Reklama

Parfém, kde ho koupit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DeniSsM
Stálice 54 příspěvků 19.03.18 17:58
Parfém kde ho koupit

Ahoj, nevíte v jakym kamennym obchode koupit parfemy od znacky Yodeima? Nechce se mi kupovat pres internet s postovnym. Dekuju :kytka:

Reklama

Reakce:

hedvika72
Povídálka 32 příspěvků 22.03.18 11:07

Myslela jsem si, že se v parfémech docela vyznám, ale tuhle značku jsem snad nikde neviděla :-/ Ono to poštovné už není tak drahé, jak bývávalo, já bych to Vámi riskla i přes internet. Ale z nějakého prověřeného obchodu.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28766 příspěvků 22.03.18 19:30

Ona to spíše bude záležitost no name, nějaký laciný ofuk.Na Fragrantice jako na seriozní databázi to neexistuje.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >