Eucasol a miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucisuska
Kecalka 122 příspěvků 27.11.17 19:26
Eucasol a miminko

Holky, může se Eucasol od Justu používat i v místnosti, kde spinká miminko? Já ho nastříkala v ložnici, starší syn je nemocný a až pak mi došlo, že tam půjde spát malý (2,5 měsíce)…:frow­ning2:

Reklama

Reakce:

mal.lucie
Stálice 93 příspěvků 27.11.17 20:31

Já ho používala celou dobu co jsme si přinesli malého domů. Jsem na něm zavislá ;)

Moise
Vesmírná mluvilka 34539 příspěvků 23 inzerátů 27.11.17 20:39

@lucisuska já bych řekla, že ano, jen bych to nestříkala přímo k postýlce a nějak moc.
U nás má zázračné účinky, stříkám ho dětem na plenu co nejdál od postele, když mají kašel a spí jak miminka, i když jinak by se ukašlaly. Radši nepátrám, co v tom je :oops: :mrgreen:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1644 příspěvků 27 inzerátů 27.11.17 20:48
@Moise píše:
@lucisuska já bych řekla, že ano, jen bych to nestříkala přímo k postýlce a nějak moc.
U nás má zázračné účinky, stříkám ho dětem na plenu co nejdál od postele, když mají kašel a spí jak miminka, i když jinak by se ukašlaly. Radši nepátrám, co v tom je :oops: :mrgreen:

Tak to ráda slyším, právě jsem ho objednala a už se těším, až ho vyzkouším. Používáte i jiné produkty od justu?

Alyss1
Závislačka 2750 příspěvků 6 inzerátů 27.11.17 22:38

Není důvod proč by to miminko nemohlo. jen to nepřehnět.

od justu používám ještě tymiánovou mast.

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 28.11.17 11:21

Od Justu pouzivam doma vetsinu, stejne tak Nahrin, vyrostla sem na techto produktech. Jinak striknout do mistnosti samozrejme lze, starsimu muzes lehce striknout na hrudnik pres pyzamko a nebo na cip polstare :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama