Elektronická odsávavačka hlenu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlinePeBa12
Stálice 57 příspěvků 11.02.19 12:18
Elektronicka odsavavačka hlenu

Zdravím :) Mala ( 6 měsíců) dostala poprvé rýmu a odsávám jí soplik vysavačem, ale hrooozně u toho bojujeme. Přemýšlím o koupi elektronické odsávačky. Ne kvůli tomu,,že bych si myslela, že s elektronickou bojovat nebudeme, ale přijde mi pohodlnější než pořád hučet s vysavačem. Zajímalo by mě jestli je stejně účinná jako vysavač? Dekuji za komenty ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 7683 příspěvků 1 inzerát 11.02.19 12:23

@PeBa12 Já mám vysavač a jsem spokojená. Nevím, jestli ta elektrická hučí míň. Ale všichni mně doporučovali tu obyčejnou vysavačovou.

Betyssek
Kecalka 124 příspěvků 11.02.19 12:28

Mam elektrickou a budu kupovat tu na vysavač. Je s ni opravdu jednodussi manipulace a je to rychlejsi. A..... podle me i hygienictejsi.

lorelai947
Kecalka 327 příspěvků 11.02.19 12:31

Omlouvám se, že toto téma trochu nabourám, ale mám dotaz k té odsavačce na vysavač. Používáte ji i v noci? My jsme ji dostali do výbavy od rodiny (děti jsou zatím na cestě :) ), ale bydlíme v paneláku a neumím si představit, že bych v noci zapínala vysavač a hučela tu s ním… Jak to děláte vy?

stín katedrál
Povídálka 22 příspěvků 11.02.19 12:38

@lorelai947 Tak určitě je lepší na 1 min zapnout vysavač než nechat hodinu řvát dítě do odpadnutí, protože se s plným nosem nemůže přisát a usnout.

mi.anetka
Kecalka 386 příspěvků 1 inzerát 11.02.19 12:51

Ano, je pohodlnější, stejně účinná a hlavně si ji pohodlně můžu vzít s sebou, když někam jedeme. Máme LivingLab. Oba kluci si ji zapnutou drželi, zkoumali, hráli si s ní a nebáli se odsávání.

Janakatabara
Kecalka 206 příspěvků 11.02.19 13:05

@lorelai947 taky jsem to řešila, ale obě holky, i když měly děsnou rýmu, stačilo odsát před spaním a pak až ráno. Jak byly v klidu, tak nebyly tolik zahleněné. Taky bydlíme v paneláku a kdyby bylo potřeba, tak ji v noci klidně zapnu.

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 840 příspěvků 11.02.19 13:06

@lorelai947 az dojde na skutecnost tak rada zapnes vysavac treba o pulnoci a budou ti sousedi sumak ;-)

Uživatel je onlinePeBa12
Stálice 57 příspěvků 11.02.19 13:45
@mi.anetka píše:
Ano, je pohodlnější, stejně účinná a hlavně si ji pohodlně můžu vzít s sebou, když někam jedeme. Máme LivingLab. Oba kluci si ji zapnutou drželi, zkoumali, hráli si s ní a nebáli se odsávání.

O tohle mi prave jde, že si ji muzu vzit i sebou. Takze říkáte, že je stejně účinná jako vysavač? Nerada bych po koupi zjistila, že nesaje tak jak člověk potřebuje.

Bubla_Bučková
Kelišová 5106 příspěvků 11.02.19 13:54

Dnes jsem na doporučení kupovala Plus Comfort plus.. Mají slevu 200… Taky bych se „bála“ zapínat vysavač v bytovém domě 8o

P4ja
Echt Kelišová 7683 příspěvků 1 inzerát 11.02.19 13:55
@PeBa12 píše:
O tohle mi prave jde, že si ji muzu vzit i sebou. Takze říkáte, že je stejně účinná jako vysavač? Nerada bych po koupi zjistila, že nesaje tak jak člověk potřebuje.

Nvm, podle recenzí třeba zadní rýmu neodsaje a obecně si maminky stěžují na horší tah a za mě poměr cena/ výkon ve srovnání s vysavčem, teda nic moc. :(
Tam, kam jezdíš vysavač nemají ??

Uživatel je onlinePeBa12
Stálice 57 příspěvků 11.02.19 14:08
@P4ja píše:
Nvm, podle recenzí třeba zadní rýmu neodsaje a obecně si maminky stěžují na horší tah a za mě poměr cena/ výkon ve srovnání s vysavčem, teda nic moc. :(
Tam, kam jezdíš vysavač nemají ??

Moje mamka má treba jen tyčový vysavač a na ten to fakt nenasadim:D Ale kde budu shánět vysavač když pojedeme někam na výlet? Právě proto sem založila diskusi abych věděla jaké s tím kdo má zkušenosti ;)

Uživatel je onlinePeBa12
Stálice 57 příspěvků 11.02.19 14:09
@Bubla_Bučková píše:
Dnes jsem na doporučení kupovala Plus Comfort plus.. Mají slevu 200… Taky bych se „bála“ zapínat vysavač v bytovém domě 8o

A už jste měla možnost to vyzkoušet?

P4ja
Echt Kelišová 7683 příspěvků 1 inzerát 11.02.19 14:17
@PeBa12 píše:
Moje mamka má treba jen tyčový vysavač a na ten to fakt nenasadim:D Ale kde budu shánět vysavač když pojedeme někam na výlet? Právě proto sem založila diskusi abych věděla jaké s tím kdo má zkušenosti ;)

A kolikrát pojedeš s nasmrkaným dítětem na výlet?? A kolikrát ho budeš odsávat?? Ale je to na zvážení no…já to taky řešila a od všech jsem dostala doporučení na tu vysavačovou. Ještě navíc mně řekli, že eletrická nesaje tolik, tak bych stejně asi dítěti moc nepomohla ani na tom výletě. :nevim:

Bubla_Bučková
Kelišová 5106 příspěvků 11.02.19 14:23

@PeBa12 dnes jsem objednala doporučila mi kamarádka a přijde během 3 dnů, tak dam vedet :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >