eMimino je kluk a nebo holka?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5436
9.2.11 21:53

Je to chlapeček :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14598
9.2.11 21:55

Leno - já osel přečetla manželovi tvůj základní příspěvek. Holky to byla blbost!!!!c pěknějsem si to slízla blbýma kecama o spálených pánvích.

Eizbeth - taky zírám na ikonku, kuš babo, člověk by tě nepoznal :lol:

NO to,ž e je tu vše do modra nutně nemusí znamenat kluka. Víte jak Kačce sluší modrá a Kristýna modrou vyžaduje jako oblíbenou. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30309
9.2.11 21:55

Mne je uplne a srdecne jedno,co to je-hlavni je,ze JE

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :huban:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1318
9.2.11 22:01

:mrgreen: kluk jako buk emimiňák :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
9.2.11 22:08

Za mě taky kluk jako buk. :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
9.2.11 22:08
petrusepetrus píše: :mrgreen: kluk jako buk emimiňák :andel:

Petru už mě předběhla. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11530
9.2.11 22:28

Emimino je modré, protože Šárka měla ráda modrou barvu :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16291
9.2.11 22:51

Podle mne je emimino prostě TO DÍTĚ… Bez potřeby definování pohlaví. Stejně jako ježíšek… Tedy u toho je jasné že je chlap, ale nikdo neví jakého věku :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
48576
9.2.11 22:53

je to mutant :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15319
10.2.11 10:31

Připomnělo mi to povídku Mládka, jak mu bez světla šáhli omylem do podpaží a dali mu jméno Zuzana, pak farář vyzmizíkoval poslední „a“ a tak se stal alespoň Zuzanem. :mrgreen: Za mě - může to být i kluk i holka, prostě „to“ mimino. Já teda při pohledu do kočárku raději nehádám a ptám se na jméno, protože podle oblečení ani obličeje si netroufám tipovat. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23847
10.2.11 15:11
Nelisa píše:
Připomnělo mi to povídku Mládka, jak mu bez světla šáhli omylem do podpaží a dali mu jméno Zuzana, pak farář vyzmizíkoval poslední „a“ a tak se stal alespoň Zuzanem. :mrgreen: Za mě - může to být i kluk i holka, prostě „to“ mimino. Já teda při pohledu do kočárku raději nehádám a ptám se na jméno, protože podle oblečení ani obličeje si netroufám tipovat. :lol:

Vlasta, Saša, Jindra a stejnak víš prd :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20885
10.2.11 16:13

Byla jsem tázána na datum zrození eMimina - takže doména byla zaregistrována 29. 06. 2000 – to budou nejpíše oficiální narozeniny eMimina :palec: Třeba se nám letos podaří něco připravit na oslavu 8-)

Pěkný den,

adminka Tereza

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15319
10.2.11 19:43
Gina108 píše:
Nelisa píše:
Připomnělo mi to povídku Mládka, jak mu bez světla šáhli omylem do podpaží a dali mu jméno Zuzana, pak farář vyzmizíkoval poslední „a“ a tak se stal alespoň Zuzanem. :mrgreen: Za mě - může to být i kluk i holka, prostě „to“ mimino. Já teda při pohledu do kočárku raději nehádám a ptám se na jméno, protože podle oblečení ani obličeje si netroufám tipovat. :lol:
Vlasta, Saša, Jindra a stejnak víš prd :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
167
14.2.11 15:07
Nerine píše:
Je to chlapeček :kytka:

jenom,jestli jsi se dobře dívala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28272
16.2.11 13:41

:lol: :lol: tak tenhle dotaz je pecka :lol: :lol: :potlesk: Jinak tipuju, že je to kluk :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová