Půlnoční buzení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
90Janka
Povídálka 13 příspěvků 27.11.17 16:36
Půlnoční buzení

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Malýmu jsou 3 měsíce. Od narození se budil ve 2-3 a pak kolem 5-6 a pak 8-9 h. Někdy se to měnilo samozřejmě, vyjímečně se stalo, že se třeba vzbudil už kolem půlnoci nebo jedné. Ale posledních několik dní odbije půlnoc a malý se vzbudí. Jako hodinky. Nají se a zase spí. A pak ještě jednou ve 2. To samé, ale to už nechce jíst, to se vzbudí s pláčem a buď ztichne sám nebo chce dudlíka a zase spí dál.
Mě spíš zajímá ta pravidelnost. 0:00 a 2:00 :nevim:
Máte s tím zkušenosti, co by to mohlo znamenat?

Reakce:
cverunka
Závislačka 2642 příspěvků 27.11.17 16:58

U těch miminek se to hrozně mění. Budila se mi podobně obě děcka. Od 3. měsíce se jim spánek vždy horšil. Čím to je prostě není šance zjistit. Možná tím, že už více vnímají a pak to ve spánku musí nějak zpracovat, možná tím, že se více hýbou a tím se vzbudí, možná možná mají hlad… Možností je moc :nevim: Starší má momentálně 5 měsíců a budí se už snad co hodinu.

90Janka
Povídálka 13 příspěvků 27.11.17 17:04

@cverunka To není moc povzbudivý :lol:

cverunka
Závislačka 2642 příspěvků 27.11.17 17:16

@90Janka No není, vím. Některá děcka to tak prostě mají :zed: Já bych kolikrát v noci až brečela, je to zoufalé a docela mě to ničí i zdravotně. Normálně přemýšlím, že přestanu kojit, pokud se to nezlepší v dohledné době.

90Janka
Povídálka 13 příspěvků 07.12.17 10:48

Tak se nám to horší. A já ráno vstávám jak s kocovinou

cverunka
Závislačka 2642 příspěvků 07.12.17 12:58

@90Janka Také se ráno cítím jak po draku :mrgreen:

dickys
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 07.12.17 19:50

Já jsem si někde přečetla, že většina půlročních děti spí celou noc :) no haha jaká naivita :lol: Malé je 10 měsíců a mám pocit, že spí čím dál hůř :) Když spím 4 hodiny v kuse, tak to povazuju za malý zázrak, který se poštěstí tak 2× do měsíce. Když je forma, tak vstáváme co hodinu i častěji :roll:

cverunka
Závislačka 2642 příspěvků 07.12.17 20:44

@dickys No, nevím, kdo ty chytré řeči píše, že? :lol: Mě každý tvrdil, jak se to všechno věkem lepší… haha U starší to děsné spaní gradovalo kolem 9 měsíce. A to už jsme byli tvrdí, pač to bylo naprosto neúnosné… Odstěhovali jsme ji do pokojíčku a zrušila jsem noční kojení(dostala až kolem 4-5) a světe, začali jsme všichni spát :dance:

Hobitka
Závislačka 3695 příspěvků 07.12.17 21:07

@dickys To psal nekdo, kdo zapomnel, ze vetsine pulrocnich zacinaji rust zuby :mrgreen:. Ja taky prisla to prvniho materstvi vyzbrojena podobnymi informacemi - pocitam, ze je to cinnost nejake sekty na udrzeni alespon minimalni porodnosti.

@90Janka To mas jeste dobry, prostredni syn se budil jako hodinky v 1, usnul jako hodinky ve 4 (mezitim si chtel hrat) a pak opet jako hodinky v 6, preslo ho to ve 22 mesicich (a trvalo, nez jsem definitivne uverila, ze toto obdobi je pryc).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >