Reklama

Elektrická odsávačka hlenů LivingLAB zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

agy
Neúnavná pisatelka 15353 příspěvků 29.06.10 10:41
Elektrická odsávačka hlenů LivingLAB zkušenosti

Ahoj holky,prosím ty,které mají zkušenosti s touto odsávačkou jestli mi můžete napsat,jestli se vyplatí koupit a hlavně srovnání s odsávačkou na vysavač.
Moc děkuji zkušeným maminkám :kytka:

Reklama

Reakce:

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 29.06.10 11:29

Ahojky,tak s touto odsávačkou zkušenost nemám,ale máme něco podobného jmenuje se to Cleanoz,je na tužkové baterie,má vyměnitelné nástavce.

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 29.06.10 12:31

Ahoj,
já ji měla, ale přišlo mi, že je k ničemu… potom jsem ovšem zjistila, že pro naěše dítě jsou všechny odsávačky k ničemu, nesmíme se mu ničím přiblížit k nosu, jediná výjimka je napodobování slona :lol: .
Ve srovnání s odsávačkou na vysavač rozhodně neodsaje tolik, zase je mnohem tišší a třeba na noc musí být úžasné, když netaháš vysavač a nebudíš všechny široko daleko. Já ji pořizovala právě kvůli tomu a proto, že hodně cestujeme.
Snadno se rozebírala, krásně se čistila, super je, že nemusíš dokupovat žádné nástavce jako u Cleanozu, prostě vyplachuješ ty, co k ní patří.

Znovu už bych ji ale nekoupila… právě kvůli tomu, co jsem napsala výše, přišlo mi, že nemá skoro žádný tah a že cca totéž vytáhnu i takovou tou obyčejnou z lékárny za dvacku. Ale třeba ne, třeba se Ondra jen moc mrskal a já to nedovedla pořádně nasadit… :nevim:

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 29.06.10 13:05

ahoj já mám taky cleanoz, ale je to naprt protože mi přijde že to nemá takovou sací sílu, takže tam akorát tahám nudle jako zvýkačky, za mě je nej do vysavače

agy
Neúnavná pisatelka 15353 příspěvků 30.06.10 18:08

Takže s LIVING LAB vážně nikdo zkušenost nemáte :?: :think:

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 01.07.10 10:33

Já jo, vždyť jsem to tam psala…

jaruškaveveruška
Kecalka 415 příspěvků 25.05.14 12:07

Haloo, nemáte někod zkušenost…Nyní jsme četla reklamu v Mamince..

adelina3
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 25.05.14 13:45

Mám.
Za mně super. Tichá na rozdíl od te na vysavač.

Elnik21
Stálice 82 příspěvků 26.05.14 20:58

Mám je to super ale potřebuješ opravdu kvalitní baterky když jsou skoro vybité nesaje tolik jako když máš nové. Jinak je vždy po ruce jezdíme na chatu bez eletriky a je to super i na cestování :)

petra79
Echt Kelišová 9906 příspěvků 21.07.14 10:08

Ahoj je tady někdo nový se zkušenostmi s touto odsávačkou? Používali by jsme to spíše na cestování aby jsem nemuseli tahat vysavač sebou.

Michaela111
Kecalka 206 příspěvků 24.07.14 10:12

Ahoj. Já ji mám a spokojenost největší :D. Malý má špatně průchodné slzné kanálky, tak mu musím i ten nos častěji odsávat.. nechtělo by se mi kvůli tomu pokaždé vytahovat vysavač.. je to fakt snadné, pohodlné a rychlé. lehce se čistí, malý nikdy neprotestuje a účinná je dost. za mě bych si ji určitě koupila znovu :). mám doma i tu na vysavač, tak můžu porovnat - možná je fakt přece jen o něco slabší než tahle, ale nám fakt bohatě stačí :lol:.

petra79
Echt Kelišová 9906 příspěvků 24.07.14 10:15

Díky :palec:

AndreaU
Kecalka 291 příspěvků 1 inzerát 23.09.14 06:29

Ahoj, chci se zeptat, dá se odsavacka koupit někde v lekarne? Nebo jen na netu? Nevíte? Díky :kytka:

Michaela111
Kecalka 206 příspěvků 23.09.14 09:18

Ahoj @AndreaU . Jak v lékárně http://www.lekarna.cz/…-elektricka/ , tak na netu. Chce to pohledat :). Já sehnala přes net od jedné paní :).

wercuwek
Nováček 1 příspěvek 30.12.14 09:16

Odsávačka hlenu LivingLAB je výborná. Mám dvouměsíčního chlapečka a ten má už po druhé, dost silnou rýmu, kterou chytil od své starší sestřičky. Měli jsme odsavávačku hadičkovou, balónkovou, na vysavač a elektrickou na baterie. Mám zkušenost jen s touto značkou elektrické, takže nemůžu posoudit s jinými, ale hadičkovou ani balónkovou, nikdy nevytahnu tolik rýmy, kolik je potřeba a pořád vytahovat vysavač, se mi ani nechce. Navíc je ta bateriová vhodná i na cestování. Jezdíme na chatu, brala jsem si ji k doktorce. Zrovna jsem s malým v nemocnici a tuto odsávačku mám sebou. I pan doktor mi ji schválil, že je výkoná a zároveň šetrná. Takže za mě jedno obrovské +.
Ještě dodám, že se to s ní musí člověk nejdříve naučit. Zacpat jednu dírku, a odsát. Je možné, to zkusit i na sobě. Malý mi u toho sice vždycky řve, ale po odsátí, je mu pak vždycky dobře a to je pro mě nejdůležitější.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Chmurná bilance Jana Hrušínského: My se smějeme, ale jsme prakticky zničeni

Ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský (63) se k politice vyjadřuje poměrně... číst dále >

StarDance afterparty? Po prvním tanci se šlo do baru!

Včerejším večerem odstartovala devátá řada StarDance, kde se nám poprvé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >