Endiometróza vaječníků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lidušk
Povídálka 40 příspěvků 13.10.17 10:45
Endiometroza vaječníků

Ahoj holky,

mám velkou prosbu, chodíme na IVF do Podolí už 3 roky, 2.ivf, 2.Ket ani jednou se nazadařilo, nyní mi můj gynekolog obvodní poslal na endiometrózu vaječníků, prý mi to už měli udělat dávno, je mi 38 let a opravdu už do nedávám psychicky, a je mi líto že v CAR mi to neudělali, nevíte jak to probíhá a za jak dlouho je možné jít na další ivf. Nebo zda mám raději ještě zajet do CAR.
děkuji za info

Reklama

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Ukecaná baba ;) 2122 příspěvků 13.10.17 11:03

@Lidušk co znamená že tě poslali na endiometrozu vaječníků?

ugluk
Hvězda diskuse 39591 příspěvků 13.10.17 11:28

Endometrióza je nemoc. Na co tě poslal, na laparoskopii ke zjištění té nemoci?

Lidušk
Povídálka 40 příspěvků 13.10.17 11:35
@ugluk píše:
Endometrióza je nemoc. Na co tě poslal, na laparoskopii ke zjištění té nemoci?

Poslal mě na laparaskopii, jen trochu nechápu proč mě nechali tak dlouho a vůbec nevím jak to probíhá a za jak dlouho je možné jít na další oplodnění mám už chuť to vzdát, každý mi říká něco jiného

lachtanice86
Ukecaná baba ;) 2122 příspěvků 13.10.17 11:39

Jo ty si špatně napsala napsala název nemoci.
Endometrioza se může potvrdit pouze na laparo. Mám ji potvrzenou taky. Teď do konce roku, tady půl roku, budu v umělém přechodu, potom 2 mesice snažení a potom ivf.

lachtanice86
Ukecaná baba ;) 2122 příspěvků 13.10.17 11:41

A měla si nějaké problémy krom toho že vám nešlo otěhotnět? Bolesti, silná a bolestiva ms? Mou gynekolozku to nenapdalo až když jsem změnila dotora.

Lidušk
Povídálka 40 příspěvků 13.10.17 11:57

@lachtanice86 No občas mívám bolestivou menstruaci, ale to začalo až teď v březnu po umělém oplodnění bolesti jinak předtím ne a teď jen občas nic hrozného chodím normálně do práce, jen vtom březnu se mi stalo že jsem 2 dny nemohla

lachtanice86
Ukecaná baba ;) 2122 příspěvků 13.10.17 11:58

@Lidušk tak uvidíš po te laparo. Co ti řeknou

ugluk
Hvězda diskuse 39591 příspěvků 13.10.17 13:32

Tak pokud jsi předtím neměla žádné problémy a už tak chodíš na IVF, k laparoskopii nejspíš nebyla indikace. Je to jednoduchá operace a další postup záleží na tom, co zjistí. Jestli bude vše OK, tak do třech cyklů se můžete snažit dál (někdo na to kašle zcela). Jestli něco najdou, tak další postup dle toho, jak to budou, i vzhledem k věku, řešit.

Ale jinak jo, při léčbě neplodnosti je mnoho směrů, jak na věc pohlížet, každý lékař má své zkušenosti a jejich názory mohou být hodně protichůdné. Což neznamená, že jeden má ve všem pravdu a druhý se mýlí, ale holt každému se osvěddčilo něco jiného.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Proč vyzkoušet čínskou medicínu? Rozhovor s Milanem Schirlem, terapeutem tradiční čínské medicíny

Tradiční medicína láká čím dál více lidí. Jaké problémy lze pomocí ní řešit,... číst dále >

S čím si hrají děti z královské rodiny? Kate přesně ví, čemu se vyhnout

Vévodkyně z Cambridge Kate Middleton je jednou z nejsledovanějších osobností... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vojtěch Bernatský: Starat se o děti a hrát si s nimi je nejvíc

O povolání sportovního moderátora snil Vojtěch Bernatský už v první třídě,... číst dále >

Osm raných příznaků rakoviny, které byste neměli ignorovat

U velkého počtu nemocných jsou některé nádory objeveny až v pokročilém... číst dále >

Reklama