Elektrický zubní kartáček oral B

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
carambol
Echt Kelišová 9450 příspěvků 09.11.14 13:42
elektrický zubní kartáček oral B

Hezkou neděli.

V testovacím projektu se mi dostal do rukou elektrická kartáček oral B profesional care 500.

Máme ho doma delší dobu, muž i děti s ním čistí, raraši by mohli i 10× denně. Já mám obavu - dost se mi drolí zuby, abych si je ještě víc nepoškodila.

Četla jsem, kamarádky říkala, že se s kartáčkem poškozují snad dásně?

Máte s elektrickýma kartáčkama větší zkušenosti? Třeba i u drolících se zubů?

Reakce:
matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33576 příspěvků 09.11.14 13:47

Manžel má problémy s dásněmi, lékař mu tento kartáček nedoporučuje. Já problémy nemám, používám jej a lékařka mi chválí ústní hygienu. Na dovolené se myju běžným kartáčkem a vždy se těším domů na ten elektrický. Při čištění běžným kartáčkem niky nedosáhnu pocitu dobře umytých zubů.

trpaslinka
Extra třída :D 12140 příspěvků 09.11.14 13:47

Používám jak elektrický (jiné značky) tak normální. Někde jsem četla, že lidé mají tendenci na kartáček tlačit a tak to nedělám a jen jemně přikládám k zubum. A skutečně mi tak přijde šetrnější, než normální kartáček s lepším výsledkem. Pokud s ním budeš na zuby tlačit, tak to asi na citlivé či poškozené zuby nebude.

LLLL
Kelišová 5948 příspěvků 09.11.14 13:51

Ma senzor tlaku, ve chvili, kdy hodne zatlacis, kartacek se vypne. Ma byt proto k dasnim velmi setrny.

Bejbyy
Extra třída :D 10248 příspěvků 09.11.14 14:05

Já koukala na curaprox, nevím jaký koupit :nevim:

Levandulina
Kelišová 6291 příspěvků 21 inzerátů 09.11.14 14:05

Mě teda vyhovuje. Nejdřív jsem se bála, že by mi mohly krvácet dásně, protože když si čistím zuby normálním kartáčkem, tak mi teče krev, ale tady u tohoto vůbec. To jsem se docela divila, při těch otáčkách…

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 14:08
@carambol píše:
Hezkou neděli.

V testovacím projektu se mi dostal do rukou elektrická kartáček oral B profesional care 500.

Máme ho doma delší dobu, muž i děti s ním čistí, raraši by mohli i 10× denně. Já mám obavu - dost se mi drolí zuby, abych si je ještě víc nepoškodila.

Četla jsem, kamarádky říkala, že se s kartáčkem poškozují snad dásně?

Máte s elektrickýma kartáčkama větší zkušenosti? Třeba i u drolících se zubů?

my jsme se vratili ke klasickym kartackum :nevim: ale to co pises, tak mela prave kamarádka a zubařka ji rekla/doporucila at se vrati ke klasickym :roll: ono ty elektricky katacky stejne asi jako všechno, tak ma svy pro i proti ale jsem rada, ze jsme se vratili ke klasice mno ;)

elpiska
Závislačka 2618 příspěvků 09.11.14 14:31

Elektrický kartáček používám víc než 10 let a důvodem byly právě problémy s dásněmi. Tehdy mi to doporučil zubař. A musím zaklepat, dásně mám v lepším stavu.

ave
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 09.11.14 14:53

Přemýšlím, že pořídím letos na vánoce sobě i dítku (6 let). Poradíte nějakou odzkoušenou značku, hlavně teda ten dětský. A pokud přidáte názory na vhodnost u dítěte, budu ráda.

pichovak
Kecalka 448 příspěvků 09.11.14 15:04

Jsou to naprosto vyhozene penize. Radeji dejte penize za navstevu hygieny. Nauci vas pouzivat klasicky kartacek a mezizubni kartacek a budete zdrava. Tyto nesmysly nechte pro ty kteri maji radi reklamy… a hlavne to nekupujte detem¨

ave
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 09.11.14 15:21
@pichovak píše:
Jsou to naprosto vyhozene penize. Radeji dejte penize za navstevu hygieny. Nauci vas pouzivat klasicky kartacek a mezizubni kartacek a budete zdrava. Tyto nesmysly nechte pro ty kteri maji radi reklamy… a hlavne to nekupujte detem¨

Na dentální hygienu chodím (pravda jednou za rok), mezizubní kartáček používám, i dítě. Je mi jasné, že s nim nebudu čistit denně. Chci, aby ho dítko používalo hlavně, když hlídá babička(docela často) a bohužel není dost důsledná a dítko čištění fláká.

pichovak
Kecalka 448 příspěvků 09.11.14 15:26

Tak se pokuste aby byla babicka duslednejsi. Opravdu nelze napsat - ok tak u babicky pouzivejte rotacni kartacek. V sesti letech ma prvni stale zuby a nektere docasne tam jeste musej dost dlouho vydrzet tak se o to miusite spravne starat. Nic drazsiho nez deti nemate. Nikdy nesklouznete do techto ruznych ustupku, vymluv atd…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >

5 důvodů, proč Tereze H. pákistánský kriminál může ve finále jen prospět

Pašeračka Tereza Hlůšková (22) od soudu v Pákistánu odešla s trestem odnětí... číst dále >