pokud snedl nejvys dva, je to v poradku, a nic se nedeje. Dva jsou maximum. My jsme nevedeli, takze jsme zustali v nemocnici pres noc na pozorovani, ale bylo to OK.

Holky díky moc i tak :kytka: člověk si připadá jako neschopný pohlídat dítě, ale malá je živá až moc, nedivím se, že mi ji mamka hlídá s krvavým potem :roll: Netušila jsem, že v takovém momentu než hodím prádlo do pračky je schoná na lince se i postavit a rabovat…mám tam více věcí, i jídlo, ale lahvičky a krabičky s růžovými tabletkami jsou lákavější. Mamce jsem volala, tak hleděla a říkala ať už raději vytahuju ze zásuvky i konev a podobné věci. Léky jsem už dala úplně až na linku… Mamka mě uklidnila, že jako malé mi místo penicilinu dala Diazepam na spaní, že šla po tmě v noci mi dát dávku a přehmátla tatovu lahvičku. Říkala že se klepala ať se vůbec ráno probudím a naštěstí jsem si jen pospala a dobré, proto jsem se uklidňovala že když vím, že snědla jen jeden, tak že to nebude na umření nebo nějaké křeče či záchvat…

No, děcka střežit pořád, mají ty jejich hlavy nápady :roll: jinak jsem teda fakt šťastná, jak to dobře dopadlo :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.2.14 16:02

Ahoj holky,
prave jsem vyrizovala neco s pritelem na telefonu a mala si otevrela skrinku a nevim jestli nesnedla 1 pastilku Septisanu - na boleni krku. Nevite prosim co s tim?? :,( Muze se ji neco stat, mam nekam jet, volat nebo tak?

• Nahlásit
  • Citovat
28756
9.2.14 16:03

Ne, nemůže. Nestresuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.14 16:03

Jo a mala ma 19 mesicu.. :( - zakladatelka..

• Nahlásit
  • Citovat
Run
20670
9.2.14 16:04

Jet určitě ne. Pro klid duše zavolej, ale septisan je jen cucací, lokální lék. http://www.tis-cz.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jitka1976
9.2.14 16:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
prave jsem vyrizovala neco s pritelem na telefonu a mala si otevrela skrinku a nevim jestli nesnedla 1 pastilku Septisanu - na boleni krku. Nevite prosim co s tim?? :,( Muze se ji neco stat, mam nekam jet, volat nebo tak?

Nic se nestane…v žaludku se rozpustí…nic to neucpe a není to žádný driják…neboj…až začne pravidelně zobat Lexaurin, začni si dělat starosti… ;)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama