Klasický kočárek z Alllegro.pl

11.6.13 18:06

Klasický kočárek z Alllegro.pl

Pokukuju po nějakém levnějším houpací kočárku s autosedačkou. Nechci 3kombinaci. Máte někdo zkušenost z nákupem na Allegro.pl? Líbí se mi tam tento kočárek http://aukro.cz/show_item.php?… . I s autosedačkou vyjde 619 Zl (3700,– kč)Součástí jsou nafukovací kola, moskytiéra, pláštěnka, taška. Jen nevím koliky by vyšla doprava z Polska. Platit se dá stejně jako na aukru přes PayU. Šly by jste do něj? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21857
11.6.13 18:08
@Ivaaandilci píše:
Pokukuju po nějakém levnějším houpací kočárku s autosedačkou. Nechci 3kombinaci. Máte někdo zkušenost z nákupem na Allegro.pl? Líbí se mi tam tento kočárek http://aukro.cz/show_item.php?… . I s autosedačkou vyjde 619 Zl (3700,– kč)Součástí jsou nafukovací kola, moskytiéra, pláštěnka, taška. Jen nevím koliky by vyšla doprava z Polska. Platit se dá stejně jako na aukru přes PayU. Šly by jste do něj? :think:

Osobně ne, ale kolegyně dcera si tam objednávala taky hlubokej, malej je na světě od půlky února a už dvakrát řešila reklamaci (kolečko) a byl s tím akorát problém. Já bych se bála… Osobně bych radši použitej a kvalitní :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
11.6.13 18:13

Autosedačku bych nekupovala nějakou noname polskou, vzhledem k tomu, že polské výrobky bývají často poruchové, tak bych se bála, aby sedačka při případné bouračce vůbec vydržela pohromadě :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.6.13 18:18

Tu autosedačku ještě nevím.. Možná nakonec vemu jen kočárek a autosedačku koupím Maxi-Cosi + podvozen z Quinny Zapp. Kvůli skladnosti do auta. Ten čtyřkolový podvozek zabere celý kufr :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2551
11.6.13 18:37

Já nakupuju v polsku na allegru téměř vše, je to tam levnější a nereklamovala jsem tam ještě nic a to mám odtamtud i kočár :nevim: ale já mám jednodušší nakupování mám bankovní konto v Polsku a i adresu kde si to můžu poslat. Pokud budeš posílat peníze z české banky do Polska strhnou ti navíc cca 200 Kč a poštovné by mělo být cca 200 Kč? ale to záleží na prodejci :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.6.13 18:44

Těch 200 za převod peněz je dost :-( Platí to i u převodu on-line (PayU), nebo jen při zadávání příkazu k platbě? Mi se ten kočárek strašně líbí, u nás takový nikde nenabízejí. A i kdybych k jeho ceně přičetla ty náklady za dopravu a platbu tak se mi to pořát vyplatí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Zemanová
24.6.13 19:38

Přes PayU nelze platit na Alegru z české rep. PayU je nedotažený systém plateb do konce. Více se dozvíte na Aukro foru kolik neštasníků se nachytalo na kouzelné tlačítko a ve finále, aby nepřišli o hodnocení museli platit přes bankovní účty za šílené poplatky bance nebo poště. Hezký den

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat