Reklama

Ebay - problém s refund, Paypal

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ritterca
Kecalka 120 příspěvků 22.03.18 11:22
Ebay - problém s refund, Paypal

Zdravím,
v lednu jsem si od jednoho prodejce objednala 3 věci (1 věc ale tři různé typy), zboží jsem nedostala, takže jsem kontaktovala prodávajícího. Ten se neozval, tudíž jsem se obrátila na ebay. Dodala jsem i, že jsem si objednala celkem 3 věci a ani jedna nedošla, jelikož jsem mohla případ otevřít pouze u jedné věci. Jak na obrázku můžete vidět, mám to v Purchase history nesmyslně rozdělené.

Dnes mi ebay napsalo, že mi tedy propatí 3.75 dolarů. Jenže to je cena jedné věci, takže ty zbylé dvě proplacené nemám. A co mám teď dělat, když případ znova otevřít nemůžu. Na koho se mám obrátit?

A ještě jsem navíc zjistila, že mi ten refund sice na Paypal přišel, ale na špatnou kartu. V lednu jsem platila kartou, kterou jsem ale už zrušila a zadala na Paypal novou. Takže teď nemám ani ty 3 dolary za jednu věc. Co mám dělat?

Reklama

Reakce:

anbee
Povídálka 46 příspěvků 23.03.18 17:37

Obrátila bych se přímo na email ebay. Určitě mají nějakou zákaznickou linku. A tam vysvětlila svou situaci. Hlavně, že jste si neobjednala něco velmi drahého. Mně se to taky jednou stalo, ale nestihla jsem refund a to už bylo pár set :)

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >