Elektrické autíčko audi TT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kelynka
Kelišová 6740 příspěvků 22.06.13 21:24
elektrické autíčko audi TT

Dobrý večer, nemáte někdo zkušenost s elektrickým autíčkem audi TT pro děti?? chtěla bych dceři pořídit, tak mě zajímá, jestli to bude dobrá investice ;)

Reakce:

kirisityna
Závislačka 2593 příspěvků 22.06.13 21:35

Ahoj nemáme audi.ale porsche. Malý dostal ke 3 narozeninám. My i on jsme byli spokojeni.Do kopečka jsme ale museli autu pomáhat. Baterka vydrží dlouho a vždy přes noc jsme nabíjeli.

kelynka
Kelišová 6740 příspěvků 22.06.13 21:38
@kirisityna píše:
Ahoj nemáme audi.ale porsche. Malý dostal ke 3 narozeninám. My i on jsme byli spokojeni.Do kopečka jsme ale museli autu pomáhat. Baterka vydrží dlouho a vždy přes noc jsme nabíjeli.

ahoj, tak to je super.. ;) moc děkuji za příspěvek.. ;) Snad budeme s audi taky spokojení :mrgreen:

kirisityna
Závislačka 2593 příspěvků 22.06.13 21:48

@kelynka věřím,že budete. Náš byl docela lenoch na procházky, pořád se chtěl nosit a tak auto bodlo :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >