Ebay - problém s refund, Paypal

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ritterca
Kecalka 105 příspěvků 22.03.18 11:22
Ebay - problém s refund, Paypal

Zdravím,
v lednu jsem si od jednoho prodejce objednala 3 věci (1 věc ale tři různé typy), zboží jsem nedostala, takže jsem kontaktovala prodávajícího. Ten se neozval, tudíž jsem se obrátila na ebay. Dodala jsem i, že jsem si objednala celkem 3 věci a ani jedna nedošla, jelikož jsem mohla případ otevřít pouze u jedné věci. Jak na obrázku můžete vidět, mám to v Purchase history nesmyslně rozdělené.

Dnes mi ebay napsalo, že mi tedy propatí 3.75 dolarů. Jenže to je cena jedné věci, takže ty zbylé dvě proplacené nemám. A co mám teď dělat, když případ znova otevřít nemůžu. Na koho se mám obrátit?

A ještě jsem navíc zjistila, že mi ten refund sice na Paypal přišel, ale na špatnou kartu. V lednu jsem platila kartou, kterou jsem ale už zrušila a zadala na Paypal novou. Takže teď nemám ani ty 3 dolary za jednu věc. Co mám dělat?

Reklama

Reakce:

anbee
Povídálka 46 příspěvků 23.03.18 17:37

Obrátila bych se přímo na email ebay. Určitě mají nějakou zákaznickou linku. A tam vysvětlila svou situaci. Hlavně, že jste si neobjednala něco velmi drahého. Mně se to taky jednou stalo, ale nestihla jsem refund a to už bylo pár set :)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama