ET a Crinone gel

480
7.6.20 19:17

ET a Crinone gel

Ahoj všem, berete taky někdo Crinone jako já? Chtěla jsem se zeptat zda o tomto hormonu nevíte něco, já nemohu nikde nic zjistit vůbec. Navíc všichni užívají Utrogestan a já snad jediná Crinone gel :nevim: Tak by mě zajímalo zda máte někdo s ním také zkušenost. Jsem 8. den po ET :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
7.6.20 19:22
@Adri56 píše:
Ahoj všem, berete taky někdo Crinone jako já? Chtěla jsem se zeptat zda o tomto hormonu nevíte něco, já nemohu nikde nic zjistit vůbec. Navíc všichni užívají Utrogestan a já snad jediná Crinone gel :nevim: Tak by mě zajímalo zda máte někdo s ním také zkušenost. Jsem 8. den po ET :srdce:

Ahoj, měla jsem Crinone po ET, taky jsem měla pocit, že jsem byla jediná :) Jinak dopadlo to dobře, mám z toho ET syna :srdce:
Teď mám za sebou ET v jiném CAR, beru Utrogestan a strašně bych si přála ten Crinone, s tím to bylo mnohem jednodušší.

• Nahlásit
  • Citovat
480
7.6.20 19:27
@Anonymní píše:
Ahoj, měla jsem Crinone po ET, taky jsem měla pocit, že jsem byla jediná :) Jinak dopadlo to dobře, mám z toho ET syna :srdce:
Teď mám za sebou ET v jiném CAR, beru Utrogestan a strašně bych si přála ten Crinone, s tím to bylo mnohem jednodušší.

Právě, všichni jak berou několik dávek denně Utrogestanu a já jen ráno zavádím jednou Crinone :person_facepalming: :smiley: Jee tak to jste mne uklidnila, snad se u mě také zadaří :heart:️ Test mám zatím pozitivní, tak doufám ještě že nedostanu menstruaci a příští pondělí na krev :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.20 19:36
@Adri56 píše:
Právě, všichni jak berou několik dávek denně Utrogestanu a já jen ráno zavádím jednou Crinone :person_facepalming: :smiley: Jee tak to jste mne uklidnila, snad se u mě také zadaří :heart:️ Test mám zatím pozitivní, tak doufám ještě že nedostanu menstruaci a příští pondělí na krev :blush:

Tak drzim moc palce. :srdce: Jooo zlaty Crinone, jednou rano a pohoda. Ted mam Utrogestan trikrat dva denně, musim pak vzdy lezet, jinak mam pocit, ze je to vsechno venku a nekdy taky pres ten den nestiham, tak to beru ruzne jak to stiham. A stejne to je porad jak kdyby ve me nic nezustalo.
Jinak nelekni se, kdybys mela pocit, ze ten Crinone ma pak nejakou divnou barvu, kdyz by z tebe “šel”. Mně se barvil lehce dočerna, tak jsem se hned vyděsila, že to je krev, ale nebyla a prý se to stává. Pak jsem našla i na zahraničním diskuzním fóru, že někdy může hrát různýma barvama, tak se nelekni. :)

• Nahlásit
  • Citovat
480
7.6.20 19:45
@Anonymní píše:
Tak drzim moc palce. :srdce: Jooo zlaty Crinone, jednou rano a pohoda. Ted mam Utrogestan trikrat dva denně, musim pak vzdy lezet, jinak mam pocit, ze je to vsechno venku a nekdy taky pres ten den nestiham, tak to beru ruzne jak to stiham. A stejne to je porad jak kdyby ve me nic nezustalo.
Jinak nelekni se, kdybys mela pocit, ze ten Crinone ma pak nejakou divnou barvu, kdyz by z tebe “šel”. Mně se barvil lehce dočerna, tak jsem se hned vyděsila, že to je krev, ale nebyla a prý se to stává. Pak jsem našla i na zahraničním diskuzním fóru, že někdy může hrát různýma barvama, tak se nelekni. :)

Moc děkuji :heart:️ Aha aha, takže myslíš tedy že ten Crinone je lepší? :) já jediný co jsem zjistila že je prý šetrnější jak Utrogestan, jinak nic netuším… :nevim: Přijde mi že právě ze mě skoro vůbec nejde. Vždycky ve sprše tak musím alespoň ty kousky vyndat rukou :person_facepalming: Ale stejně to nejde všechno, nevím jestli to tam vadí nebo ne.. Naštěstí zatím to mám bílé, ale moc děkuji za upozornění. To bych se asi po… kdybych to nevěděla :smiley:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
480
7.6.20 19:45
@Anonymní píše:
Jinak nelekni se, kdybys mela pocit, ze ten Crinone ma pak nejakou divnou barvu, kdyz by z tebe “šel”. Mně se barvil lehce dočerna, tak jsem se hned vyděsila, že to je krev, ale nebyla a prý se to stává. Pak jsem našla i na zahraničním diskuzním fóru, že někdy může hrát různýma barvama, tak se nelekni. :)

A ty jsi to tak měla někdy zbarvené? :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
7.6.20 19:47
@Anonymní píše:

tak to moc děkuji za poznámku, mám taky Crinone a jsem 4. den po OPU, c úterý by měl být transfer a úplně jsem se vyděsila, že tak hodně krvácím, šly ze mě úplně černé kusy a pak už jen kousky… ufff…

jinak je to opravdu docela pohoda jen 1× denně..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.20 20:09
@Adri56 píše:
Moc děkuji :heart:️ Aha aha, takže myslíš tedy že ten Crinone je lepší? :) já jediný co jsem zjistila že je prý šetrnější jak Utrogestan, jinak nic netuším… :nevim: Přijde mi že právě ze mě skoro vůbec nejde. Vždycky ve sprše tak musím alespoň ty kousky vyndat rukou :person_facepalming: Ale stejně to nejde všechno, nevím jestli to tam vadí nebo ne.. Naštěstí zatím to mám bílé, ale moc děkuji za upozornění. To bych se asi po… kdybych to nevěděla :smiley:

To je prave podle me super, ze to ven moc nejde, alespon clovek vi, ze se potrebna davka dostane do tela. Ja kdyz po Utrgestanu hned vstanu, tak toho jde ven strasne moc. Takze musim fakt lezet dele a i tak v prubehu dne to jde ven, porad pocit mokra, proste zlaty Crinone. :) Taky jsem se snazila dostavat ven aspon trochu kousky, ale moc to neslo, az kdyz se toho nahromadilo vic. Ale doktor se pres to pri kontrolach vzdycky v pohode dostal a to bylo hlavni :D

• Nahlásit
  • Citovat
480
7.6.20 20:38
@Anonymní píše:
To je prave podle me super, ze to ven moc nejde, alespon clovek vi, ze se potrebna davka dostane do tela. Ja kdyz po Utrgestanu hned vstanu, tak toho jde ven strasne moc. Takze musim fakt lezet dele a i tak v prubehu dne to jde ven, porad pocit mokra, proste zlaty Crinone. :) Taky jsem se snazila dostavat ven aspon trochu kousky, ale moc to neslo, az kdyz se toho nahromadilo vic. Ale doktor se pres to pri kontrolach vzdycky v pohode dostal a to bylo hlavni :D

To je fakt :grin: :blush: Noo to jsem si právě říkala, jako až půjdu k doktorovi tak jak pak budu vypadat, jako čuně které se nemyje, nebo já nevím :rofl: Ale tak to bude asi v pohodě, bude si muset poradit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2126
7.6.20 22:25

Taky jsem měla Crinone a KET mi vyšel na první pokus ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
480
7.6.20 22:28

@Serpentini Tak to ráda čtu :heart:️ Snad mi taky vyjde poprvé ET :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
480
22.6.20 11:11

Tak dnes jsem po utření toaletního papíru našla vždy kousky Crinonu, bylo to do hnědá až hnědo červené… Trochu se bojím, od včera mě docela silně bolí břicho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.20 14:39

Dobrý den, zitra mě čeká 1. ET a užívám Crinone. Mám ho užívat každé ráno a tak si nejsem jistá jestli ho užít i v den ET ráno nebo raději až večer. Řikám si, že spíše asi ráno, ale nervičky pracují a tím i nejistota. Nemáte někdo zkušenost? Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
480
10.7.20 16:16
@Anonymní píše:
Dobrý den, zitra mě čeká 1. ET a užívám Crinone. Mám ho užívat každé ráno a tak si nejsem jistá jestli ho užít i v den ET ráno nebo raději až večer. Řikám si, že spíše asi ráno, ale nervičky pracují a tím i nejistota. Nemáte někdo zkušenost? Děkuji :)

Já bych určitě zavedla i v den ET. Já to taky zavedla a vše v pořádku :) Pokud vám lékař neřekl jinak tak bych zavedla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama