Emulips miminku?

104
30.5.13 17:57

Emulips miminku?

Ahojky,
chci se zeptat, můžu dávat Emulips anýz i miminku? Koupila jsem si ho na zlepšení tvorby MM, ale je prý dobrý i na bolesti miminka s prdíkama! Na který opravdu trpíme a pořád pláčeme! Jaký máte vy zkušenosti s Emulipsem?
Moc děkuji za rady :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3280
30.5.13 18:03

Zkušenosti nemám. Co BABY CALM?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
549
30.5.13 18:48
@i_ivankaa píše:
Ahojky,
chci se zeptat, můžu dávat Emulips anýz i miminku? Koupila jsem si ho na zlepšení tvorby MM, ale je prý dobrý i na bolesti miminka s prdíkama! Na který opravdu trpíme a pořád pláčeme! Jaký máte vy zkušenosti s Emulipsem?
Moc děkuji za rady :*

dávala jsem malýmu na lžičku a fakt nám zabral :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5462
30.5.13 18:52

@i_ivankaa Neboj se a klidně miminku emulips dej. Jsou to jen bylinky, které určitě pomůžou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36860
30.5.13 20:42

Uz na to tema byla jedna veeelmi podobna dikuse, tak mam dojem, jestli v tom neni nejaka forma reklamy.

Emulips neni urceny pro deti. A protoze se dneska nosi nedavat miminkum ani obyc vodu z kohoutku, aby jim neuskodila, ale koupi se jim kojenecka, pripada mi uplne nehorazne odvazne davat miminku nejaky lecebny pripravek, ktery neni pro nej urcen. Miminka se nemazou mastmi pro dospele, nemaji stravu dospelych a nedostavaji leky dospelych. Argument, ze jsou to bylinky, je uplne zcestny, nemusim snad vysvetlovat proc.

Pak se objevila nejaka zaniteresovana bytost (jiste se objevi i zde) a prednesla az nabozensky fanaticky (a tim sebe sama zneverohodnujici) vylev o tom, ze Emulips je lepsi nez svecena voda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
520
30.5.13 20:47

Většinou stačí když ho bere kojící maminka a pomůže i s prdíkama. Když ne, dala bych i miminku. Stačí 1-2 kapky :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
520
30.5.13 20:48

Ještě bych dodala, že já ho dávám i s dalšími produkty holkám už skoro rok. Mladší začala když jí byl rok a kousek :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.13 20:56

Předem se omlouvám za anonym - za svůj názor se nestydím, jen nechci, aby to tady bylo bráno jako forma reklamy :zed:
@Pudloslava
nezlob se na mě, ale kolik toho o tomhle výrobku víš??? Očividně asi prakticky nic, protože jinak bys takový blábol nevypustila z úst :zed:
Jak jsi přišla na to, že emulips není určen pro děti? Ano, emulips je brán jako doplněk stravy a tudíž na etiketě musí být uvedeno, že není určen pro děti do tří let - ostatně jako na téměř všech výrobcích, hračkách, potravinách… A proč? Prostě proto, že testování veškerých věcí je pro malé děti tak strašně finančně náročné, že to nikdo nedělá. Ano, farmaceutické firmy, které z toho mají velké výdělky si ten test udělají, ale má ho málokdo.
Emulips má své notifikační číslo, díky kterému je zaručeno, že v něm najdete to, co si na té etiketě přečteš. A tyhle bylinky se dávají už novorozencům, jen v upraveném dávkování, protože v normální dávce je to zbytečné a miminko by vyšší dávku vyloučilo. A mimochodem - nejedná se o léčebný přípravek a nevšimla jsem si, že by se tady o něm někdo takhle vyjadřoval :zed:. Buď tak hodná, a dříve než tady začneš někoho plašit, laskavě si ověř své zcestné informace

@i_ivankaa
Neměj strach, miminku emulips klidně dej. Rozhodně neublíží. Podle věku mimča dej pár kapiček. Novorozencům dáváme 1 -2 kapičky před kojením

• Citovat
  • Nahlásit
17568
30.5.13 21:06

No nevím, přečetla jsem si složení a těch bylinek tam moc nevidím, i ten anýz je tam jen ve formě přírodního aroma…bylinky ba prdíky bych doporučila spíš Babycalm :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36860
30.5.13 21:16
@Anonymní píše:
Předem se omlouvám za anonym - za svůj názor se nestydím, jen nechci, aby to tady bylo bráno jako forma reklamy :zed:
@Pudloslava
nezlob se na mě, ale kolik toho o tomhle výrobku víš??? Očividně asi prakticky nic, protože jinak bys takový blábol nevypustila z úst :zed:
Jak jsi přišla na to, že emulips není určen pro děti? Ano, emulips je brán jako doplněk stravy a tudíž na etiketě musí být uvedeno, že není určen pro děti do tří let - ostatně jako na téměř všech výrobcích, hračkách, potravinách… A proč? Prostě proto, že testování veškerých věcí je pro malé děti tak strašně finančně náročné, že to nikdo nedělá. Ano, farmaceutické firmy, které z toho mají velké výdělky si ten test udělají, ale má ho málokdo.
Emulips má své notifikační číslo, díky kterému je zaručeno, že v něm najdete to, co si na té etiketě přečteš. A tyhle bylinky se dávají už novorozencům, jen v upraveném dávkování, protože v normální dávce je to zbytečné a miminko by vyšší dávku vyloučilo. A mimochodem - nejedná se o léčebný přípravek a nevšimla jsem si, že by se tady o něm někdo takhle vyjadřoval :zed:. Buď tak hodná, a dříve než tady začneš někoho plašit, laskavě si ověř své zcestné informace@i_ivankaa
Neměj strach, miminku emulips klidně dej. Rozhodně neublíží. Podle věku mimča dej pár kapiček. Novorozencům dáváme 1 -2 kapičky před kojením

a už je tadyyyy :-) :-) :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
31.5.13 07:59

@Pudloslava rozhodně žádnou reklamu dělat nechci, jsem jen zvědavá, přečetla jsem si toho hodně o emulipsu, ale i tady jsem bohužel asi nečetla tu samu diskuzi jako ty, takže proto se ptám! Je plno věcí, co se dát miminku namůže a pak je plno věcí co se jim dát v klidu může! Jelikož mám krušné dny i noci, vyzkouším vše v přiměřené míře! Naši rodiče se s tím nijak netrápili, půl roce nás krmili knedlíky :) a taky žijeme

Jinak všem děkuji za rady ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Káťa29
26.6.13 22:48

Já si kupuji Emulips citron v obchůdku PorceZdraví, jsem spokojená pomáhá, ale nevím miminku bych ho asi nedávala ono si vše potřebné vezme od maminky z mlíčka.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat