Exekuce co dál

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.11.21 22:19

Exekuce co dál

Ahoj, jsou na mě údane 2 exekuce. Jedná exekuce je už přes rok a stále nic a druhá exekuce na mě přišla nedávno s tím že mám trvalý pobyt na magistráte, exekutor přišel na trvalý pobyt kde jsem dříve žila a vyhrožoval že mě uda na policii, prosím má někdo s tímto zkušenosti? Jak pokračovat a řešit to
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
707
4.11.21 22:24

Proč to nezačneš řešit třeba s tím exekutorem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
4.11.21 22:27

A co by těm policajtum jako řekl? Vždyť to je jeho práce vymáhat dluhy tam, kde to nejde. Nechápu.. To se tě snaží vydeptat podle mě :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9095
4.11.21 22:28

Začít komunikovat s exekutorem, institucemi, kde dluhy máš a to tím, že si zřídíš datovou schránku a na poštu budeš reagovat tam. Hlavně komunikuj a aktivně řeš situaci, jinak porostou úroky a nevymotáš se z toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9095
4.11.21 22:30

@Krista 1 spíš bych řekla, že zakladatelka je hledaná policií pro nějaké trestné činy, tak proto exekutor říkal těm příbuzným, že její pobyt je třeba říct policii. Nejspíš pro její dobro, než udělá další průsery.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6831
4.11.21 22:33

Omg. to je zase dotaz od luzy.. co treba zacit plnit sve zavazky? koho jsi okradla? predpokladam, ze pracujici lidi, co nemusi mit bydleni na magistrate… skoda, ze lidem jako ty uz nesekaji ruce… nechapu ze takovahle verbez ma jeste tu drzost se ptat, jak nad splacenim vyzrat… no kde neni mozek, nelze oćekat nejaky stud… a jen doufam, ze jsi zase troll, co potrebuje zvysit navstévnost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
4.11.21 22:35

Tu datovku na poště si ale zarid! Je to bezplatné.. 1× za 14 dní si budeš vyzvedávat poštu, na kt budeš potom reagovat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
963
4.11.21 22:36

Pokud už exekutor zvoní u dveří tak je něco s tebou špatně. Pokud ofiko pracuješ tak ti sebere část výplaty a domů nechodí ;)
Jak tohle řešit? Na to jsi měla myslet dřív. Jinak musíš kontaktovat exekutora a domluvit se. Částku ani za co to je nikdo kromě tebe tady neví ale zřejmě to bude půjčka :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
4.11.21 22:46

@JiříkMazlík nooo, to bych si taky myslela. Ale.. Jednou tady někdo psal, že mu na úřadě řekli, že i když splácí tak že můžou zaklepat doma na dveře.. Nevím, jestli je to pravda. Hodně mě to překvapilo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.21 22:47

Nejsem hledaná za žádný trestní čin, trvalý pobyt na magistráte neznamená že okrádám lidi, když jsem před X lety odcházela z domova tak jsem se musela přihlásit někam snad. A ve většina případech majitele bytu nechtějí trvalý pobyt. Nikoho jsem neokradla před lety jsem si vzala půjčku a neplatila.
Na magistrát pošta vůbec nechodí.
Exekutor je známý těmito vyhruzkami přes policii.
A svoje problémy chci řešit, exekutor mě dnešního dne ani nekontaktoval a mají moje platné číslo, email.
Až když přijel na adresu bývalého pobytu.

• Citovat
  • Nahlásit
963
4.11.21 22:49

@Krista 1 Ni to záleží na postupu exekutora. Ale tohle už je na stížnost pokud mu pravidelně platíš a on začne zabavovat věci.
Dneska exekutor to je businessman.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
4.11.21 22:50
@Anonymní píše:
Nejsem hledaná za žádný trestní čin, trvalý pobyt na magistráte neznamená že okrádám lidi, když jsem před X lety odcházela z domova tak jsem se musela přihlásit někam snad. A ve většina případech majitele bytu nechtějí trvalý pobyt. Nikoho jsem neokradla před lety jsem si vzala půjčku a neplatila.
A svoje problémy chci řešit, exekutor mě dnešního dne ani nekontaktoval a mají moje platné číslo, email.

Na magistrát ne ale na poště si zarid datovou schránku, tam ti bude chodit veškerá pošta. Upomínky, výzvy, předvolání!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
963
4.11.21 22:51
@Anonymní píše:

Divný že už dávno nekontaktoval účetni ve tvé práci a nebo ti navštívil bankovní účet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
4.11.21 22:52

@JiříkMazlík kolikrát se nestačím divit, co slýchávam za příběhy.. Co si všechno dovolují 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
4.11.21 22:54
@JiříkMazlík píše:
Divný že už dávno nekontaktoval účetni ve tvé práci a nebo ti navštívil bankovní účet

No jasně, zaměstnavatel se to hned dozví od účetní. On je ten, co je povinen to strhavat a odesílat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat